• Přesný popis, přehledný web
    • Nic, kupoval jsem jen drobnosti

Slušný shop, normální dodací lhůta

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den
    Student-eShop.cz - příslušenství pro chytré telefony, obaly, pouzdra, kryty, fólie, tvrzená skla, VR boxy, power banky a další

Vše nejlepším pořádku, dostala jsem i 10%slevu na příští nákup.

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojena. Budeme se těšit na další spolupráci.

Hezký den

TPU ochranná folie měla žlutou barvu. Na stránkách není uvedena barva folie

Reakce obchodu Student-eShop.cz

folie je čirá, žlutou barvu má pouze papír, na kterém je folie nalepena, aplikuje se čirá část :)

Student-eShop.cz

• Rychlé vyřízení i dodání

Reakce obchodu Student-eShop.cz

mnohokrát děkujeme za Vaši recenzi. Jsme velice rádi, že jste spokojen/a. Budeme se těšit na další spolupráci.

Rychlost dodání, příznivé ceny

Hezký den

• Rychle dodání a dobrá komunikace

• cena, rychlost dodání

• Rychlé vyřízení objednávky

Vše OK

rychlost,ochota,cena

Hezký den

• Rychlost a spolehlivost obchodu.

• Rychlé doručení, levné zboží

Hezký den

• Rychlé dodání zboží, velmi vstřícné jednání a velmi rychle vyřízení reklamace a výměna.

Všechno v pořádku.

• Rychlé vyřízení

Rychlé vyřízení, doporučuji.

Hezký den

• výhodná cena, rychlost doručení

Hezký den

• rychlé a perfektní dodání obalu

Hezký den

• Zboží bylo expedováno ještě v den objednávky, super rychlé dodání. Ceny OK.

Hezký den

Rychlost obchodu a dobrá komunikace.

Hezký den

• Zboží, co jinde není za dobré ceny

Většinou sem chodím nakupovat, když sháním něco zvláštního. Jako dnes - obal na stařičkou S9 nebo 30W rychlonabíječku pod 200,- Kč

Hezký den

• Nic rychlejšího jsem nezažila.