• Dobrý den, zboží nepřišlo a co mám napsat jestli doporučuji-nedoporučuji, jako zboží doposud nepřišlo.

Dostatečně nekomunikují! :(
    Na stránkách bylo uvedeno, že zboží je skladem, jinak bych neobědnala. Zřejmě neaktualizují informace na E-shopu!

Objednal som si stropnice uz je tomu 10dni a nic mi nedoslo ani ziadne info o doruceni

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Pan nečte emaily, byl mu zaslán email o ceně dopravy na Slovensko, ještě jsme nedostali souhlas.

Nebyl dodan pocet kusu ktere bylo objednano . Bylo dodano o 2m mene.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Ano, chyby se občas stávají, nicméně byly zmíněné 2m po upozornění ihned poslány.

Namísto požadovaných 2 m stropní lišty, bych musela koupit 12 m, protože to bylo nejmenší možné zboží k objednání. Proto jsem objednávku zrušila. Nebudu zbytečně kupovat zboží, které neupotřebím.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Menší počet slabých lišt než 6, krátíme na metrové, jelikož si zákaznice přála nekrácené je vzhledem k obtížnosti balení a ceně krabice na dvoumetrové lišty stanoven minimální počet slabých lišt do krabice.

• po telefonu dobrá komunikace při objednávce

trámy přišly na pár místech odřené.
    odeslal jsem fotky prodejci, který už se neozval s možnou nápravou.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Trámy byly dobře zabalené v kartonu, je nám líto že přepravce přes označení křehké nezachází vždy opatrně.
    Nicméně jsem nabídl zákazníkovi mořidlo na drobné opravy, ten však na nabídku nereagoval.

• Objednal jsem 4 sáčky s omítkou a došly ze dvou výrobních šarží, které nebyly barevně shodné.

Přehledný výběr na e-shopu. Kromě té neshody s výrobními šaržemi je to normální obchod.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Omítky jsem posílal přímo od dodavatele a šarže jsem nekontroloval. Nicméně se omítky míchají v množství na celou plochu, jelikož se nemusí shodovat šarše, což je v návodu napsáno.

• Špatny popis.

Dodané zboži,mělo být bilé,ale byla tam zelena čára od nějaké fixy a dochytané od špinavých ruk.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Zboží maximálně zabezpečujeme proti poškození při přepravě. Proto jsou v balíku výplňové a zpevňující části, jako je karton, polystyren, fixační tělíska nebo poškozené kazety fixem označené křížem. Výplňový materiál není součástí objednaného zboží!

Jelikož z 85 kusů stropních kazet bylo 8 kusů poškozených nedoporučuji tento obchod.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Je nám líto, že se kazety přepravou někdy poškodí, není to často a pokud se stane, ihned posíláme za reklamované nové. Tato zákaznice nic nereklamovala. Možná se jednalo o výplňový materiál.

• velký výběr zboží
    • Obchod nemá přehled o tom,které zboží ze své nabídky je ještě na trhu a které již ne.

Nedělejte si velké naděje, že to co jste v obchodě objednali, také dostanete.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

Objednávka byla zrušena po telefonické dohodě, kde byly nabídnuty jiné obdobné tapety namísto vyprodaných.

Nekolik stropnich kazet bylo poskozenych,a tapeta kterou jsem objednal prisla dokonce uplne jina.

Reakce obchodu Stropní kazety PELAN

I když se snažíme vyztužit balíky s kazetami dvojitou lepenkou, stane se že přepravou dojde k poškození. Pan Martin nové zaslat nechtěl, ani tapetu, tak nevím kde se stala chyba. Tapetu si doobjednal po telefonu a přidávali jsme ji k objednávce kazet.