2-3 pracovní doba dodání, čekám týden a stále nic
    Infolinka mi není schopná zareagovat na telefonní hovor ani sms

• Nabízí tuto položku skladem, ale nakonec objednávku zruší.

Po zaplacení mi napsali, že tuto položku nemají skladem, upozornil jsem je na to, že kettlebell stále nabízejí a mají skladem. Do dnešního dne 10.5. tuto položku stále nabízejí a skladem mají 96ks. Tento obchod nedoporučuji nejsou schopni aktualizovat skladové zásoby a je jim jedno, že matou zákazníka. Komunikace nula.

• Pozor, obchod zavádí zákazníky nesprávnými obrázky produktů. Například na obrázku jsou zobrazeny dva kotouče na činky s uvedenou cenou. Ve skutečnosti je tato cena za jeden kotouč na činky.

Reakce obchodu Strongmann.cz

Dobrý den, u každého kotouče uvádíme tyto informace v popisu: "Uvedená cena platí za jeden kus kotouče, nikoliv pár."

S pozdravem, Petr S.

• Doprava
    • Dobra komunikace

Pozor podvodníci! Jedná se pouze o předprodej originálních věci stronggear, které se Vám absolutně nevyplatí kupovat zde. Na telefon není možné se dovolat, když už se Vám to povede, komunikujete s člověkem, který ani neumí pořádně česky. E-shop na svých stránkách uvádí zboží skladem i když ví, že zboží dávno skladem nemají. Komunikace prostřednictvím emailu na úrovni zvláštní školy. I zde má dopad zahraniční vedení shopu, které nejvíce bojuje s naším jazykem. Absolutně neprofesionální jednání a dokonce se dopouštějí porušování uzavřené kupní smlouvy.

• Nabídka, komunikace, rychlé dodání

Vše v pořádku

• Rychlé vyřízení a dodání, dobré ceny, velký výběr zboží

• Naprosto zoufalý obchod. Na telefonický dotaz nedostanete odpověď, jen nesrozumitelný blábol s východoevropským přízvukem.
    • Po dvou a půl měsíci není schopen upřesnit termín dodání, vlastně ani upřesnit zda je schopen dodat. Po zopakování dotazu telefon zavěsí. Pokud tento e-shop získal 5 hvězdiček, potom to muselo být v úplně jiné galaxii!!!!!

Reakce obchodu Strongmann.cz

Dobrý den, upozornili jsme vás na dlouhou dodací lhůtu a nabídli jsme vám objednat jiný produkt. Nabídli jsme vám také jiný podobný výrobek, dokonce se speciální slevou pro vás.
    Na tento e-mail jste neodpověděli a ozvali jste se nám až po 1,5 měsíci. Dnes 25.4.2023 - Mobilní připojení bylo špatné, a proto jsme Vám ihned poslali e-mail.
    Za tuto situaci se však omlouváme, doufali jsme, že nám zboží bude doručeno dříve.

• zboží bylo kvalitní
    • na telefon uvedený na webu není možno se v pátek dopoledne dovolat. suše vás vytípnou. ani žádná odpověď na SMS. podle mne je lepší jít přímo na obchod stronggear, který přeprodávají

Reakce obchodu Strongmann.cz

Dobrý den, za tuto situaci se velmi omlouváme. Náš manažer nemohl být u telefonu. Tuto situaci jsme napravili.

Doporučuji, vše v pořádku.

• Skvělý produkt. Krásně zabalený, rychlé vyřízení objednávky. Děkuji

kvalitní zboží

Maximální spokojenost. Obchod mě informoval o každém kroku zásilky a zboží mi bylo doručeno následující pracovní den! Kéž by všechny internetové obchody pracovaly stejně! Děkuji.

• Objednavka byla obratem vyřízena, do dvou dnů jsem měla zboží doma.

Vše ok

Přehledné stránky, kvalitní zboží. Zboží dorazilo druhý den, hezky zabaleno i s povídáním. Spokojenost.