• Ruzné slevy, a dobré akce.
    • Skouším nový e-shop.

Zatim super

• Jsem spokojená.

• Vyborne
    • žadne

Perfektni

• doručení zboží.. nevím proč to nemohu dostat normálně na poštu na dobírku a ne debilní intime kteří rozváží zboží jen dopoledne když jsem v práci a pak musím jet přes celou ostravu do jejich depa...

• rychlost dodání zboží
    • přehledné a zajímavé stránky

• Výhodná cena zboží, rychlost dodání

• Dobrá komunikace a vstřícnost.

Nákup mohu doporučit.

• Když už Vám chci pomoci s vyplněním dotazníku spokojenosti ,tak je hrozně dlouhý a na polovinu věcí si nepamatuji.

• Prehlednost

Spokojenost

• kvalita
    • nejsou žádné

dobrý bez problémů

• Siroky vyber pro sportovce!!!!

Velice prehledne co nakupuji,a dobre vysvetleni co a jak se ma uzivat!!!Tento obchod vrele doporucuji a neobjednavam z jineho,jelikoz jsem plne spokojen!!!

Nedoporučují,napsala jsem email , kde jsem jim napsala že stopky došly v pořádku,ale baterie v nich-nefunkční.Tudíž jsme ani nemohli ihned zkusit jestli fungují. Museli jsme jet do města baterie koupit nové. Chtěli jsem se domluvit jak to budeme řešit, napsala jsem email, bohužel žádná odpověď. Asi za tři dny jsme celý den volali a bohužel po celý den od rána do odpoledne nám telefon vůbec nikdo nevzal. Proto to byl náš poslední kup v tomhle obchodě a nikomu ostatnímu tento obchod nedoporučíme. Jelikož jsme zklamaní jednáním.

Reakce obchodu Strongbody.cz

V tomto případě nastala trochu nešťastná kombinace několika faktorů - na email o nefunkčních bateriích naši pracovníci reagovali okamžitou reklamací u našeho dodavatele (výrobce). V den, kdy se k nám zákazník snažil dovolat, byly telefony přesměrovány na naši kolegyni, která bohužel většinu dne trávila v rámci rodinného pohřbu (zcela výjimečná situace). Jelikož se náš dodavatel (výrobce) do dnešního dne k reklamaci nevyjádřil, proplatili jsme zpětně zákazníkovi náklady na nové baterie. Ke dnešnímu dni má zákazník tyto peníze na svém účtu a věříme, že je s vyřešením této komplikované situace spokojen.

• rychlost, přehlednost
    • nemá

• Asi zadne vyznamnejsi, ale ta externi doprava je tragedie. Objednano na dopoledne, dorazilo po seste odpoledne.

• Cena, rychlost, ochota, kvalita, dostupnost.

Skvělý obchod, široký výběr produktů, skvělé ceny, rychlost dopravy, určitě doporučuji

• Komunikace se zákazníky je naprosto skvělá, slečny z podpory jsou velmi milé a vždy pomohou.

Dobré zboží za rozumnou cenu a super přístup k zákazníkům.

• Slušné ceny
    • Dokáže zákazníkům poradit
    • -

Vybral jsem si zboží a tento obchod ho poskytl za nejlepší cenu a byl již ověřen zákazníky. Já se jen připojuji, že vše proběhlo naprosto bez sebemenšího problému, nemusíte se bát.