• rychlé dodání, kvalitní balení
    • nevím o ní

• Vstřícné jednání.

• Rychlé odeslání.

velká výhoda pro oživení zahradní zeminy a je s hmotou příjemná práce.

• opravdu nejlepší ceny
    • V mém případě i velmi rychlé dodání

• Dobré ceny
    • Proškolený personál

Vše v pořádku dorazili a poměrně rychle.

• nedúvěrohodný, 11.6.platba na ču 115-380330297/0100 v.s 218479

11.6. jsem zaplatil na váš účet 644 kč, zboží jsečm neobdržel, na obě tel. čísla 601391531, 777735611 nikdo nereaguje. Doufám, že jsem opět nenaletěl. MUDr Zajíc jiří

Reakce obchodu STROMAT

Dobrý den, je nám líto vaší negativní reakce. Jelikož nám platba nedorazila i když jsme Vás žádali o její kontrolu, nemohli jsme zatím zboží odeslat. Věřím, že ještě najdeme společně řešení. Monika Nováková STROMAT

Podnik okamžitě reaguje na objednávku, ale jak může zasílat zboží bez českého návodu. Tak se chovají překupníci, ale ne obchodníci. Je toto počínání trestuhodné, kterým by se ráda zabývala ČOJ

• Vše v pohodě!!
    • O ničem nevím!

velký výběr rychlé dodání,prostě OK:

• Vše skladem
    • Školený personál, co umí poradit a ví kam sáhnout.
    • Široký výběr produktů a značek
    • Přijatelné ceny
    • Možnost zakoupit chilli rostliny a produkty z nich.
    • Vetšinou se nedá zaparkovat v bezprostřední blízkosti obchodu.

Chcete vitální rostliny, bohatou, šťavnatou a chutnou zeleninu/ovoce/ krásně kvetoucí nejen pokojové květiny? Tak Vam nezbývá než navštívit Stromat!

Po skoro 14 dnech stále nedorazila objednávka. Sem rád, že nikdy neplatím předem.

• Zboží jsem objednal jeden den ráno a druhý den mi bylo doručeno.
    • Vše v pořádku a mají dobré ceny.

• Objednávku telefonicky zrušil zaměstnanec, který mi připadal buď zhulený nebo retardovaný, kvůli tomu, že neměli na skladě to, co na e-shopu uváděli. Storno dorazilo 5.3. a do 13.3., nemám peníze zpět na účtu. Musím se upomínat a to opravdu není to, co bych chtěl.

Škoda, už si u nich nic nekoupím. Handrkovat se o vrácení peněz za nedodané zboží vážně nemám zapotřebí.

• Dobře komunikují se zákazníky,za opožděnou dodávku přibalí malou pozornost(samolepku atp.)
    • Zrušená pobočka v Pardubicích

OK

• Nepořádek v uspořádání e-shopu, v jednu chvíli je zboží dostupné a druhý den položka vymazana z e-shopu a že strany prodejce nebyla dodnes vyřízená náhrada včetně totální ignorace co se týče komunikace. Na email ani SMS mi nebylo odpovězeno.
    • Nedoporučuji
    • Už dvakrát stejný problém. Nikde sem neviděl totální nezájem řešit danou situaci že strany prodejce

Rychlé dodání, super

Zbozi dodano bez problemu a casove prodlevy. Dobra cena objednanych veci.

Rychlost, spolehlivost.

• výhodné ceny
    • dobře mi poradili

S obchodem jsem byl vždy velice spokojený, rád dostávám dárečky a oni v tomto nikdy nezklamali. Spokojenost.