• nakoupil v obchodě STROMAT před 3 měsíci

Zbozi dodano bez problemu a casove prodlevy. Dobra cena objednanych veci.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 7 měsíci

Rychlost, spolehlivost.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 10 měsíci

• výhodné ceny
    • dobře mi poradili

S obchodem jsem byl vždy velice spokojený, rád dostávám dárečky a oni v tomto nikdy nezklamali. Spokojenost.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 10 měsíci

Velice rychlé vyřízení mé objednávky

• nakoupil v obchodě STROMAT před 1 rokem

Nakupuji pravidelně, vždy rychle reagují a vyšli mi vstříc i v nestandartním řešení. Májí dobré ceny.

• cenově výhodné
    • místo balík na poštu za který se u tohoto obchodu připlácí +10 kč mi ho poslali i tak do osobních rukou těsně před Vánocemi.... tím se mi doručení protáhlo
    • bez reakcí na email
  • nakoupil v obchodě STROMAT před 1 rokem

Nemají skladem zboží jak inzerují.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 1 rokem

• Velice špatná komunikace s majitelem e-shopu. Je schopný vám naslibovat cokoli.

Toto je nejhorší growshop na trhu. Majitel jen slibuje a lže. Telefonní kontakty a domluvené časy nedodržuje. Kvalifikovanost jeho zaměstnanců je nulová. Absolutně nedoporučuji.!!!!!!!Maximálně jako večerku, skočit si koupit jen drobnost, která vám chybí. Pokud ji zrovna mají. Kamené prodejny jsou vybaveny jako u snědeného krámu.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 1 rokem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• Sortiment za skvělé ceny
    • Nakupoval jsem v obchodě vícekrát jsem zde spokojený

Tento obchod vřele doporučuji vzhledem k dobrým cenám a velmi přehlednému e-shopu.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 2 lety

• Nejspíš nemá přehled o tom, co má na skladě či nemá.

Předem se informujte, zda zboží vůbec mají, já měla radost, že mast, kterou jsem sháněla, mají na prodej, čekala jsem na zásilku a místo ní prisel email, že mast již nemají a mít nebudou. Pro mě velké zklamání.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Maximální spokojenost

• nakoupil v obchodě STROMAT před 2 lety

• cena zboží a obchod je v blízkosti mého bydliště
    • o žádných nevím

Doporučuji vzhledem k sortimentu, cenám a ochotné obsluze.

• nakoupil v obchodě STROMAT před 2 lety

• Zmatená komunikace,při prvním nákupu jsem měl objednané sazenice chilli k osobnímu vyzvednutí,po zaslání zprávy od obchodu,že jsou připraveny na prodejně, jsem přijel a sazenice tam neměli.Naštěstí měli jiné druhy,tak jsem přesto nakoupil.(Sazenice byly velmi pěkné).Při druhé objednávce mi zaslali zprávu,že ze tří objednaných položek,dvě nemají,objednávku jsem zrušil.

Dokud půjdou na internetových stránkách obchodu objednat produkty,které obchod nemá a nezlepší se zmatená komunikace obchodu se zákazníkem nemohu nákup u tohoto prodejce doporučit.

• dlouhá dodácí doba
  • nakoupil v obchodě STROMAT před 2 lety

• Sortiment a bezplatné vyzvednutí v kamenném obchodě blízko mého bydliště
    • Nemá

Vřele doporučuji ochotný personál sortiment zboží bylo připraveno 2 den k vyzvednutí.

• komunikace
    • ceny

Obchod je jeden z nejlepších na našem trhu.

• Skvělá komunikace
    • Není moc rozšířený, mohli by udělat kameny obchod v Praze

• ceny zboží
    • velký sortiment
    • komunikace

Již několikrát jsem zde nakupoval a vždy jsem byl spokojený. Výhodné ceny, rychlost dodání, komunikace s prodávajícím, vše super a jako třešnička na dortu slevový systém v případě větších objednávek. Takto by měl fungovat každý eshop.