Bohužel vodítko jsem objednávala asi 13. 5. 2019 a do této chvíle mi nedorazilo.

Je to měsíc od objednávky, zboží nedorazilo, kontaktní tel. vypnutý

Ve ctvrtek zbozi objednano. V pondeli jsem psal email v jake fazi je objednavka nebot nedosla zadna odezva o pohybu ci stavu. Email taktez bez reakce. V utery telefonovani na pobocku....... snad az na pate volani to nekdo zvedl. Bylo mi zdeleno ze zbozi neni skladem, pricemz na eshopu bylo psano skladem. Natož jsem objednávku zrusil.

• Zboží uvedené jako skladem vůbec nemají a ani nepovažují za nutné vás o tom informovat, klidně pošlou potvrzení objednávky, po více než týdnu, na osobní dotaz vám sdělí, že nic nepošlou...

Co si myslet o někom, kdo přestane provozovat eshop, ale nějak jej zapomene zrušit.
    Toto jsem se dozvěděl poté, co jsem sháněl sledovací číslo zásilky, když objednávka zboží, které bylo skladem, byla přijata.
    Jeho Veličenstvo se za tento bordel ani neobtěžovalo omluvit a přemoudře mi poradilo, abych si to objednal jinde.
    Komické je, že ještě dnes tento eshop stále funguje a název domény stroff.topfirma.cz je pomyslnou třešničkou na tomto lehce nahnilém dortíku.

Přeji tímto mnoho spokojených zákazníků!
    Jan Šaroch