Rychlost dodání, ale zboží vůbec nesouhlasí s fotografíí. Náramek vypadá jako ze střelnice. Pouťové zboží. Je to drahé a značně nekvalitní.

• Podvodníci

Obchod inzeruje zboží jako skladem, přesto, že skladem není. Objednávku stornovali. Ale peníze, i když bylo storno z jejich viny, zadržují 14 dní, mezitím si s nimi disponují. Zboží ovšem stále nabízejí jako skladem, takže se takhle napálí x lidí a tato firma klidně 14 dní disponuje s cizími penězi, na které nemá právo.

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Vážená paní, platbu nejenom že máte dávno na účte, ale také jsme se vám dostatečně omluvili, že část sady nebyla skladem. To, že to nedokážete před vánoci pochopit není náš problém - zásoby zboží není prostě neomezené. Také si vyprošuji označení "podvodníci", které neustále uvádíte.

Stovky kladných recenzí a spokojených zákazníků tvrdí absolutní opak Vašeho tvrzení.

přijetí platby obchodem trvalo tři dny a zboží mi od objednání 13,9,21 dosud nedorazilo.

Furt nic, 7.4 objednano dneska je 25.4

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Zásilku jsme odeslali 7.4 – předali Zásilkovně. To že ji evidentně někde ztratili tak za to opravdu nemůžeme. Zásilka stále od 7.4 2021 putuje na podací místo. V každém případě jste obdržela email ze Zásilkovny, že objednávku mají a doručují na podací místo. Přoč jste nás nekontaktovala dříve, že tam ještě zásilka nedorazila? Také jste nás ani nekontaktovala, že zásilku pohřešujete. Nechápu tedy Vaše hodnocení.

• Dobrý výběr
    • Balení bylo nekompletní

I haven’t even been asked to pay for my order yet. No follow up emails asking me to pay nor confirm my order. Very unhappy. If I needed it as a gift, this store would be a disappointment.

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den, a o jakou objednávku se jedná? Všechny objednávky pro "NIKOL" byly doručena a zaplaceny. Pokud jste si vybrali platbu kartou a nezaplatili, tak samozřejmě objednávka expedována nebyla (důvod jasný) Pokud byla objednávka přes českou poštu, tak ji máte na poště uloženou. Emaily odchází automaticky - to potvrdí každý takže buď je máte ve spamu nebo jste si je smazali.
    Proč jste nás nekontaktovali dříve že máte nějaký problém s objednávkou?

• Objednal jsem si šperk s certifikátem pravosti drahokamu ale ten mi k zaplacenemu zboží nebyl dodán. Po telefonické domluvě mi byl přísliben zaslat poštou. Bohužel nedošel!!! Pak můj telefon není zvedan. Bez reakce!!!!! Proto budu nucen informovat českou obchodní inspekci. Nikdy jsem to neudělal ale když někdo nereaguje tak se musí něco změnit aby další zákazníci nebyli klamani!!! J. T

Nevím jak ostatní tak mě osobně nebyl dodán certifikát pravosti. Ani po telefonátu my nedyl dodán a muž tel. Již nikdo nezveda. Takže NEDOPORUČUJI!!!!! Mají tam i dražší šperky ale bez certifikátu pravosti drahokamu tam může být výrobek sklařsky. Takže je to na zvážení všech. Pro mě už toto není solventni partner.

• Na webové stránce tohoto obchodu, jsou nepřesné a zavádějící informace.

• prsten odpovídá požadavkům
    • předražené
    • nemožnost většího výběru velikostí

• velmi špatná komunikace s obchodem, snaží se svalit vinu na jiné

NE

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den pane Blaha, zboží jste objednal 20.12 2017 v 16:38. My jsme ho expedovali 21.12 2017 dopoledne a bylo řádně předáno dopravci DPD, kterého jste si zvolil. Z naší strany bylo tedy provedeno maximum tj. zboží jsme odeslali v čas, bez jakéhokoliv průtahu.

Bohužel se dopravci dle všeho nepovedlo zboží doručit 22.12 2017 a 23.12 2017 již dopravce zboží nedovážel. (DPD nám nestihlo doručit 3 zásilky odeslané 21.12 2017) To že jsme na stránkách měli varování, které na tuto možnost upozorňovalo tj. že dopravce nemusí zboží zvládnout dovézt jste věděl - bylo napsáno červeně na všech stránkách eshopu. To že DPD nemůže najít Vaši adresu a sami jsme ji i editovali zato OPRAVDU, ALE OPRAVDU NEMÚŽEME! Je to dopravce, není to naše přeprava - my to jenom platíme. Samozřejmě doručení budeme reklamovat a odmítneme danou dopravu uhradit. Nic víc bohužel udělat nemůžeme.

Pokud jste rozumný člověk, tak to jistě pochopíte. S pozdravem Velecký, www.stribro-klenoty.cz

Naušnice neodpovídali obrázku. Měli být kombinace stříbro a zato, ale byly pouze stříbrné. Komunikace s obchodníkem mírně podprůměrná.

• není flexibilní

• jak mi bylo sděleno, zboží není před odesláním kontrolováno a tudíž i proto přišlo poškozené a byla nutná reklamace, kdy mělo být vyměněno kus za kus jak mi bylo přislíbeno, ale přišlo opravené a šlo to viditelně poznat

• Rozhodla jsem se zde nakoupit, protože nejlépe splňovali představu o tom, že chci víc kousků šperků za přiměřené ceny a jedno poštovné a vše skladem.
    • Vůbec se mi nelíbí délka dodání - v dnešní době už je člověk zvyklý, že pokud je zboží skladem, je do 3 dnů u mě a na tohle jsem si počkala přes týden. Sice je na stránkách psáno doba dodání 2-5 dnů, ale tak buď to mám skladem a odesílám za 2 dny a nebo je to někde bůhvíkde a pak je to na týden..

Pokud nakupujete dárky na poslední chvíli jako já, tak tento obchod není pro vás. Objednávala jsem zboží v pondělí dopoledne a čekala jsem, že do pátku bude u mě (když bylo vše skladem), ale nebylo. Chápu, že je to částečně vina i České pošty, ale nelíbí se mi to. Samozřejmě pokud bych na to tak nespěchala, tak bylo vše v naprostém pořádku. Takže pokud vám nevadí v dnešní době čekat, tak je obchod právě pro vás..

• snad přehlednou nabídku
    • od objednání k dodání v dnešní době velmi dlouhá doba

Zajímavá nabídka, jinak nic oslnivého.

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den, můžete nás prosím kontaktovat ohledně Vaší zásilky? Jelikož Vaše zásilka byla expedována 25.10 2012 a doposud jste si ji nepřebral. Tudiž nechápeme Vaše negativní hodnocení. Děkuji.

• ..............
    • dodací lhůty, komunikace s klienty

velmi slabý e shop

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den pane Jirko, můžete nám napsat o který konkrétní případ se jedná? Děkuji. Majitel Zbyněk Velecký

• poslam mi kazove zbozi

nesolidni, nebere telefon...

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí že se zbožím nejste spokojeni, ale doposud se nám od Vás nic nevrátilo. Telefony samozřejme bereme a reagujeme. Pokud ovšem voláte mimo pracovní dobu nebo o víkendech tak samozřejmě není možné Vám telefón vzít. Co se týká reakcí na emaily, tak naně samozřejmě také reagujeme a jednoznačně dle všech reakcí na náš int. obchod zde na heureka.cz jste ojedinělý případ.

• nákup z domova
    • Uvádí že zboží je skladem, a pak vyjde najevo, že není skaldem u nich, ale musí jej objednávat a pak to celé trvá mnohem déle.

Pokud nechcete zboží mít doma do 3 dnů jako já, tak by nákup asi mohl vyjít dle vašich představ. Za mně bohužel pochvalu dát nemohu, očekávám že nápis skaldem znamená, že je zboží skutečně ihned k odeslání, nikoli že jej teprve objednají odjinud a pak odešlou k zákazníkovi.
    Komunikaci ovšem chválím, spojili se se mnou telefonicky druhý den po objednání, což taky není pravidlem u ostatních e-shopů.

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Dobrý den, velmi nás mrzí vaše hodnocení, ale u všech produktů máme uvedeno dodání 2-5 pracovních dnů což z 99% případů dodržujeme a zboží je v tomto intervalu doručováno.

Náušnice, které jsem si vybrala měli v nabídce, velikost, kterou jsem si vybrala už neměli, přesto to v nabídce neuváděli..

Zrušili objednávku ale vůbec mne nekontaktovali. Řekli mi to až když jsem tam zavolal sám a přitom měli u zboží když jsem jej objednával napsáno skladem 5ks.

Reakce obchodu Stribro-klenoty.cz

Vážený zákazníku. Ohledně zrušení objednávky jste byl informován emailem a bohužel již nemůžeme zaručit :
    1. zda email "nesebere" spam filter
    2. zadal jste správně svoji emailovou adresu