V obchodě jsem nakoupila za více než 2500 Kč, poštovné jsem měla zdarma. Protein Growing Naturals s příchutí natural 950g za 950 Kč má expiraci do 07/2015. (Což pro mě znamená pouze dva měsíce na spotřebu.) Když jsem chtěla produkt vrátit nebo vyměnit, bylo mi po několikadenní mailové komunikaci sdělěno, že z vracené částky mi bude stržené poštovné a dobírka (110 a 36 Kč), protože objednávka už nepřesahuje 2500 Kč a musela bych ještě zaplatit poštovné za odeslání. Takže za neseriózní jednání obchodu bych ještě musela zaplatit.

Reakce obchodu Veganza Store

jak jsme si již psali v emailu... Udělali jsme z naší strany to nejlepší, co jsme mohli, abychom vaši situaci vyřešili. Komunikace se opozdila o jeden den z důvodu mé nepřítomnosti a také nejasného emailu z vaší strany, ze kterého vyznělo, že jste protein již otevřela.

Myslím si, že trvanlivost proteinu 2,5 měsíce je dostačující. Napsal jsem vám i tipy, jak ho použít a také jsem vám nabídl, že ho můžete poslat zpět (když jsme zjistili, že jste ho neotevřela) a že vám po tom, co nám dorazí, ihned pošlu peníze.

Na naších stránkách nabízíme dopravu vč. dobírky zdarma při objednávce nad 2500 Kč. Pokud byste protein vracela, tedy snížila hodnoty nákupu, požadovat zaplacení poštovného a dobírky je zcela oprávněné, jelikož už pak vaše objednávka nesplňuje danou podmínku na poštovné zdarma.

Také píšete, že jste chtěla produkt vyměnit, ale v emailu o tom nepadlo ani jedno slovo. To by měnilo situaci a také i naši reakci.

Jak jsem psal vám a píši to i zde, mrzí mě, že jste s našimi službami nebyla spokojena, ale my jsme udělali maximum pro to, abychom vám vyšli vstříc, když jste si chybně objednala jiné zboží než jste vlastně chtěla.

Blažčík Lukáš