• Obchod vůbec nekomunikuje, nebylo potvrzeno, že zboží bylo odesláno, zboží mělo prošlou záruční dobu.

• Potřebovala jsem 60 ks testů, měli je na skladě, vyzvedla jsem si je hned druhý den.

Do firmy se dá dovolat, zaměstnanci tam komunikují se zákazníky.

• zboží objednáno 02.01.2022, dnes je 11.01.2022 a zboží nedorazilo, komunikace obchodu 0

Reakce obchodu stop-covidu

velice nás mrzí Vaše recenze nicméně bychom rádi alespoň touto cestou se s Vámi spojili. Vaše objednávka se nám vrátila jako nedoručitelná. Vámi uvedený kontakt je stále nedostupný.

Děkuji
    STOP-COVIDU.cz

• Objednáváme po několikáté... Vždy jsme spokojeni, že Stop-Covidu drží nejlepší ceny..

Everything great and uncomplicated

• Na jejich webu ani na potvrzení objednávky jsem nenašla adresu, kde si mám zboží osobně vyzvednout. Výdejnu zboží jsem nakonec na adrese, kterou jsem zjistila telefonicky, našla, ale až po dlouhém hledání. Obchod byl umístěn v obrovské budově s více podlažími a mnoha obchody. Byl uvnitř jedné části budovy, kde byla dlouhá chodba a podél ní více obchodů a zvenku nebylo zřejmé, že uvnitř je výdejna zboží STOP-COVIDU. To jsem zjistila až teprve uvnitř, poté co jsem výdejnu našla.

Doporučuji nevyzvedávat zboží osobně a když už, tak si nechat telefonicky velmi podrobně popsat, kde je obchod umístěn a jak ho najít.

Rychlé dodání, při osobním vyzvednutí milé jednání, zboží funkční.

• velmi rychlé a ochotné jednání

• Příznivá cena
    • Perfektní informovanost
    • Velmi příjemné a profesionální jednání ze strany obchodu

S nákupem jsem velmi spokojená. Mohu jen doporučit!

• dobrá komunikace
    • rychlost dodání

vše proběhlo v naprostém pořádku, dle očekávání

• Dobre ceny

Spokojenost

rychlé spolehlivé dodání

• Chybí připojit daňové doklady alespoň meilem (objednávka není daňovým dokladem...), jinak ok

• Byli jsme překvapeni, že zboží opravdu přišlo hned druhý den. Objednali jsme sice dopoledne předchozí den, ale ne vždy to takhle vsude funguje, za nás prostě spokojenost...

• velký výběr, rychlé dodání
    • komunikace

Velmi rychlé vyřízení a dodání objednaného zboží

• Top

• nízké ceny, laskavé zacházení

Dobrý den ,

děkujeme

STOP-COVIDU.cz

Zboží dorazilo neúplné, nebyla to chyba obchodu, jedna krabička nebyla kompletní. Ale komunikace s obchodem byla výborná a obratem chybějící poslali.

Dobrý den ,

děkujeme