V pohodě nakup, zboži presne sedlo jsem spokojen

S eshopem jsem velmi nespokojena.
    Zboží nekvalitně zabalené na přepravu. 2 dodané rolety den a noc měly mechanicky poškozený krycí kastlík, 1 roleta neměla kastlík připevněný k roletě vůbec. Přestože jsem dodala správné rozměry, rolety nebyly ve správné délce. Díky chybné radě člověka na zákaznické lince jsem řetízek rolety zkrátila v nesprávné délce.
    Vyřízení reklamace trvá déle než výroba nových. Ani po 3,5 týdnech reklamace nevyřízena a v oknech v novém bytě mám tak na oknech igelity.
    Jediné co oceňuji, že se snažili na zákaznické lince se mnou komunikovat a domluvit před odesláním zpět.
    CELKOVĚ NEDOPORUČUJI!! Byla chyba objednávat přes tento eshop.

Reakce obchodu Stinio.cz

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste měli tak špatnou zkušenost s naším eshopem. I přesto, že je každá roleta a žaluzie kontrolována, bohužel může dojít k mechanickému poškození během dopravy. Vzniklé problémy ihned řešíme a vaši reklamaci jsme přijali a společně k vaší spokojenosti dořešili.

Velice se omlouváme za komplikace.

S pozdravem, tým e-shopu Stinio.cz

• Vstřícné jednání
    • Rychlá domluva

• Jednu ze správně objednaných žaluzií vyrobili chybně a místo toho, aby obratem svou chybu napravili a poslali nový kus, žádali vrácení chybné žaluzie zpět. Bude to měsíc a žaluzii - při současných vedrech - stále nemáme.

Tuto firmu opravdu v žádném případě NEDOPORUČUJI !

Reakce obchodu Stinio.cz

Vážený zákazníku,

mrzí nás vaše hodnocení a chápeme ho. Bohužel stala se chyba a výrobce nám dodal u jedné žaluzie ovládaní na špatné straně. Tím, že každá žaluzie se vyrábí na míru nelze okamžitě poslat novou, ale řešením je oprava původní, proto náš požadavek na zpětné poslání.

Naše obchodní oddělení je s vámi již v kontaktu a hledá nejlepší řešení situace. Velice se omlouváme za komplikace.

S pozdravem, tým e-shopu Stinio.cz

Jsou rychlý,spokojen

• dobrý výběr a snadná objednávka
    • přehledné (video) návody na instalaci
    • delší dodací lhůty

Dostali jsme, co jsme si objednali. Rozměry odpovídaly objednávce, vzhled odpovídal ilustračním obrázkům. Instalace podle videonávodu byla bez problémů (byť není tak rychlá, jak by se mohlo zdát z dvouminutového video návodu). Jediný možný nedostatek je delší dodací lhůta (10-15 dní, v našem případě 14 dní), nákup je tedy třeba plánovat s předstihem.

• Operativní, rychlé, bezproblematická domácí montáž

• rychlost dodání - objednal jsem si docela atyp na míru přímo pro mně a za 8 dnů byly doma
    • příjemné slečny na telefonu co ví co prodávají, to se moc už nevidí
    • momntáž docela easy, ale chce to mrknout na videa v návodech co sou na jejich stránkách
    • doprava byla zadara
    • bytelné provedení, alespon s čím sem měl možnost srovnávat
    • přehledný eshop

za mně doporučení - od dobré ceny, podpoře na telefonu přes lehkou montáž.....

• Obchodní strategie mi vyhovuje - jsem spokojen.

Před objednávkou u STINIO jsem prohledal nabídky na síti a STINIO mi vyhovovala nejvíce, a nezklamala, proto STINIO doporučuji . František

• dobré návody
    • kvalitní výrobek

• Přehledná objednávka
    • Skvělé instrukce k zaměření i montáži
    • Celkově jednoduché a výhodné

• Skvělé návody na e-shopu