Objednal jsem si extrakt Muira Puama. Zvláštní, proč má mentolovou vůni a chuť! Taky nevím, proč obsahuje alkohol? Navíc: několik internetových obchodů s podobnými produkty a stejnou vizí! S obrázkem s adresou obchodu - mizernou hernou s mizernou fasádou! Už nikdy nebudu objednávat z této stránky!

Reakce obchodu STEZA

Naučte se česky. Objednal jste si zboží na dobírku do Karlových Varů. Komentář je v tomto směrů absolutně zbytečný. Vaše balíkovna ( česká pošta ) v Karlových varech možná vypadá jako herna ? Za to nemůžu.

Nevyhoda obchodu spoluprace pouze s Ceskou postou, Nemel jsem na vyber! A hlavne nejsem spokojen se zbozim ,ktere jsem zakoupil - kotvicnik od Stezy,

Když jsem se jich zeptal jakou poskytují garanci, řekli mi že žádnou a že si zboží mám koupit jinde!!! Rozhodně firmu Steza nedoporučuji.

Reakce obchodu STEZA

Pán přišel jako bůh a chtěl 50% slevu jinak že zboží nekoupí. Bohužel cenu nerespektuje a ještě zboží úmyslně poškodil pilníkem. ( kontroloval kvalitu zboží ) Co k tomu říct :-) . Bez komentáře, takže pane Drbúl s Prahy 6, Vám již nic neprodáme !