Zboží objednané 3.4.2023 přišlo potvrzení objednávky jinak nic. Z obchodu žádná informace o zpoždění. Přes urgenci nedodáno ani 23.4.2024 a to mají vše zaplaceno. Nakupte u jiného obchodníka

• Nejsou uvedené skutečné dostupnosti produktů.
    • Nedostatečná komunikace se zákazníkem. Díky této nedbalosti zbytečné prodloužení a čekání na produkty, které jsou opakovaně nedostupné.

• Komunikace s obchodem.
    • Nedodržený termín dodání o 3 týdny.

Objednávku jsme stornoval, stále čekám na vrácení peněz. Musel jsem jako zákazník provést ihned po objednání platbu, pak jsem se teprve dozvěděl, že zboží nemají , bude naskladněno až v únoru, požádal jsem tedy o storno, byla mi vystavena storno faktura a stále čekám.

3.1. jsem vypínač dle i vašich záznamů objednal,dnes je 15.1. a ticho po pěšině,zboží nikde. Dost dlouhá doba...

Vím ze je teď doba ze zasilkovny a vše je přetížené ale světylka obchod ještě neposlal ,stačilo napsat ze nemají na skladě já bych pochopila a objednala jinde

• Dlouhé vyřízení. Ještě mi nic nedorazilo ani mě ikdo nekontaktoval.

• DVĚ NEFUNKČNÍ - NEODZKOUŠENO-ŠPATNÁ VÝSTUPNÍ KONTRONLA !!!!

DVA ZDROJE NEFUNKČNÍ , TELEFONY NEBEROU - POZOR, ŠPATNÁ VÝSTUPNÍ KONTROLA !!!!!!!

Reakce obchodu STERIX.CZ

pokud Vám nějaké zakoupené žárovky nesvítí, pošlete nám je prosím zpět na reklamaci. Bohužel kontrolovat všechny žárovky před odesláním není možné z naší strany. Bohužel o víkendu nepracujeme a proto jste se nedovolal k nám do prodejny, která je navíc aktuálně díky momentální situaci velmi omezená.

Omlouváme se za komplikace a budeme čekat na zaslání zboží k reklamaci.

Přejeme hezký den.
    STERIX.CZ

• Dlouhá doba čekání na zboží

Zboží objednáno před čtrnácti dny, poslední kontakt minulý týden ,, objednávka se vyřizuje" , od té doby žádný kontakt. Peníze jsem poslal předem bezprostředně po objednávce.

Reakce obchodu STERIX.CZ

ihned druhý den po vytvoření objednávky jsem Vám psal, že tyto zářivky jsou zcela vyprodané u výrobce a budou bohužel až za měsíc. Na e-mail jste vůbec neodpověděl, zda budete chtít počkat nebo vrátit peníze, ale negativní hodnocení jste napsal obratem.

Vaše recenze je velmi nespravedlivá!

Tým STERIX.CZ