Zboží v nabídce, objednávka stornována , protože zboží neexistuje.

Reakce obchodu Steelman

Dobrý den, nůž byl na objednávku a bohužel výrobce zrušil výrobu. Nůž samozřejmě nenabízíme.
    Samozřejmě nikomu nedává vědět. Kalašnikov nože máme nejméně 5 skladem, různé druhy.
    Děkuji Nešleha.

• Obchod je v pozícii mŕtveho chrobáka. Objednávku prijal a nič viac. Objednal som tovar, ktorý bol na sklade aspoň podľa eshopu. Do dnešného dňa žiadne info o stave objednávky, ale dotazník so spokojnosťou zákazníka už došiel.

• Žadné
    • V obchodě se to jeví dobře ale po objednání mi na mail přišla zpráva že objednávka byla stornována neb zboží není

Reakce obchodu Steelman

velice si vážíme Vaší recenze.
    Váš názor je pro nás velmi důležitý.
    Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na další nákup.
    Nešleha

Po zaplacení objednávky mi byla okamžitě zrušena. Čekala bych, že budou mít přehled, které produkty mají a které ne, a podle toho je budou nabízet na webu. Kromě toho mi ani neodpovídali na e-maily.

Zboží, které jsem si vybrala, už nebylo možné sehnat ani u dodavatele, přitom bylo uvedeno jinak. Myslela jsem si,že takovou informaci má mít obchod dříve než si někdo zboží objedná a třeba i zaplatí. To se mi ještě nestalo a obchod tak ztratil mou důvěru i přes to, že mi jako omluvu poslal slevový kód.

Reakce obchodu Steelman

velice si vážíme Vaší recenze.
    Váš názor je pro nás velmi důležitý.
    Snažíme se dělat vše pro spokojenost zákazníka.
    Přejeme Vám krásný den a těšíme se na další nákup.
    Nešleha

• Rychlé dodání zboží
    • Zboží uváděné jako nové dorazilo použité
    • Odřená rukojeť, rozpadající se nůž

Zboží dorazilo rychle, nicméně rukojeť nože byla očividně použitá a odřená. Nůž, který byl prezentovaný jako nový, byl složený z nové čepele a použité rukojeti. Nůž za 1400 korun měl byl určený jako dárek, ale moc radosti nepřinesl. Obchod rozhodně nedoporučuji a vícekrát už jeho služby určitě nevyužiju

Reakce obchodu Steelman

Dobrý den, ano nůž byl úplně nový.
    Prodáváme je originální nože od prestižních výrobců.
    Váš nůž byl na objednání a přišel přímo z výroby ale bohužel měl malou vadu.
    Jen nezapomeňte že se vždy dá vyměnit za jiný kus a nebo se dá vrátit.
    Děkuji Nešleha.

doporucuji vymenit vasi roznaskovou sluzbu ,meli dovezt zbozi mezi 18-19 hodinou . nedojeli ,nevolali. .dalsi den se ozvali ,ze jsou na na urcene adrese , na moji otazku proc vecer nedojeli ,proc neumi zavolat aspon hodinu pred dodani ridic neumel odpovedet... mel jse u vas zskazku pres tri tisice korun na jmeno cibuzar ..

• žiadne
    • dlhá dodacia lehota

treba si to rozmyslieť, lebo dodanie trvá viac ako 10 dní, čo je nobvyklé a komkurencie nie je schopné.

Reakce obchodu Steelman

Dobrý den,bohužel nerozumíme vaši reakci.
    Udělal jste dvě objednávky.
    Zboží které jste objednal bylo na objednávku do třech dní.
    1)První objednávka byla zrušena z důvodu vyprodání.
    2)Druhá objednávka vám byla odeslána do třech dní od objednání, což bylo přesně napsáno u výrobku.
    Děkuji Nešleha.

• zamestnavaji neschpneho it specialistu, ma se u nich evidentne dobre
    • nema funkcni eshop

nenakoupite ani kdyby jste chteli

Reakce obchodu Steelman

Dobrý den ,vůbec nerozumíme vaší reakci.
    Vaše objednávka pořád trvá a čeká se jen na vaši úhradu!!!!
    Poznámka o funkčnosti webu- Nerozumím.
    Jestliže objedná 100 zákazníků a jeden ne, tak to asi není o funkčnosti .
    Ten to E-shop provozuje více jak 10000 obchodů a je od největší firmy v ČR.
    Web je v pořádku a prověřený. Pořád čekáme na vaši platbu.
    Jelikož jste si vybral E-platu které vám z nějakého důvodu neproběhla , byly vám zaslány podklady pro platbu na účet.
    Ale vy nemáte zájem nic řešit jelikož jste ani nenapsal na zákaznickou podporu.

Nešleha.

Dodatek:Ta to objednávka byla zrušena jelikož pán objednávku nezaplatil.
    Ani po pěti urgencích a ani se neozval.
    Z to ho si může udělat každý obrázek. Pravděpodobně se jedno o falešnou objednávku od konkurence .

• Velmi přehledné stránky
    • Nejhorší komunikace se zákazníkem jakou jsem, kdy na eshopu poznal,každý říká něco jiného. Když jsem je upozornil již před objednávkou na termín dodání.Zboží jsem měl jako dárek k narozeninám. Dva dny před termínem předání dárku mi sdělili, že zboží bude za dalších deset dní!

Tento obchod nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Steelman

Dobrý den, děkujeme za recenzi.
    Bohužel u zboží které je na objednávku vždy musí zákazník počítat s možností prodloužení dodací lhůty.
    Jelikož se zboží objednává v zahraničí a může se stát nějaké nepředvídatelné skutečnosti.
    Za nedopatření se samozřejmě omlouváme. Nůž přišel dva dny po slíbeném datu dodání.

Nešleha.

• gravírování přímo při koupi výrobku
    • - při gravírování si člověk nemůže vybrat písmo
    • - umístili nám nápis na nůž na opravdu hrozné místo, tj. že většina nápisu je na kovu a kousek z něj trčí ve dřevu, i když je v kovu dost místa, to nám výrobek dost zkazilo