• Rýchle doručenie
    • Kvalitné veci

Kvalita a rýchlosť a veci sú krásne určite ešte nakúpim

• Kvalita materiálu
    • Rýchle dodanie
    • Výber eshopu
    • Komunikácia a informácie o stave objednávky

• Rýchla a príjemná komunikácia, rýchle dodanie tovaru, kvalitný tovar.

• Dost mě zklamalo, že kalhoty mají šňůrku jen na ozdobu a nejdou tepláky v pase korigovat za mě velké -. Mám hubenou dceru a tak mi jsou tepláky k ničemu.

Reakce obchodu Stay little

Dobrý den. Chtěli bychom Vám poděkovat, že jste se s námi podělila o Vaše názory ohledně našich tepláčků. Je nám líto, že jste nebyla s Vaším nákupem spokojená a že jste se rozhodla vyjádřit svou nespokojenost prostřednictvím recenze. Bylo by pro nás velmi užitečné, kdybyste nám o Vašem problému sdělila přímo e-mailem. Jsme tu, abychom našim zákazníkům poskytli co nejlepší zákaznický servis, a vždy jsme otevřeni návrhům na zlepšení. Takováto zpětná vazba nám přišla prvně a jsme si jistí, že kdyby jste nám napsala na e-mail našli bychom řešení a ušili tepláčky menší. Chceme zdůraznit, že nenabízíme tepláky s nastavitelnou šňůrkou a že naše fotografie jsou přesné ohledně designu a všech detailů.
    S pozdravem, Stay Little

• Přehledný web a konfigurátor
    • Krásný design
    • Kvalitní příjemný materiál
    • Praktičnost dupaček - vůbec mě nenapadlo, že někdo ještě vyrábí dupačky bez rozepínání mezi nožkami. Svlékání a oblékání neusnadňují ani náplety na nohavicích, které jsou bohužel z pevné látky. Pružnější materiál by to jistě o dost zjednodušil.

Co se dupaček týče, doporučuji pořídit spíše na focení / výjimečnou příležitost, jinak jsou dost nepraktické. Ostatní produkty ale budou myslím super.

• Rychlost a ta kvalita je top.

Krásné provedení produktu.
    Doporučuji.

Bleskové dodání, nádherné a kvalitní personalizované oblečení

• Skvely customer service, boli ochotni dodat balicek velmi promptne.

Velmi mily pristup k zakaznikom a ustretovost. Najrychlejsie zastihnutie cez ich dotaznik na stranke a vecicky prisli v krasnom baleni a vo vysokej kvalite.

Vse probehlo rychle, zbozi - detske pletene boticky jsou opravdu krasne.

• Rýchla komunikácia

Poradili mi aj čo sa týka veľkosti. Že mám zobrať o číslo väčšiu.

Super kvalita, odporucam vsetkym

• Naprostá spokojenost
    • Přátelská komunikace přes email
    • Nádherné tričko
    • Kvalitní český výrobek
    • Originalita
    • Jedinečnost

Po zakoupení určitě nelituji a budu objednávat zase! Kvalita našich českých ručiček je k nezaplacení. Doporučuji. Už jenom ten přátelský přístup a to jednání! To prostě nenajdete všude!
    Děkuju ještě jednou mockrát! Syn byl spokojený s tričkem s výšivkou. Je velmi pohodlné!

• Oblečení je krásné, z pevného materiálu. Výšivka detailní.

• Nádherné oblečenie
    • Rýchle dodanie aj napriek vyšívaniu textu na mieru
    • Super kvalita

• Rýchle dodanie, skvelá kvalita

Dobrý deň,
    na tieto krásne dupacky som sa veľmi tešila. Vyzerajú nádherne, z materiálu som bola nadšená. Avšak pri prvom jemnom praní (ručne) sa meno zafarbilo a nebolo už viditeľné, z čoho som bola sklamaná. Plánovala som takýto darček venovat aj známym, ktorý majú alebo čakajú bábätko.

Reakce obchodu Stay little

děkujeme vám za vaši zpětnou vazbu ohledně našich dupaček. Je nám velmi líto, že jste měla problém se zabarvením jména při prvním praní. Je to poprvé, co o tomto problému slyšíme a věříme, že je to ojedinělá záležitost. Radi bychom Vám nabídli řešení. Prosím, pokud byste nám mohla poslat více informací o vaší objednávce a případně i fotografii výrobku se zabarvením jména na náš e-mail [email protected] . Samozřejmě Vám vyjdeme vstříc s reklamací. Pošleme nové dupačky nebo vrátíme peníze. Vaši recenzi bereme velmi vážně a naším cílem je, abyste měli jen pozitivní zkušenosti s našimi výrobky. S pozdravem, Stay Little

Obchod staylittle.cz môžem iba odporučiť. Kvalitný, príjemný materiál, nádherné farby pre detičky. Vynikajúca komunikácia, spolupráca a ústretovosť zo strany personálu.