• Komunikace bez problému, rychlé dodání zboží.

Reakce obchodu STAVMI - Profi hobby shop

děkujeme za Vaši pozitivní reakci. Těší náš Vaše spokojenost s našimi službami. Budeme rádi, když se k nám na eshop opět vrátíte :).

Stavmi.cz

• Velmi dobrá komunikace a rychlé dodání zboží

Reakce obchodu STAVMI - Profi hobby shop

děkujeme za Vaši pozitivní reakci. Těší náš Vaše spokojenost s našimi službami.

• Rychlá komunikace
    • Dobrá cena

Objednávku jsem zrušil, měli skladem pouze 1/3 množství, než jsem potřeboval, byť e-shop ukazoval něco jiného :-) dle všeho chyba v počtech.. po inventurách docela zajímavé.

Reakce obchodu STAVMI - Profi hobby shop

Dobrý den, pane Tomáši, děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že náš eshop nedoporučujete dalším zákazníkům. Objednal jste si maximální množství krokvového závěsu, tj. 313 kusů. V rámci inventury přepisujeme výsledné množství ručně do počítače a bohužel zde došlo k lidskému pochybení, kdy jsme omylem zaměnili množství 113 kusů (které byly reálně skladem) za 313 kusů. O této chybě jsme Vás ihned informovali, omluvili jsme se a dle komunikace s kolegyní jste situaci pochopil a souhlasil jste se storno objednávky.

Tato situace nás mrzí, o to více, že jsme chybu ihned napravili a i přesto jste náš eshop vyhodnotil jako nedůvěryhodný. Budeme rádi, když nám v budoucnu dáte opět šanci, abychom mohli napravit naši reputaci.

Děkujeme a přejeme hezký den.
    Barbora Stavmi.cz

• komunikace

Reakce obchodu STAVMI - Profi hobby shop

děkujeme za kladnou recenzi.

S přáním hezkého dne
    Tým Stavmi.cz

• ceny rychlost a komunikace

Mohu doporučit.