• Čekám marně.

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi, ale Vámi objednané zboží nebylo skladem , což Vám asistentka volala a po dohodě objednala. Dne 30.5 dorazilo k nám na sklad a dnes 31.5.2023 expedujeme.
    Děkuji

• Hadice přišla ve dvou kusech

Říkal jsem obchodu aby neposlali dotazník že napíši špatný komentář

• Inzerovane zboží nemají

Zaplacené zboží jsem doposud neobdržel, nemám co hodnotit.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

srovnávací portály zasílají automaticky formuláře po několika dnech, je tedy možné, že ho zákazník obdrží dříve, než svou objednávku. Stává se to u zboží na objednání, kde jsou delší čekací lhůty.

Děkujeme za pochopení.
    Stavebnikolecka.cz

• Objednal jsem si aku vrtačku, která měla být skladem. Po týdnu, co se nikdo neozval jsem poslal mail s dotazem, na který mi bylo odpovězeno, že zboží není kompletní. Z toho jen předpokládám, že objednávku zrušili. Bohužel, velmi špatný přístup.

• nezodpovednost

Nedoporučuji proto,že jsem si objednala jiné zboží na které mě taky přišla faktura,ale obsah balíčku byl úplně jiný.Bez nějakého kontaktu se mnou zaslali jiné zboží.Tudíž jsem dá se říct vyhodila peníze z okna.Myslím si,že než zboží odešlou by měli kontaktovat zákazníka zda souhlasí s jiným zbožím když to co chtěl a objednal nemají toť můj názor.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu, bohužel jsme od Vás neobdrželi informaci o tom, že by Vám přišla zaměněná objednávka,
    samozřejmě bychom situaci vyřešili k Vaší spokojenosti.

Stavebnikolecka.cz

• kolečko je nachýlené k jedné straně i s korbou

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

vzhledem k tomu, že jste nám nedal/a žádný podnět k reklamaci, nemohli jsme tuto situaci nijak řešit.

K poškození muselo dojít vlivem přepravy, kterou nedokážeme ovlivnit.

Stavebnikolecka.cz

Dne 18.4.202 jsem si objednala tavnou pistol na dobírku a dnes je 26.4.a pistol ještě nepřišla a obchod pouze poslal potvrzující email, že příjma objednavku a to je vše. Poté mi přišel pouze email jak jsem spokojena s nákupem, jsem nespokojená objednané zboží ještě nepřišlo.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

děkujeme za hodnocení, moc se omlouvám za zdržení ohledně dodávky Vámi vybrané tavné pistole.
    Momentálně vidím, že je již v pořádku doručena. Co se týče dotazníku, ten je Heurekou zasílán pro zákazníky automaticky po 14-ti dnech.

Stavebnikolecka.cz

• Zboží opravdu velice nízké kvality.
    Sám bych si nedovolil prodat něco takového.
    Jinak obchod jako takový naprosto v pořádku a bez problémů.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

věříme, že došlo k nějakému nedorozumění,

Vaší objednávku jsme prověřili a také samotnou kvalitu zboží a neshledali jsme nic v nepořádku.

V případě, že chcete zboží vrátit, či uplatnit reklamaci, kontaktujte nás.

Stavebnikolecka.cz

Zboží jsem po týdnu ještě nedostal.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

celá situace byla prověřena u přepravní služby a bohužel zásilka Vám byla třikrát doručována a pokaždé neúspěšně - nebyl jste doma. Po třech neúspěšných pokusech o doručení přepravní služba zásilku vrací zpět k nám.
    I přesto, že jsme udělali pro doručení objednávky maximum, necháme Vám zboží zaslat přepravcem ještě jednou.

Stavebnikolecka.cz

Dobrý den.zbozi jsem si objednal 2.6 a dnes je 14.6 a zboží jsem ještě neobdržel.nevim proč bych měl být spokojený a ještě doporučovat jiným lidem.snad mi zboží brzké době dorazí.s pozdravem hezkého dne.

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

dotazník k recenzi obchodu je zasílám automaticky společností Heureka. Jak jste se již dotazoval po e-mailu - zboží bylo předáno od nás 8.6. 2020 na Uloženku, prověříme, kdy bude k vyzvednutí na Vašem výdejním místě.

• Na dotazy upřesňující objednávku nereagují. Komunikace nulová

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

mrzí nás, že jste nedostal odpověď na Váš dotaz. V případě potřeby jsme v pracovní době přítomni na telefonu - rádi Váš dotaz kdykoli zodpovíme.

• nevim

sliby eshopu - ano je na skladě
    potvrzení objednávky - sorry není na skladě
    na tuhle taktiku neskáču a do obchodu se nevracím

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

bohužel jste si objednal položku, u které se jednalo o skokové vyprodání.

Vzhledem k situaci a době, ji neměl ani dodavatel.

Děkujeme za pochopení,

stavebnikolecka.cz

• kolečko vypadá sice pěkně jen ale do chvíle, než sem ho chtěl dofouknout, po přifouknutí se asi za půl hodiny ozvala rána a kolečko bylo kaput, naneštěstí se ulomilo i kus ráfku protože je plastovy nebo z nějakýho podobnýho materiálu, takže teď abych sháněl nový kolečko, reklamovat to nebudu, takže mínus

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

je nám líto, že jste nevyužil svého nároku v rámci záruční doby, i když si myslíme, že se jedná o chybu lidského faktoru.
    Vyšli bychom Vám vstříc a zaslali nové kompletní kolo kolečka.
    Mrzí nás, že jste nás první nekontaktoval s problémem, než jste tuto recenzi napsal.
    Děkujeme stavebnikolecka

Na stránkách, když jsem zjišťovala varianty dopravy - najednou skočila, že již objednáno, chtěla jsem platit převodem, ale už byla zvolena jiná varianta. Trochu problematická komunikace s prodejnou, na dotaz zpočátku vůbec nereagovali, pak zboží dorazilo, ale neměli vše na skladě, muselo se čekat. Ač jsem upozornila, že je třeba dát vědět alespoń přibližnou hodinu doručení ( rozmezí mi nevadilo), tak zásilka byla doručena bez dalšího varování. To znamenalo, že na skautské adrese v tom čase nikdo nemusel být. balení také trochu problematické. většina rukavic sice v krabicích, ale některé mezi igelitovámi obaly, to znamená, kdybych spolehla, že pod obalem krabice se zbožím, klidně jsem mohla rukavice při rozbalování rozstřihnout. Doprava drahá.

Máte spoustu otázek na kvalitu obchodu a doručení ale ani jednu na kvalitu zboží. To co jsem dnes dostal je atrapa nářadí. Lze použít pouze jako mustr pro klempíře. Díky za zkušenost.

Obdržel jsem poškozený výrobek. Ve dvou rozích korby výrazně vyboulené dno. Aby se dala korba vůbec namontovat muselo dojít k ručnímu vyklepání poškozených míst. K poškození nedošlo dopravou, protože obal nebyl porušen.

Obchod objednávku zrušil, protože po mém objednání zjistili, že můj vybraný produkt nemohou zajistit.

Zboží jsem objednal ve čtvrtek 8. února, přes několikeré urgence nebylo dosud, tj. do 19. února dodáno!

Reakce obchodu Stavebnikolecka.cz

Zboží jste opravdu objednal 8. února 15:33 (čtvrtek)
    Z našeho skladu bylo zboží řádně expedováno 9. února (pátek) s tím, že v pondělí mělo být doručeno.

Až v pátek 16.2 9:34 jste nás kontaktoval, že stále nemáte zboží (nerozumíme tomu proč až po takové době a navíc v čas, kdy řidiči přepravních služeb jsou již dávno pryč z depa)

Niméně jako odběrné místo jste zvolil uloženku, pro kterou zásilky vozí firma DPD - tuto informací také máte.

V pátek 16.2 15:02 Vás kontaktovala slečna z DPD a vy jste měl telefon nedostupný. Resumé bylo, že uloženka neměla místo pro uložení Vaší zásilky ! A kontaktovala Vás proto zda si chcete v pátek zásilku vyzvednout osobně na depu (potřeba mít zásilku v pátek u sebe), nebo ji v pondělí doručit na adresu.

Nerozumíme pouze tomu, když jste s námi tento problém řešil a věděl jste co se řeší a snažíme se zjistit potřebné informace, proč najednou toto....