• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

• Rychlost doručení zboží - 3 dny, skvělé.
  • zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 9 měsíci

• spolehlivý obchod

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 9 měsíci

Vše v pořádku a hlavně rychle dodání. Doporučuji!!

• ochota personálu
    • komunikácia
    • rýchle vybavenie

S e-shopom som nad mieru spokojná. Objednávala som stavebnicu do zásilkovny, no dlho mi nechodila SMS že zboží je pripravené k vyzvednutí a tak som kontaktovala e-shop. Zistili sme, že som v objednávke omylom zadala nesprávny tvar môjho mobilného čísla a moja zásielka po neprevzatí už smeruje zase spátky na sklad. V obchode boli ale tak milí, že mi stavebnicu poslali až na Slovensko(na ich náklady!), a ja ju tak stihnem dať bratovi pod stromček :)
    Skvelá a rýchla komunikácia, vrelo odporúčam a ďakujem!

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

• Mozem tento e-shop len odporucat. Zhanala som stavebnicu, ktora bola na slovenskom trhu beznadejne vypredana. Nielen, ze ju mali skladom, ale aj za vybornu cenu. Ceny boli udane aj v eurach a dorucenie na Slovensko nebolo problem, dokonca som si mohla vybrat z viacerych moznosti, ja som si vybrala Zasielkovnu. Objednavku som urobila v sobotu doobeda a uz na druhy den mi prisiel e-mail, ze bola expedovana, cize vybavuju objednavky aj cez vikend. Bezproblemove dorucenie do Zasielkovne, aj na dobierku. Tlieskam ;).

Tento e-shop odporucam, hlavne aj pre zakaznikov zo Slovenska, velka spokojnost.

Reakce obchodu Stavebniceprochytredeti.cz

Děkujeme za krásné hodnocení, moc si vážíme toho, že jsou naši zákazníci spokojení, potom jsme spokojení také :-)

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

• rychlost zpracování a odeslání objednávky
    • možnost vyzvednutí na výdejním místě Zásilkovny
    • stavebnice byla skladem

Muj první nákup v tomto obchodě, 1.12.18.58hod. vytvořena objednávka a 1.12. 19.06hod objednávka odeslána-nemohl jsem uvěřit,jak rychle to proběhlo. 3.12. byla zásilka nas výdejním místě k vyzvednutí,takže super. Vše v pořádku,zboží nepoškozené.
    Takže nákup v tomto obchodě rozhodně mohu doporučit

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

• Mohu jen doporučit,vstřícný přístup.

Komunikace se zákazníkem

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

Krabice došla dost pokrčená jako kdyby šlo o dlouhoskladované zboží.

Reakce obchodu Stavebniceprochytredeti.cz

Tato recenze je spíše hodnocení přepravce než našeho obchodu. Samozřejmě nás mrzí, že přišla stavebnice poškozená a nemáme ani v těchto případech problém stavebnici vyměnit za nepoškozenou. Stačí dát vědět... Ty poškozené neprodáváme, ale darujeme do dětských domovů. Zákazník nevolal nebo nepsal, že je nějaký problém, tak jsme ho nemohli řešit :-(

• Zboží napsané "skladem" nebylo skladem

Proč tedy obchod doporučuji - je to díky perfektnímu přístupu k neskladovému zboží. Okamžitě po objednávce volali, psali a infomovali mě o tom, že zboží nemají a dlouhodobě nebude. Jiní by toto hodili za hlavu. Sehnal jsem si jinde a děkuji za přístup.

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

• U zboží, které nebylo skladem mi obratem psali omluvu, že stornují objednávku, protože by nemohli garantovat doručení do Vánoc.
    • Výborná a rychlá komunikace :-)

Pro mne trošku zmatek na webu - na celkovém seznamu zboží v kategorii je psáno, že "k dispozici" a teprve po rozkliknutí položky je vidět, zda je skladem, či ne. Ale jde o zvyk :-)

rychlé jednání a zaslání

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

Bezvadná spolupráce, rychlé dodání, doporučuji.

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

Zboží nebylo skladem, prodejce nás upozornil na prodloužení dodací
    lhůty. Zboží jsme dostali dříve, než bylo dojednáno. Vše OK

• zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 10 měsíci

Zboží bohužel neměli,ale jednání naprosto dokonalé,bez průtahů vyřízené vrácení platby...Rychlá komunikace

• Žádná komunikace...

Reakce obchodu Stavebniceprochytredeti.cz

Tak poprvé nám přišla od zákazníka NEPRAVDIVÁ RECENZE. Chápeme, i to se může stát, ale moc nás to mrzí. Paní zadala objednávku i přes upozornění na hlavní stránce o dlouhých dodacích dobách stavebnic MERKUR. Objednávku paní zadala 11.11.2020 ve 23,26hod, hned 12.11.2020 ráno v 8,34hod jsme paní e-mailovou zprávou upozornili na dlouhou dodací dobu objednané stavebnice, bez jakékoliv její reakce. Na komunikaci se zákazníkem si zakládáme, je pro nás naprostou prioritou, což dokazují i předchozí recenze zde na Heuréce. Chápeme, že paní je náš zákazník, má vlastně vždycky pravdu, ale i tak ji požádáme o stažení této recenze... bohužel paní s námi NEKOMUNIKUJE :-(

• Rychlé vyřízení objednávka

• rýchle vybavenie objednávky
  • zakoupeno v Stavebniceprochytredeti.cz před 1 rokem

Zboží doručeno rychle a v pořádku.
    Ve stavebnici postrádáme podrobnejši konstrukční návod. Za to obchod nemůže, že pan Fischer přibalí jen jeden list A4.
    Roman

Reakce obchodu Stavebniceprochytredeti.cz

Pán si nezakoupil klasickou stavebnici, ale rozšiřující sadu mechanických dílů z příslušenství pro stavebnice Fischertechnik. Ke stavebnicích Fischertechnik jsou samozřejmě k dispozici detailní tištěné barevné návody. V každém případě děkujeme za recenzi. Není problém příště zavolat, rádi poradíme s výběrem :-)