• Termín dodání uvádí 2 až 4 pracovní dny, zboží ani po 14 dnech nedorazilo.

po 10ti dnech od objednávky a mém telefoním kontaktu v obchodě mi bylo zděleno emajlem že zboží mi nemohou dodat.

Obchod nekomunikuje!
    Na zboží jsem čekal měsíc!
    Došla mi trpělivost

Ani po 10 dnech od objednávky obchod nekomunikuje, objednané zboží nedodal, rozhodně neplatit objednávku dopředu, ale na dobírku.

• Nejhorší obchod v jakém jsem kdy nakupoval!

• obchod nekomunikuje, nepřijde ani žádné potvrzení objednávky - dle recenzí jsem čekal tedy 24 dní a VELKÝ NIC

ROZHODNĚ NEPLATIT PŘEDEM !!!!

Ani po 11 dnech zboží nepřišlo, na dotaz, kdy bude zboží doručeno, nikdo nereagoval...

- na email obchod nereaguje
    - telefon nedostupný
    - díky nekomunikaci nelze objednávku zrušit
    - přišel jsem o peníze
    - zvažuji podání na ČOI a Evropskou komisi

• obchod vůbec nekomunikuje - nereaguje na zaslané emaily, kontaktní mobilní číslo nedostupné
    • po potvrzení objednávky žádná další akce

Po automatickém potvrzení objednávky neproběhla žádná další akce. Zboží dle internetového obchodu bylo na skladě, ale žádné dodání neproběhlo a internetový obchod nereaguje na emaily, kontaktní mobilní číslo bylo nedostupné. Objednávku jsme zrušili a objenali jinde.

• Obchod nereaguje na výzvy

Bez komunikace

• NEREAGUJÍ, NIC NEPŘIŠLO

• Několikrát zjišťovaný stav objednávky. Slíbeno že se ozvou, nikdo se neozval. Objednávka zadána již 14dní a stále bez odpovědí, kdy bude zboží.

• Zboží ještě nedorazilo bez vysvětlení

objednávku jsem zadal 5.12. a zatím nic

Reakce obchodu Stavba hrou

Dobrý den, Vaše schody jsou objednány, termín dodání je 14-21 dní. Přišlo Vám také potvrzení - objednáno, pokud něco nesedí, prosím volejte - máme tel.linku zdarma. 99%, takto záporných hodnocení, je jen díky tomu, že schody trvá vyrobit oněch 14-21 dní, ale Heureka Vám zašle formulář o spokojenosti po 10 dnech, nejde s tím nic udělat, ale psát takto negativně, když vím, že to trvá déle. Velmi se omlouváme, že jsme Vám nedokázali vyhovět dřív.

• už nikdy

Reakce obchodu Stavba hrou

Vážený pane Novotný, při vší úctě. Objednáno 3.9., doručeno 7.9. 1ks metrového parapetu. Věřte, že někdo by se tím ani nezabýval. Uřezání, precizní zabalení. A vy nás takto ohodnotíte. Velmi nás mrzí, že jste tak moc nespokojený, ale dělali jsme co bylo v našich silách. Mějte se hezky a spokojeně.

• Nespolehlivost
    • Nekontaktní

Zboží jsem objednal, zaplatil. Po 2 týdnech mi byla doručena jen část objednané zboží bez vysvětlení, které se nyní snažím z prodejce vymámit.
    V žádném případě nedoporučuji z obchodu objednávat, pokud nemáte rádi hazardní hry - zde máte také sotva 50% šanci na doručení objednaného zboží.

Reakce obchodu Stavba hrou

Vážený pane Jiří, objednal jste si vzorky prken a podložky, vše jsme Vám v pořádku dodali. Výrobce poslal omylem 1ks pryžové podložky na místo 1 balení. Rozdíl cca 200,-Kč jsme vám v pořádku vrátili na vás účet. Věřte, že nepodnikáme za účelem kohokoliv šidit či naštvávat. Moc se vám omlouváme za komplikace. Mějte se hezky a spokojeně.
    Gabriela Mošová

Dobrý den, měsíc po zaplacení zboží nebylo dodáno a ani nemám žádnou informaci o dodání zboží. Na webu jsou informace o možnosti sledování zásilky, ale nikdo mi neposlal žádný 10-ti místný kód, který by mi poskytl k tomuto sledování přístup. Peníze fuč a zboží v nedohlednu. E- mail k ohodnocení zakoupených produktů přišel ihned po zaplacení. Čekal bych alespoň informace o doručení zboží, proč došlo k případnému zdržení, ale nic.

Reakce obchodu Stavba hrou

Vážený pane, je pravda, že vaše zboží nebylo u výrobce skladem, myslím si, že jsme volali, ale je toho hodně a přít se nebudu. Jako jeden z mála eshopu máme telef.linku zdarma, není problém zavolat.Každopádně, jsme vám vše v pořádku doručili. Děkujeme za vaší trpělivost.

Zboží objednáno 23.5.Dnes 3.6 ještě nedorazilo

• ceny
    • po 12 dnech od objednání se nic neděje!