• 1.9.2017 provedena objednávka - obj.: 2017429. Vzápětí potvrzení objednávky ( 3x ) a potvrzení proběhlé platby předem. Od té doby žádná komunikace !!!!!

Nedoporučuji
    žádná komunikace
    žádné zboží
    bohužel zboží zaplacené předem

• rychlost a spolehlivost
    • kvalitní sklo za super cenu
    • sklo nepokryje celou přední stranu telefonu

S eshopem mám samé dobré zkušenosti - skvělá cena, rychlé dodání, sklo je kvalitní. Jediné mínus je, že sklo nepokryje celou přední stranu telefonu - telefon mi spadl tak nešikovně, že praskl displej pod sklem... nicméně sklo zůstalo neporušené.

• Velký výběr zboží
    • O žádných nevím

Všem doporučuji

• rychlost a spolehlivost
    • šířka nabízeného sortimentu

super

• Rozumná ceny a skla opravdu vydrží

Kvalitní zboží za super cenu, sklo krásně drží a telefon ochrání

• Spolehlivost a kvalita

Super obchod, určitě neprohloupíte.

• Velmi kvalitní produkt. Nemusím se bát o svůj mobil.

• Kvalita produktu

Vše proběhlo dobře.

• Kvalitní produkt, skvělou komunikaci a velmi rychlé dodání

Jednoznačně doporučuji. Na český trh extrémně kvalitní produkt.

• Velky vyber sortimentu, napr. Take i na note 5. Kvalitni zbozi, velice vyborna kolunikace a take rychle vyrizeni objednavky ( v utery vecer kolem 22 hodiny objednano, čtvrtek obdrzeno)

Za me ve vsem 5*.
    Nemusite se bat a klidne objednavat. Velika spokojenost, kvalita umerna cene.

Opravdu za me obchod na jednicku.

• Podvodníci, sklo mám zaplacené a stále nepřišlo, komunikace katastrofální, vymlouvají se na poštu no hrůza

Nedoporučuji zde nakupovat

Reakce obchodu StarkGlass.cz

Velmi děkujeme za recenzi. Vzhledem k tomu, že nebyla přidána ověřeným uživatelem, nemůžeme Vaši objednávku prověřit. Ozvěte se nám, prosím, abychom situaci prověřili. Můžete sem, nebo na e-mail [email protected]

V opačném případě se budeme domnívat, že jde o nekalou recenzi od konkurence.

S podzravem
    StarkGlass Tým

• Rychlá dodávka

Obchod bych hodnotila kladně, ale já bohužel produkt nevyužiji. Objednala jsem si sklo na Samsung A5, sklo sice došlo a bylo psané pro A5 ale vůbec nesedělo. Takže jsem nepoužila

• přehlednost, rychlost, spolehlivost
    • zatím jsrm na nic nepřišla

• Nejvíce mě zaujal design a celý koncept obchodu, také komunikace a kvalita zboží je na jedničku.
    • Nakoupit jsem se rozhodl z důvodu doporučení kamaráda a musím uznat, že měl pravdu.
    • Určitě nakoupím znova.

Jednoznačně nejlepší e-shop s tvrzennými skly na trhu, který jsem doposud objevil. Zboží přišlo v naprostém pořádku, komunikace také na jedničku, kvalita výborná. Zboží jsem si objednal na doporučení kamaráda a určitě nelituju, naopak doporučuju.

• Široká nabídka, přehledné stránky, rychlé jednání.

Široká nabídka, přehledné stránky, dobrá komunikace, rychlé jednání.

• Žádné!
    • LEŽ!

Nikdy tady nenakupujte!Zboží nebylo doručeno,peníze též nemám doposud přestože jsem to platila předem,komunikace na bázi lhaní.Nic podobného jsem doopravdy nezažila a to můžu říct hodně jasně,poněvadž nakupuji přes internet velmi často.

• - rychlé dodaní
    • - cena
    • - sklo se odlepuje u okrajů a nedrží !

Nedoporučuji !

Reakce obchodu StarkGlass.cz

Dobrý den Nikol,

není nic jednoduššího, než nám napsat a situaci s námi řešit. O jaké sklo jde? Na jakém telefonu?

spokojenost

Kupujete vše vpoho