• Objednáno a fakturováno něco jiného než dodáno

Objednáno a fakturováno DVD s unikátním obsahem za odpovídající cenu.
    Dodáno 20 let staré předražené CD.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, odeslané CD bylo Vámi objednané dle popisu i fotografie v objednávce. Pokud o něj nemáte zájem, zašlete nám ho zpět a platba Vám bude vrácena, Stample.cz

• Zboží bylo označeno jako "skladem", ale už je to osm dní od přijetí objednávky a nikde nic!

• Nepravdivé informace

• nabízí zboží, které nemají

neodpovidaji,na dotazy a emaily...hrozne chovani...

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, na Vaše dotazy bylo pokaždé reagováno. Prosím odkontrolujte si svoji nevyžádanou poštu a SPAM. Stample.cz

Došlo pouze 1dvd.

• Můžete si vybrat co vás napadne.
    • Nejsou propojeni online.
    • Aktuální stav zboží zjistí již za 3 dny !

Inzerují zboží jako skladem, ale nemají ho vůbec nikde, natož skladem !

• Kniha dle sdělení prodejce nová a nepoškozená, v reálu značně pochroumaný přebal knihy a zbytky po lepidle etikety s nánosem špíny. Dle prodejce jsou to "známky skladování" na knize staršího vydání.
    • Neprofesionální a arogantní komunikace.

Dostal jsem poškozené zboží, za přemrštěnou cenu.

• Nabízejí a prodávají zboží, které nemají skladem.

• Naprosté zmatky při dodání, dodávku dodnes nemám.

Dodnes zboží nemám a jen vyřizuji zmateční maily mezi firmami STAMPLE a HEUREKA ohledně formy dodávky. Již nikdy více!!!!

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku,omlouváme se za chybu při zadávání způsobu platby, obratem odesíláme na dobírku. děkujeme za pochopení,Stample.cz

• Staré věci, mnohdy problematické kvality při spouštění. Ale jinde ani to!

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, pokud s některým DVD máte při spuštění problém, neváhejte nás kontaktovat. Bude Vám vyměněno za nové. Stample.cz

Bylo dodáno nesprávné DVD ve správném obalu

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za nedopatření, které mohlo být způsobé již při balení ve výrobě. Odešleme Vám disk nový. Stample.cz

• Dorazil jiný Blu-ray disk, než jsem si na jejich e-shopu objednal.
    • Údaje o zboží na svém e-shopu evidentně nemají aktualizované.
    • Blu-ray disk nepřišel v originálním balení, ale v minulosti byl prokazatelně rozbalený a použitý.
    • Telefon zveřejněný na jejich e-shopu opakovaně několik dní nikdo nezvedal.

Dorazil jiný Blu-ray disk, než jsem si na jejich e-shopu objednal. Jak se později ukázalo, tak objednaný film vůbec neměli a tak místo něj poslali jiný. Nepochopil jsem proč. Údaje o zboží na svém e-shopu evidentně nemají aktualizované. Navíc i ten nechtěný Blu-ray disk nepřišel v originálním balení, ale v minulosti byl prokazatelně rozbalený a použitý. Telefon zveřejněný na jejich e-shopu opakovaně několik dní nikdo nezvedal. Tuto recenzi zveřejňuji v diskusních fórech na webu a především striktně nedoporučuji využívat jejich služeb.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, velmi nás mrzí záměna titulů. Sklad Vám obratem odeslal požadovaný titul avšak musel být opětovně zafóliovaný,jelikož obal byl porušen přepravou od vydavatele. Stample.cz

• blbý

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, náš eshop Vám odeslal zprávu, že objednávka čeká na úhradu, jelikož jste si vybral platbu předem. Stample.cz

První zásilka přišla neúplná, zboží dodnes nedodáno, peníze za chybějící položku (není na skladě, omluva přišla) dodnes nepřišly na účet. Po reklamaci - dvd disk nešel přehřát (komunikace v pořádku) přišlo nové zboží, bohužel opět nefunkční. Ztratila jsem důvěru, víckrát zde neobjednávám.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, velmi se omlouváme za prodlevu, chyba opravdu na naší straně, systém vratku nezpracoval. Obratem to napravujeme. Děkujeme za upozornění. Pokud Vám reklamovaný disk opět nefunguje, prosíme o jeho vrácení a platbu včetně nákladů na odeslání Vám vrátíme. Stampe.cz

• Nabízí zboží, které nemá.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás to, ale titul který jste si objednal byl vyprodaný do objednávky před Vámi, děkujeme za pochopení. Stample.cz

DVD dorazilo, ale poškozené a zřejmě již používané (poškrábané), přitom nebylo označeno jako bazarový produkt.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, k poškození pravděpodobně došlo díky balenív papírovém obalu. Obratem Vám odesíláme v rámci reklamace disk nový. Děkujeme za pochopení, Stample.cz

• DVD přišlo poškozené

Jedno DVD bylo velmi poškozené

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, Vaši reklamaci jsme obratem vyřídili a platba včetně nákladů na odeslání Vám byla vrácena. Stample.cz

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.