V objednané kolekci byli 3 DVD kompletně doškrábané a znečistěné jak z popelnice. U zboží není napsáno, že se jedná o bazar, ani použité zboží. Tento obchod nikdy více.

Vážený zákazníku,

mrzí nás tato nepříjemnost, prosím napište nám jaká DVD byla poškozená a zašleme Vám je nová. Stample.cz

DVD přišlo poškrábané a nefunkční.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, DVD je baleno v papírovém obalu tzv.papírová pošetka. Vlivem skladování bohužel mohlo dojít k mírnému poškrábání disku, které nesmí mít vliv na funkčnost. Pokud Vám DVD nelze přehrát, kontaktujte nás a zašleme Vám disk výměnou. Stample.cz

• žádná není

neobdržela jsem objednané zboží

Reakce obchodu stample.cz

Vážená zákaznice, objednané zboží jste neobdržela z důvodu, že jste neuhradila objednávku, kterou jste vytvořila s platbou předem. Stample.cz

• DVD je nepřehratelný zmetek, na proprietárním DVD přehrávači kostičkuje a koktá, zatímco ostatní videa jedou jako z praku, na PC přehrávači se vůbec nenačte.

Kupujte mrtvého zajíce v pytli, když vám DVD za 99 nejede, vyhodili jste 99 Kč....

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, DVD můžete reklamovat a my Vám odešleme nové nebo Vám vrátíme platbu. Stample.cz

• Nevim, drive jsem v tomto obchode nenakupoval
    • DVD se bohuzel na jednom miste zasekne. Musi se FWD-em preskocit urcity usek, aby se zase chytlo. Nasledne zvuk predbiha obraz, takze zklamani...

Viz nahore

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, prosím využijte možnost vrácení DVD nebo reklamace. Vyhovíme Vám k Vaší spokojenosti. Stample.cz

Tovar mi bol doručený, ale obsah krabice s modelom bol neúplný, krabica otvorená (nie zásielka, ale vnútorný obsah krabice bol neúplný), chýbali v ňom diely, ktoré som už firme reklamoval. Teraz nemám žiadnu odpoveď, navrhoval som, aby mi chýbajúce diely buď poslali, alebo aby mi poslali celú novú kompletnú sadu, alebo aby mi vrátili peniaze. Dúfam, že sa mi skoro ozvete a vyriešite tento problém!!!

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, mrzí nás tato nepříjemnost, náš obchod je s Vámi v kontaktu od 27.4. písemně i telefonicky. Provádíme kontrolu stavu stavebnic na skladě a budeme Vás co nejdříve informovat o způsobu vyřešení reklamace. Stample.cz

• V jednu chvíli se mnou obchod komunikoval a pak zničeho nic přestal.Psal jsem mu už 2 emaily a na ty neodpověděl.Napsal že Hroši v Africe nejsou ve SLIM balení,můžu je mít v bazarovým vydání.Napsal jsem že jo (i když nerad).Na stránkách je má furt ve SLIM balení.Tak nevím jestli si se mě dělají srandu nebo ne.Zatím nic nedorazilo.Tak nevím co mám dělat,když se mnou ten obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za čekání, ale sklad se snažil vyhovět Vašim požadavkům, které jste nám sepsal do objednávky. Vaše objednávka je vyřízená. Stample.cz

Snad to dojde ale moc tomu nevěřím

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, evidujeme velké množství Vašich nevyzvednutých objednávek. Byl Vám zaslaný email, že Vám rádi objednávku odešleme po jejím uhrazení předem. Stample.cz

• Koupil jsem antikvariatni knihu temer za cenu nove, a nebyla v dobrem stavu.

• Zakoupené zboží předražené DVD se dalo kdysi koupit v trafice zhruba za 60kc dnes prodávají 9 DVD za 1500kc což je hanebnost, tak si na tento obchod dejte velký pozor. Nestojí za nic jen napálit kupujícího.

• Poslali tovar rýchlo, ale dvd čka, ktoré chcem majú len v cudzích jazykoch
    • Nečitali dodatočny mail o zmene objednavky

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, Vaše objednávka byla odeslaná ze skladu do 30 min, omlouváme se, ale email přišel později. Informace o zvuku byla napsaná u titulu na eshopu. Stample.cz

Doručené bolo všetko akurát ze som objednavala DVD a prišli mi obyčajne CD. Na stránke uvádzajú ze ide o DVD s obrazom. Prišli však len obyčajne CD. Jeden titul bol DVD.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, informace zda se jedná o DVD nebo CD je u titulu na eshopu napsaná. Stample.cz

• Zle zabalený tovar iba bublinková fólia a obálka na listy formát A4.
    • Zle fušersky zabalené

Dvd ktoré som objednal v hodnote 100€ my prišli ale obal na dvd má prasklinu,a dvd vo vnútri obalu boli vypadnutie tak sa poškriabali,tak mám tovar poškodený!!!!!

• Prodávají CD a DVD která stála max. 69 Kč s ohromnou přirážkou. Jednalo se o tituly běžně kdysi prodávané v trafikách.

Kdybych věděl, že půjde o tituly z trafiky tak bych za ně nedal 800 Kč

• Hororová kolekce by mohla být super, kdyby ovšem nebyla půlka filmů ze 17 hororů poškrábáno a co je šokující tak asi to, že DVD úplně poškrábané nejsou, ale přesto se sekají a někdy i tak, že se ani třeba nepřetočí kapitola, ale je to tak zle zasekané, že se to celé vypne. Chybný příjem u Domu hrůzy, který vůbec nepřišel a místo toho jsem dostal dílo z roku 1959. Za záměnu Ozvěny mrtvých ovšem děkuju, snímek z roku 1999 je o dost lepší než ta thajská nuda, ale celou kolekci to nezachrání...

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, zákaznický servis se s Vámi nyní zkontaktuje a zajistí Vám výměnu. Stample.cz

• Nabízí zboží, které nemá.

Nedoporučuji

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, je nám líto, že Vámi objednaný titul nebyl již skladem. Pokud opět bude skladem, budeme Vás informovat. Stample.cz

Zbozi objednano zaplaceno 14 dni po urgenci cd konecne prislo. Obaly spinave cd doskrabane. Kandidati na ispekci

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, Vaše obj. byla přijata skladem 10.8. a dopravci předaná 12.8. Vám doručovaná 17.8. Pokud jsou DVD poškozená díky skladování v papírovém obalu, zašlete nám je zpět a budou Vám vyměněna. Náklady na odeslání zpět hradíme my. Stample.cz

- musela jsem zasílat doklad o zaplacení, i když byla zásilka zaplacena, tak tvrdili, že není
    + rychlé doručení

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za chybu na naší straně při špatném spárování platby a tímto děkujeme za trpělivost. Stample.cz

CD bylo vypalované, nikoliv použitý originál a navíc bylo zlomené. Nemám ale sílu dohadovat se z podvodníky, to raději oželím 400 Kč. Moje hloupost.

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, reklamační oddělení s Vámi hovořilo. Platbu Vám vracíme za poničené CD přepravou. Disk je originální. Stample.cz

• rychla reakcia , rychle dodanie
    • maju napisane na dvd ze plastovy obal a pride vam v papierovom ,, uz mam dve rovnake dvd z dvoch obchodov kde pisu ze je v plastovom obale ktore zbieram a mam dva filmy v papierovom

Reakce obchodu stample.cz

Vážený zákazníku, omlouváme se za chybu v balení, formou výměny Vám zašleme správné balení v plastové krabičce. Děkujeme za pochopení,Stample.cz