Naprostá katastrofa, před měsícem jsem objednala zboží za téměř jedenáct tisíc... Až po mém telefonickém dotazu, kde tedy zboží je mi bylo naprosto "na pohodu" odpovězeno, že některé zboží vlastně nemají skladem, některé z toho ani doobjednávat nebudou a vlastně neví co s tím.... Na internetu nakupuji téměř vše a často, ale s takovým jednáním se setkávám poprvé. NEDOPORUČUJI...

Naprostá tragedie. Z tohoto e-shopu nikdo prosím Vás neobjednavejte!!!Udelala jsem objednavku, kde byly všechny produkty skladem. Přišla mi rekapitulace objednavky kde nebyla napsána žádná položka. Tak jsem kontaktovala infolinku eshopu, kde mi to zvedla paní která nevěděla která bije. Musela jsem tam volat trikrat, aby mi poslali potvrzeni objednavky kterého jsem se doposud nedockala. Když jsem po sedmi dnech od objednavky volala na e-shop, kdy mi zbozi hodlají poslat bylo mi řečeno, že některé položky nejsou skladem a ze se čeká na jejich naskladneni a ze následující týden v pondělí by mělo být expedovano. V pondělí 30.9 mi samozřejmě žádný e-mail o odeslání zbozi nepřišel. Volala jsem tam tedy 1.10 v úterý, zvedla mi to opět slovenka, která byla opět dost zmatená.

Zbozi sice nebylo na sklade, ale po telefonatu jsem zjistila, ze pry do 14 dni od objednani se naskladni a odesila. Vzdy jsem se dovolala slovensky mluvici slecne a vzdy mi tvrdila, ze jsem minule asi mluvila s nekym jinym a ze mou objednavku ma na starosti kolegyna. Mam ale pocit, ze je tam na lince sama a vsechno jsou to jen vymluvy. Kolegynu mi nikdy dat k telefonu nemohla. Po 16 dnech mi, stale ta sama Slovenka, sdelila, ze zbozi uz meli mit a ona nevi, proc neni a ani mi nemuze zjstit u dodavatele, kdy bude, ale jiste brzy prijde. Dnes je to tri tydny od objednavky a ja ji rusim. Nebavi me stale volat do obchodu a cekat, co bude. Jeste, ze jsem to mela na dobirku. Zajimave je, ze to mou objednanou sedacku maji uz nekolik dni psanou jako skladem, ale zvledli cenu - oproti moji objednavce o celych 1200. Asi by potrebovali kontrolu z ČOI, vypada to na zamerne klamani zakazniku.

• zboží nechodí, nekomunikují ..

Nikdy už bych zde nic nekoupil po několikaté zboží nedorazilo i když mělo být skladem a to i po stěhování skladu což chápu že se může stát ale
    po konzultaci s několika kamarady co tam nakupovali také mají VŠICHNI stejný problém. Nekomunikují a pořád odsunují termín . Neseriozní obchod v tomto směru!!

• Od objednávky uběhlo déle jak 14 dnů, z obchodu se nikdo neozval v jakém stavu se objednávka nachází. Zboží při objednání bylo skladem, po telefonickém rozhovoru mi bylo sděleno,že zboží nemají na skladě, již je to opět týden... v dnešní době nerozumím tomu,že není možné naskladnit do 3 týdnů výrobek.

30.8. jsem objednávala dětskou postýlku, která byla v té době označena jako "skladem", postýlku jsme zaplatili a předpokládali, že během pár dní bude připravena na prodejně k vyzvednutí. O týden později, bez žádné zprávy, jsem psala na prodejnu, jak to vypadá s naší objednávkou. Paní mi sdělila, že postýkla nakonec není skladem a že nemůže garantovat žádné datum dodání.. Po delší diskuzi, že zboží je zaplacené a že na něj také nemůžete čekat věčně, následně pochopila, že mi nemůže jen říct "nemůžeme garantovat žádné datum doručení". Bylo mi sděleno, že za týden až dva zboží dorazí. Celkově tedy po třech týdnech opět bez žádné informační zprávy z eshopu jsem znova volala na prodejnu, aby ověřili stav objednávky. Paní konečně ověřovala stav v jejich obchodním systému s tím, že do 29.9. zboží musí být určitě na jejich prodejně. Jak to dopadlo? Měsíc od objednávky uplynul a postýlka nikde. Pravděpodobně se zde řídí heslem "slibem nezarmoutíš". Celkově rozhodně tento obchod nedoporučuji, komunikace na zákaznické lince je otřesná, celkový přístup obchodu, kdy si nechají zboží zaplatit a pak se ani nikdo neobtěžuje vás informovat o změně stavu produktu nebo vzniklých komplikací, spoždění dodávky apod. ..nic, je celkem šokující. Žádná omluva, žádná kompenzace, žádná informace ze strany obchodu, jen se vy sami neustále musíte doprošovat, abyste zaplacené zboží vůbec někdy dostali..

• Zboží jsem objednala před 14 dny a kromě potvrzení objednávky se mi nedostalo zadne další reakce ze strany eshopu. A to už jsem i posílala konkrétní dotaz, zda bude moje objednavka vyřízena.

• Po uhrazeni castky ( za autosedacku, pres 5 000,-) obchod nekomunikuje.

• Zdlouhavá komunikace
    • Zboží je zaplacené, ale stále nepřišlo a to už jsem 3x urgovala

• Píší "skladem" a "již pozítří u Vás" a po 10 dnech jsem se stále ničeho nedočkala. Ani reakce od obchodu. Kdybych nezavolala já, jak to s objednávkou vypadá.

• zboží údajně skladem, ale 3 dny se čekalo na dostupnost

• Vše rychle vyřízeno a dodáno

Zbozi, ktere jsem objednala bylo na eshopu skladem. Kdyz jsem volala ohledne stavu objednavky, bylo mi receno, ze skladem neni ani jedna polozka a ze na doruceni ma tim padem eshop 14 dni cas. Vas eshop jsem zvolila prave proto, ze zbozi skladem bylo uvedeno... a objednavka stale neni dorucena.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• komunikace super

• Po několika dnech jsem telefonicky kontaktoval e-shop s dotazem na termín dodání objednaného zboží. Bylo mi sděleno, že odpověď mi bude zaslána mailem a to se několik dalších dnů nestalo. Tak jsem se rozhodl mailem objednávku zrušit a zboží objednat odjinud. Až mi z jiného obchodu došlo domů, tak následující den se mi z tohoto obhodu ozvali, že potvrzují zrušení objednávky...

Eshop mal uvedené zboží skladom, ale v skutočnosti skladom nebolo. Keď som sa informovala v akom stave je moja zaplatená objednávka, komunikácia nulová - či už telefonicky alebo cez email. Až po niekoľkých dňoch odpísali na email, medzitým som ale objednávku zrušila a požadovala vrátenie peňazí, ktoré mi do dnešného dňa vrátené neboli! Takže obchod v žiadnom prípade NEODPORÚČAM!!!

Nedoporucuju, na sedačku stále čekám, už je to 14 dni. Na zákaznické lince mi paní říkala, ze už je zásilka dávno expedována a že mi číslo zásilky zavolá za chvíli kolegyně.
    Ta mi akorát za par hodin poslala e-mail, ze teda balík jdou chystat k odeslání. Na konci se paní omluvila, ale opravdu mi celé jednání přijde na dnešní dobu neprofesionální. Určitě už zde nenakoupím.

• Zboží objednáno 13.9. Telefonicky zjišťován stav objednávky - protichůdné informace: ve čtvrtek - zboží už má přepravní společnost, v pátek - zboží ještě nebylo odesláno ..... Balik 24.9. stále nemám a dnes od prodejce přišel e-mail ohledně změny způsobu doručení.

• I kdyz neni jiste naskladneni vyrobku, je mozne zbozi objednat. Jiz podruhe jsem neco objednala, dlouho cekala a nakonec byla objednavka zrusena, nebo nedoslo k naskladneni. Nedoporucuji.

Pěkný výběr zboží, dobré ceny. Ale zboží zatím nedorazilo, nebylo naskladněno. tak snad vše klapne. Jinak komunikace s obchodem v pořádku.