• Dodavatel trval na rozbalení zboží před řidičem firmy Geis,ta to odmítala.Přesto jsem si trvala na svém a balík jsem rozbalila.Sprchová vanička byla poškozená.Řidič rozbalenou vaničku nechtěl zpět.Mám tedy poškozenou vaničku,kterou jsem musela zaplatit.Hodinu jsme se dohadovali s prodejcem a s dopravcem.Nejhůř jsem dopadla já zákazník.Chci,aby si vaničku odvezli a přivezli nový nepoškozený výrobek.
    • obchod nekomunikuje

Zboží jsem měl dle info obchodu obdržet do 5 dnů. Dnes je to dnů 12 a stále se nikdo neozývá. To asi dostatečně ukazuje, že jsem si nevybral dobrý obchod.

Nákup v obchodě v pořádku, vše běželo jako na drátkách. Nicméně po vybalení a instalaci jsme zjistili, že dveře jsou prohlé a to o 2 cm a potom máte dorovnávat protikus. Co se týče zboží jsem sklamán.

• Žádné.
    • Katastrofální a lživá komunikace ze strany obchodu!!!

Obloukem se mu vyhnout a dát si ho na černou listinu!!!

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi, i když kritickou. Za dodací lhůtu zboží se velmi omlouváme a i to i ze strany dodavatele, který způsobil toto prodloužení dodací lhůty. Nikdy jsme nepodávali lživé informace, jen jsme Vám předali informace od dodavatele, kterými jsme disponovali. Přejeme Vám, ať vám zboží dobře slouží.

• Zboží které již není dostupné je stále objednatelné.

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, omlouváme se, ale objednal jste si akční zboží, které je pouze do vyprodání zásob a jejich obrátkovost je opravdu velmi vysoká. Aktualizace na stránkách probíhá s určitým časovým posunem. Zboží po Vaší objednávce bylo označeno jako NENÍ SKLADEM.
    Je nám líto, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit dle Vašich představ.

• nemají aktuální nabídku, zboží šlo objednat a trvalo několik dní než vůbec ověřili že už ho nemůžou dodat

Jsem překvapen ze obchod zná moji objednávku a nikdo nebyl schopen zvednout telefon a zdelit mi ze zbozi neni nebo zrušit objednávku :)

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, moc se Vám za vzniklou situaci omlouváme. Zboží samozřejmě skladem máme, nicméně při zpracování objednávky došlo v našem sytému k chybě a bohužel nedošlo ke konečné expedici. Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Celou objednávku dle domluvy co nejrychleji vyřídíme, tak aby bylo zboží co nejrychleji u Vás. Děkujeme za pochopení a projevenou důvěru.

• Prodává i to skladem není jako,"že zboží je skladem" pěkný
    • (.....) hlavně že "chytili zákazníka" FUJ

• Dosud se nikdo ani neozval

Vyrobek zcela nefunkcni

• dlouhá dodací lhůta

• - cena zboží
    • - převoz křehkého zboží vlastní dopravou
    • - (ne)komunikace
    • - neaktuální informace o dostupnosti zboží

Ač má obchod dobré hodnocení na mě příliš dojem neudělal:
    Moje objednávka byla potvrzena s dodací lhůtou do 7 dní. Po 8 dnech nečinnosti jsem telefonicky kontaktovala infolinku s dotazem na termín dodání. Pracovník slíbil, že zjistí a zavolá. Nic. Druhý den se vše opakovalo, třetí den po emailu a dalším telefonátu konečně informace - zboží není na skladě. Byl mi nabídnut podobný výrobek s tím, že mi ověří jeho dostupnost. Zase nic .... Nedoporučuji!

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Dobrý den, moc se omlouváme za opožděnou reakci, bohužel někdy je s dodavateli složité jednání. V době objednávky byl kout skladem, bohužel při termínu expedice nám bylo sděleno, že kout skladem není. Náhradní produkt jsme se Vám snažili zjistit se 100% jistotou, aby se situace neopakovala, proto to trvalo o den déle. Moc se omlouváme za naše prodlení.

• komunikace
    • komunikace žádná

vyhýbat se takovým internetovým obchodům, kteří s vámi nekomunikují

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážený zákazníku, omlouváme se, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit z důvodu zrušení výrobkové řady u dodavatele. Informaci jsme Vám poslali, nicméně se omlouváme za časové prodlení.

• že není jediný na trhu
    • Můj první neseriozní obchodník na intenetu

Nezodpovědnost

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

zboží které jste si bylo bohužel dočasně vyprodáno a nemohli jsme stihnout Váš požadovaný termín. Skladová dostupnost koutů se mění opravdu každým dnem a nemůžeme 100% zaručit jejich dostupnost. Ještě jednou se Vám omlouváme.

• nejlevnější cena
    • ikdyž mi napsali, že zboží již nebude skladem, přesto ho nadále na stránkách nabízeli

obchod se neuskutečnil, nelze se vyjádřit

• neshoduje se cena ani zboží z nabídkou prodejce!!!!!

už nikdy více..

• Mizerná komunikace. Zakoupili jsme sprchový kout pravý, panty a lišta přišly levé. Absolutní tragédie s následnou reklamací. Neustálé volání a připomínání se. Po třech měsících se obchod ozval, že chtějí původní panty zpět. Po dalších 3 měsících se opět ozvali, že chtějí uhradit fakturu za panty.
    • NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!

Běžte raději jinam

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Vážení zákazníku, zcela logicky požadujeme navrácení reklamovaného zboží, které jste slíbili vrátit, což se do dnešního dne nestalo. Za průběh reklamace se Vám samozřejmě musíme omluvit, ale byli jsme v této věci zcela odkázáni na dodavatele.

• Nevim, nebot sem udelal objednavku, nikdo si ji nevsimal, telefonicka domluva zadna, tak sem ten obchod vymazal z hlavy = nemuzu hodnotit. :)
    • 3x sem tam volal a 3x mi bylo sdeleno, ze mam zavolat pozdeji, nebo ze mi zavolaji zpatky.. Zpatky samozrejme nevolaji, vetsinou se dovolate nekam mimo kancelar, takze dotycnej nema ani paru o jake objednavce je rec.

• nedodrženi slibovaneho terminu

Neserioznost,nespolehlivost.

Reakce obchodu Sprchové-kouty.as

Dobrý den, snažili jsme se pro Vaši objednávku co jen šlo. U sanity máme maximální dodací lhůtu 14 dnů, která ještě nevypršela. Bohužel jsme si museli nechat poslat zboží z jiného skladu a proto se doručení protáhlo. Nemyslím že jsme se zachovali neseriózně, nabídli jsme Vám cenu, která je bezkonkurenční a naše obchodní podmínky plníme. Omlouváme se pokud Vám vznikli nějaké potíže.
    Sprchové-kouty.as