• - vyřízeno během 24 hodin
    • - žádný problém
    • - požadované zboží v pořádku

S obchodem i zbožím jsem spokojen - díky

• pokračování příspěvku výsledek - Tak reklamace na poště neuspěla, s tímto nepořízením jsme informovali internetový obchod, kde nám sdělili, že máme dřez poslat zpět kde poštovné uhradí. Takže na obchod si tím pádem nemůžeme stěžovat. Nakonec jsme neposílali a ohnutý roh nechali vyklepat aby zbytečně nedocházelo k průtahům.
    • Produkt ( v našem případě dřez ) by mohl být zabalen, nebo spíše ocháněn, ne kartonem, ale např. polystyrenem.

• Nízká cena, rychlé dodání, přehlednost internetového obchodu
    • Po doručení námi objednaného dřezu byla krabice nepoškozená, ovšem roh dřezu byl ohnut i přes jeho záhyby na okrajích, takže ohnout se musel pěknou ranou, která nebyla jistě způsobena spediční firmou. Tímto doporučuji, pokud to přepravce umožní, zkontrolovat produkt i uvnitř krabice, nikoli pouhým pohledem na stav obalu.

Zatím na e-mail nikdo neodpověděl, takže jak bude nadále reklamace postupovat napíšu v nadcházejícím příspěvku.

• Cena, kvalita, rychlé dodání

• Vybrali jsme dřez, přišel v pořádku jenomže jsme zjistili že je pro naše potřeby moc velký, poprosili jsme obchod o vrácení peněz a i když bylo po 14 denní lhůtě peníze nám ochotně vrátili.
    • Komunikace je též velmi rychlá.

Cena

E-shop Sprcha.net mě velmi mile překvapil šíří sortimentu, rychlostí vyřízení objednávky i kvalitou dodaného zboží.

Přehledný, široký sortiment, dobré ceny