• Prodejce je velmi komunikativní a i přes některé malé problémy, měl snahu vše vyřešit do zdárného konce.Poznal jsem, že u tohoto prodejce je korektnost na prvním místě a až pak teprve zisk .
    • Žádné

Vřele doporučuji ostatním zákazníkům , tady v tomhle internetovém obchodě je vše opravdu v pořádků...

• rychlost a spolehlivost

Široká nabídka z boží za velmi dobré ceny.

Vše proběhlo jak bylo dohodnuto a prodejce mi zboží i dovezl.

• Hladal som vo vela obchodoch,ale takyto pekny vyrobok som nasiel len u Vas,zaco dakujem vopred,zatial moja objednavka je vo vybavovani.
    • Zatial ako hovorim ,obj.je len vo vybavovani,ale dufam ,ze vsetko prebehne ok,.

Doporucujem.

• Velmi vstřícní, ochotní, rychlí, komunikativní, informovali mě o zboží které sehnali, zda-li souhlasím s dodáním. Vícekráte jsem objednával přes inernet, ale tento, byt jediný nákup byl z mého pohledu nejlepší a do budoucna budu využívat přednostně!!!!!!!!!!
    • V mých očích žádné.

Můžu vřele dopuručit!!!!!!!!!!!!!!!!

• prehlednost a super ceny
    • nevim

zalezi od toho čo hladate ale inak vsetko super za dobru cenu tak prečo nie ...

• jen to že neni přehled otom zda v balení je nebo není česky manual,ale po jednom telefonatu byl okamžitě dodan.

vše funguje jak ma žlapeto jak na pase.doporučuji

Reakce obchodu spotrebice.NoveCeny.cz

Za manuál,který není v balení my opravdu nemůžeme.Pokud Vám org.balení poškodíme a budeme kontrolovat,zda je uvnitř návod,tak nám zase můžete napsat,že zboží nebylo orig.zabaleno a že se určitě jedná o zboží,které bylo vystavováno.Pokud nastane něco podobného,ihned to řešíme a návod dodáme co nejdříve.

• osobní odběr
    • neaktualizují stránky, nabízí zboží za cenu kterou nemohou splnit

Nákup se neuskutečnil, protože prodejce již objednané zboží neměl. Nicméně oceňuji dobrou komunikaci a snahu pomoci s výběrem jiného odpovídajícího produktu.

• Výborná cena a velmi slušné jednání. Velmi rádi se s dalším nákupem obrátíme opět na tento obchod.

Maximálně doporučujeme tento obchod, skvělé ceny a super komunikace.

• levné zboží
    • ???

vyzkoušet

• bezproblémový nákup

jsem velmi spokojená,příjemní prodejci

S nákupem jsem byla velice spokojena. Potěšila mě vstřícná komunikace a rychlé vyřízení ojednávky. Doporučuji!

• dobré ceny, dobrá komunikace
    • Ačkoliv bylo ze strany obchodu slíbeno, že zboží bude dopraveno až na místo (1 patro), dopravce o tomto ujednání ani nevěděl a tuto službu nezajišťuje. Dopravce se však nakonec zachoval velice seriózně a lednici pomohl dopravit až na místo určení.

Pro nedostatek zkušeností nemohu hodnotit

• U mé objednávky měl obchod naprosto bezkonkurenčně nejnižší cenu.

Příjemné a férové jednání a mohu jen doporučit.

• široká nabídka,ochota,komunikace se zákazníkem
    • o žádných nevím

perfektní

• časová flexibilita

nízká cena, rychlé vyřízení objednávky a rychlé dodání zboží

• Dobrá komunikace,nízké ceny,krátké dodací lhůty.

• Rychlost a komunikace

Super rychlí a spolehlivý