• Nejlepší cena

Nejlepší cena na trhu u objednaného vysavače. Vše proběhlo rychle, profesionálně, na jedničku!

• velice rychlé dodání zboží
    • komunikace

Obchod doporučuji. S nákupem jsem byla spokojená.

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • rychlé jednání

• slušne jednani,velice dobre ceny,rychlost dodani

Paní Hlavinová byla velice ochotná probrat se širokou škálou nabídky na kuchyňské spotřebiče nejrůznějších značek a na základě mých potřeb vypracovala tři nabídky v různých cenových úrovních, coz mi velice usnadnilo práci a ušetřilo spoustu času. Vložila jsem důvěru a byla jsem ráda za spolupráci.

Rychlé vyřízení objednávky.

Zpoždění dodávky není vinou obchodu ale výrobce spotřebiče

Rychlé a příjemné jednání, zboží v pořádku.

• Perfektní komunikace
    • Dobré ceny
    • Možnost uskladnění spotřebičů
    • Možnost doručení v předem domluvený termín

Paní je velice ochotná a ví co prodává (co u konkurence není vždy samozřejmost) . Pokud už výrobek není v prodeji tak zjistí možnosti a nabídne alternativu. Velmi dobrá cena za set spotřebičů. Nabízí i možnost uskladnění spotřebičů a možnost doručení v konkrétní datum. Mohu jen doporučit.

Zatím ještě nerozděláno.