Naprostá spokojenost. Úžasné chování, profesionální přístup....to už se dnes moc nevidí.

• Paní majitelka byla velmi vstřícná a ochotná. Bylo potřeba až po objednání změnit typ digestoře, z naší strany na základě požadavku stolaře. Ani toto nebyl problém. Obratem zaslala novou nabídku na základě našich požadavků. Po výběru změnila objednávku. Paráda. Ještě jednou děkujeme .

Profesionální přístup.

Objednávka byla vyřizená opravdu rychle.

Rychlé a bezproblémové dodání

• Perfektní komunikace, možnost volby mezi dárkem a slevou a velice rychlé dodání.

Příjemně mně překvapila nebývalá ochota a vstřícnost paní Hlavinové.

Odborné poradenství, operativní vyřízení

• Úžasné jednání a perfektní vysvětlení.Skvela komunikace s prodejcem.

• Ani po 5 dnech po dodání mi nepřišla faktura

• skvělá komunikace
    • rychlost dodání zboží
    • férová cena

První nákup zboží-spokojenost

• Rychlost, cena

Zboží, které nebylo skladem jsem mohl zrušit z objednávky, velmi dobrá komunikace.

• Nejlepší cena

Nejlepší cena na trhu u objednaného vysavače. Vše proběhlo rychle, profesionálně, na jedničku!

• velice rychlé dodání zboží
    • komunikace

Obchod doporučuji. S nákupem jsem byla spokojená.