• Dobrá cena.
    • Rychlé dodání.

• V pátek jeden týden jsem objednala, v pondělí mi přišla zpráva, že je zboží odesláno. Ve středu jsem se v obchodě dotazovala na stav mé objednávky, přišla mi univerzální odpověď, že prověří a dají mi vědět. Bohužel je další pátek a já nemám ani zboží, ale ani žádnou informaci z obchodu, kde se zásilka nachází. Žádná snaha situaci řešit.

Dlouhý dodací termín, špatná komunikace s obchodem.

Reakce obchodu spotrebice-doplnky.cz

Děkujeme, že jste se zúčastnili hodnocení našeho obchodu, které nás nemělo překvapilo. Zprávu přidali jsme dopravce ohledně vyřešení problému. Zákazník je stále informovaný o stavu problému a postupu.Nemáme žádný vliv na dopravce bohužel. Věříme, že se vše vyřeší a balík dorazí.
    Zákazníků si vážíme a snažíme se, aby byli spokojeni.

s Pozdravem
    Tým spotrebice-doplnky.cz

Zboží dorazilo v pořádku, obratem od objednání.

Zboží přišlo včas a v pořádku.

• rychlost expedice
    • výhodná cena
    • široký výběr

Trochu jsem měl obavy, když jsem po objednání zjistil, že se jedná o polskou firmu, ale mé obavy byly liché. Expresní doručení, zboží přesně dle
    popisu, originální za velmi příznivou cenu. Obchod doporučuji !

• Vše OK

Jsem spokojen, nejvíce s novým typem pevného filtru za přijatelnou cenu. I sáčky vypadají daleko lépe, než ty papírové kupované před lety. Jsem také rád, že jsem náhodně objevil prodejnu, která se zabývá prodejem tohoto zboží.

• Došlo úplně něco jiného než jsem objednal na pokus o zavolání nikdo nereaguje

• Sem moc ráda že se všechno rychle vyřešilo a já už zase můžu v pohodě mlýt své produkty moc děkuji za kladné doručení zboží přejí mnoho úspěchů vůči vaším zákazníkům

• vše O.K.

• Rychlost dodání zboží
    • Nechápu proč je u nabídky zboží zmínka o nějakém dárku, který ale nedorazí, ale o ten mi samozřejmě nešlo.

Spokojenost s nákupem

• Levné věci.

• Rychlé,spolehlivé

Zboží je bez problémů, pozdější termín dodání prodávají řešil obratem.

• Špatná komunikace, těžko se dovolat
    • Zapomenutí mé objednávky

Po týdnu žádná odezva, kdybych se jim nesnažila opakovaně dovolat a nepřipomenula se objednávka by se stále neřešila

Reakce obchodu spotrebice-doplnky.cz

Systém po zaplacení nepřevedl objednávku. Chyba již byla opravena, balík byl doručen. těžko se dovolat protože zákazníci se k nám hrnou ;)

s Pozdravem Tým
    spotrebice-doplnky.cz

Z tohoto e-shopu už druhý nákup, vše proběhlo rychle a bez problémů.
    Velmi dobrý e-shop.

Jsem velmi spokojena, měla jsem dotazy před nákupem, protože jsem filtrační konvici kupovala poprvé, obratem jsem dostala odpovědi, zboží přišlo rychle, krásně zabalené, všem mohu doporučit tento obchod

• dobrá cena, rychlé dodání