Zboží mi sice došlo, ale ne to co jsem si objednala.

Informace o termínu doručení zboží uvedené na webu neplatí. Skutečnost je diametrálně jiná. Navíc mám dojem, že pokud bych se sám neozval, tak by mi zboží možná vůbec nedošlo, protože obchod do té doby nijak neinformoval. Nenapsal, že zboží bude doručeno později nebo něco jiného.

Uvádějí, že zboží je na skladě, objednávka se vyřizuje, následující den bude odeslána, atd. a nakonec zboží dorazí za 3týdny.
    Neseriózní komunikace.

• Ani po týdnu mi zboží, které měli avizované skladem, nedorazila. Když jsem tam volal, říkali, že na něj čekají až jim dorazí z externího skladu.

nabízejí zboží skladem, to ale skladem k okamžitému poslání nemají.

• Levnější než Alza
    • Nemají skladem co uvádí že mají
    • Neodesílají druhý den jak uvádí
    • Neinformují o tom, že není skladem q bude delší doba dodání

• Při objednávce bylo zboží skladem, ale bylo vyskladněno až po 6 pracovních dnech a doprava trvala dalří tři dni.

• zboží dorazilo poškožené, na reklamaci firma reagovala zamítavě, naprosto šokující podvodné jednání této "firmy" a jejich praktik.

Upřímně VARUJI před nákupem u tohoto subjektu, vyhnete se potížím, které mi tímto neuváženým krokem při volbě obchodníka nastaly. Velice toho lituji, je to mé prní shledání s kreaturami tohoto typu.

Reakce obchodu APPLIAS.cz

vaše recenze je naprosto lživá. Kolega s vámi jednal po telefonu a nabízel vám i záruční servis SHARP, pokud by byla servisem shledána vada výrobku, zboží by se od vás svezlo zpět k nám na firmu a zaslalo zboží nové. Vaše jednání bylo však jak píšete šokující. Nastává tedy otázka, kdo je tady kreatura.
    Vedení obchodu projedná s právním zástupcem možnost podání žaloby pro trestný čin pomluvy, abychom si Vaše nařčení u soudu vysvětlili. Pokud se jedná o záměr poškodit náš obchod, budeme postupovat s nejvyšší prioritou k tomu, abychom své dobré jméno očistili.
    "Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok."

Applias.cz

Prezentujete že zboží mate skladem ,což není pravda,chtel jsem vyzvednout osobne po objednávce na prodejne, a po tel.rozhovore mi bylo zděleno že ho teprve budou vest na prodejnu, tel. hovor byl cca po 17 h a bylo my řečeno že možná příšti den k večeru,

Reakce obchodu APPLIAS.cz

u vaší objednávky nikde neprezentujeme, že je zboží ihned k odběru, pokud by jste se podíval pozorněji na stránky, viděl byste, že zboží se převáží z externích skladů k nám na prodejnu. Je lepší, se pořádně kouknout, než poté psát nepravdivé informace.
    V době Vaší objednávky bylo u položky uvedeno: OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ PRAHA 8 - LIBEŇ zítra 14:30 .

Applias.cz

Zboží skladem odesíláme ihned, stále nedorazilo. S dotazem kdy to odesíláte, zítra, tak by mě zajímalo, který zítřek máte namysli.
    Zboží zaplaceno, zatím nedodáno.

Reakce obchodu APPLIAS.cz

ano, zboží které máme skladem, odesíláme ihned. Kdyby jste se pozorněji podíval na stránkách a sjel trochu níže, viděl byste dostupnost na skladu 0. Zboží jsme pro vás obratem objednali a dnes předali dopravci.

S přáním pěkného dne
    Applias

• naprosto špatná informace o zboží od prodavače

Reakce obchodu APPLIAS.cz

chyba se stala opravdu na naší straně. Tímto se za komplikace velice omlouváme.

S pozdravem a přáním klidného dne
    Applias

Zboží stále nemám, očekávabé dodání je v dubnu....

Reakce obchodu APPLIAS.cz

ihned po vytvoření objednávky vám kolega psal, že momentálně má dodavatel tento model vyprodaný a nabízel vám o kategorii lepší model. Bohužel doteď nebyla z vaší strany žádná odpověď. Nechápeme tedy vaší recenzi, pro příště by bylo dobré reagovat na zprávy, aby jste se nemusela stresovat při čekání.

S přátelským pozdravem Applias.cz

• Špatně informace

• nepřišlo objednané zboží.
    • byla záměna za něco jiného

• relativní rychlost dodání
    • nemohu je pouřívat nejde n nastavení a tudíž i bluthn

• Nedodáno

Zboží nedorazilo ani nebylo odesláno po týdnu od objednávky.

Reakce obchodu APPLIAS.cz

bohužel dodavatel měl v období 25.4.-29.4. inventuru, tím pádem se nemohla vaše objednávka vykrýt a odeslat, v tomto případě bude zboží odcházet 2-3.5. k vám. Z vaší strany neevidujeme žádný kontakt ohledně nedostupnosti zboží, proto nás překvapuje vaše inzerce.