výhoda

• dobý ceny
    • široký sortiment
    • nebyla zaslána informace o stavu zásilky

• Nabízené zboží nemá skladem, z objednaných 3 položek ani jednu.

• Rychle a v pořádku.

Nemají skladem 90% zboží, které nabízejí.

• Zrušili mi objednávku s tím, že zboží již nelze dodat (2 položky) nicméně stále jej inzerují...

• Rychlé doručení

Tento obchod absolutně nedoporučuji. Nejdřív mi nepřišlo potvrzení objednávky. Poté, co jsem se ozvala, mi napsali, že mi musela dojít a mám ji asi ve spamu. A že tedy objednávku potvrzují. Pár dní se nic nedělo, následně přišlo storno objednávku, protože zboží nemají, další den mi přišlo potvrzení této objednávky. Když jsem se ozvala, mailem, bylo mi napsáno, že dodavatel jim zboží nedodal a že jak mi chodí maily je otázkou mého nastavení mailu.
    Takže "sbohem a šáteček". Škoda, že jsem si veškeré negativní kritiky nepřečetla dřív, než jsem tady zboží objednala, mohla jsem si ušetřit tohle handrkování.

• na e-shopu uváděno zboží skladem, přitom nebylo už ani u výrobce

• Nevím z jakého důvodu mi obchod objednávku zrušil, až na moje vyzvání jsem se dozvěděl o zrušení objednávky - bez omluvy, bez vysvětlení - nevím co si o tom mám myslet.
  • Pořád nic

Rychlé a příjemné jednání, levné ceny. děkuji.

Byl jsem naprosto zpokojen.Děkuji

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Dobrá komunikace se zákazníkem. V případě, že zboží není na skladě ( jako v mém případě) prodejce sám informuje zákazníka o případném termínu dodání zboží ihned po získání nových informací. Další kritéria z výše uvedeného důvodu nemohu prozatím hodnotit. Zkrácení dodací lhůty však není možno ze strany prodejce ovlivnit.

Velmi pečlivá komunikace pana Točíka se zákazníkem .
    Rukavice pro mrňouska na 3-letou ručičku, podle změření obvodu ručičky
    v místě přechodu prstíků do dlaně velikost sedla přesně !!

Po objednání zboží nedošlo ani potvrzení objednávky. Žádná komunikace. Zboží vůbec nedorazilo, jen po deseti dnech přišlo toto ohodnocení.

Rychle dodani skvela komunikace s prodejcem

• Již delší dobu nabízí, co jednoduše v prodejním portfoliu nemá, samozřejmě vč. nabídky na e-shopu.