DODANÉ ZBOŽÍ NEMĚLO INZEROVANÉ PARAMETRY-JINÁ ŠÍŘKA LYŽÍ

Uváděli,že zboží je skladem, objednal jsem a následně byla objednávka zrušena , protože zboží bylo nedostupné.

Jako ostatní mám zkušenost, že skladové zboží skladem není. Zboží přichází ušmudlané. Vracel jsem jednu položku z mnoha, obchod si zásilku vyzvedl cca po týdnu ( možná vytížená pošta ), odmítl vrácení, že je po lhůtě, nařkl mě, že jsem kalhoty ušpinil. Mají tam takový nepořádek, že v zásilce nenalezli ani formulář k vrácení zboží. Zboží mi chtěli vrátit na mé náklady, tak jsem jim je nechal. Pozor, zřejmě ty šmudly budou chtít prodávat dál. Do tohoto obchodu již nezavítám.

• úžasná rychlost doručení

Zboží, které jsem objednal z internetové nabídky už bohužel nebylo skladem a ani nebyli schopni garantovat jeho dodání u svých dodavatelů. Sdělili mi, že si mohu vybrat z ostatního sortimentu jejich zboží a
    omluvili se mi za vzniklé nepříjemnosti.

• Nulová reakce obchodu, eshop bez nejmensi automatizace.

• Prehledne stranky
    • Zbozi na eshopu neni k dispozici

• Našel jsem tam zboží, které v obvyklých obchodech se sportovními potřebami nenabízeli.

Škoda, že není možné platit kartou nebo na účet a ušetřit za dobírku.

• žádná výhoda
    • e-shop se nechová a nevypadá tak, jak je dnes člověk u e-shopů zvyklý. Je nepřehledný a nepřívětivý. Ale hlavně u vystaveného zboží není jasné, zda je skladem (tak jako u jiných e-shopů). Když není, tak jako to bylo v mém případě, přijde vám hodinu po objednání strohé storno objednávky. Když je toto vaše první zkušenost s e-shopem, vícekrát se tam nevrátíte.

Nemám důvod zde nakupovat.

• Další z řady ulhaných e-shopů, co v popisku produktů na webu uvádějí, že mají zboží ihned k dodání, což není samozřejmě pravda. A po objednání přijde druhý den místo řádné omluvy jen automatický e-mail, že zboží není skladem. Kdy už skončí tohle klamání spotřebitelů?

• Cena, rychlost, komunikace.

Zboží na stránkách udáváno skladem. Po týdnu nedošlo nic, žádná zpráva. Kontroloval jsem spam. Po tlf.hovoru jsem měl poslat e-mail s dotazem. Ani na ten nedošla žádná odpověď

• Žádná
    • Arogantní jednání

• Skvělá cena
    • Rychlé vyřízení

• Ačkoliv v popisku u produktu bylo napsáno doba dodání ihned, obchod objednávku zrušil, že zboží nejsou schpni dodat za 5 pracovních dní

• NEPROFESONALITA TÉTO FIRMY JE DO NEBE VOLAJÍCÍ

JE TÝDEN OD OBJEDNÁVKY A NIC TAKTO SE PROFESIONÁL NECHOVÁ I Z ČÍNY BY MĚL ČLOVĚK VÍC INFORMACÍ TATO FIRMA SE MI JEVÍ JAKO VELICE PRAPODIVNÁ

Slušný, spolehlivý, spokojenost!

• výborná komunikácia