• nabízí to co nemá k dispozici.

Reakce obchodu sportpage eshop

Dobrý den, bohužel se někdy stane, že pro celou republiku je zrovna z centrálního skladu ten den vyprodáno Vaše objednané zboží. S pozdravem

• nekomunikují
    • jsou arogantní
    • svévolně mění způsob dopravy
    • zboží jsem nakonec sehnala jinde výrazně levněj

Prodejce svévolně změnil typ dopravy a místo balík do ruky mi poslal balík na poštu aniž by mě informoval. Stačilo zavolat a upřesnit adresu, když nebyl sám od sebe schopen adresu zadat do systému pošty a zboží mi mohli doručit. Místo toho naprosto arogantně poslali balík na poštu a když jsem tam volala a toto reklamovala, byli arogantní a nepříjemní.
    Tento obchod naprosto nedoporučuji kvůli chování k zákazníkům, pán mi sám řekl, že tyhle změny dopravy dělají běžně.

Reakce obchodu sportpage eshop

Dobrý den, bohužel tato paní Anonym byla od začátku velmi arogantní, zboží jsme měli skladem a okamžitě předali dopravci, ale pokud tato paní napíše neexistující adresu, tak bohužel nemáme jinou možnost než doručit zásilku na poštu. Od začátku jsme museli poslouchat Vaše urážky na internetové obchody všeobecně. Zboží jsme měli mezi nejlevnějšími na internetu. S pozdravem sportpage.cz