• - dobré ceny
    • - pěkné zboží

Maximální spokojenost, tento obchod všem doporučuji.

• nabízí to co nemá k dispozici.

Reakce obchodu sportpage eshop

Dobrý den, bohužel se někdy stane, že pro celou republiku je zrovna z centrálního skladu ten den vyprodáno Vaše objednané zboží. S pozdravem

• nekomunikují
    • jsou arogantní
    • svévolně mění způsob dopravy
    • zboží jsem nakonec sehnala jinde výrazně levněj

Prodejce svévolně změnil typ dopravy a místo balík do ruky mi poslal balík na poštu aniž by mě informoval. Stačilo zavolat a upřesnit adresu, když nebyl sám od sebe schopen adresu zadat do systému pošty a zboží mi mohli doručit. Místo toho naprosto arogantně poslali balík na poštu a když jsem tam volala a toto reklamovala, byli arogantní a nepříjemní.
    Tento obchod naprosto nedoporučuji kvůli chování k zákazníkům, pán mi sám řekl, že tyhle změny dopravy dělají běžně.

Reakce obchodu sportpage eshop

Dobrý den, bohužel tato paní Anonym byla od začátku velmi arogantní, zboží jsme měli skladem a okamžitě předali dopravci, ale pokud tato paní napíše neexistující adresu, tak bohužel nemáme jinou možnost než doručit zásilku na poštu. Od začátku jsme museli poslouchat Vaše urážky na internetové obchody všeobecně. Zboží jsme měli mezi nejlevnějšími na internetu. S pozdravem sportpage.cz

Maximální spokojenost - kupovala jsem vánoční dárek, ovšem špatně jsem odhadla velikost, která mi byla ochotně, rychle a bez poštovného vyměněna.

Děkujeme za recenzi.

• Dobré ceny
    • O žádných nevím

Dobré ceny
    Zboží je kvalitní

• ucelený sortiment značek
    • patří mezi nejlevnější na internetu
    • levná doprava
    • žádný

tento obchod doporučuji, protože má vždy zboží za dobré ceny

• velký výběr zboží
    • rychlost dodání
    • přehledné webovky

určitě doporučuji koupi zde
    široký sortiment, který se pořád rozšiřuje
    výhodné ceny oproti ostatním prodejcům se stejným zbožím

• Nabízí sportovní oblečení za dobré ceny
    • o žádných zatím nevím

přehledný, dobré ceny, výběr z jen určitých značek, ale veškerý sortiment. Celkově zajímavý přístup,komunikace dobrá, při větším nákupu jsem dostala slevu a dopravu zdarma:)

• celý sortiment sensor,zajo,klimatex
    • -

nabízí kompletní sortiment značek, které nabízí
    asi všeobecně mezi nejlevnějšími eshopy
    levná doprava

• dobré stránky mají téměř vše od značek které prodávají

super obchod koupil jsem vše co jsem potřeboval, za registraci jsem dostal 5% slevu a dopravu zdarma :) Zboží dorazilo ještě dříve než původně mělo, požádal jsem o sms před odesláním
    -vše proběhlo perfektně, určitě doporučuji.

• zboží jsem dostal rychle

rychlé dodání, nakoupil jsme nad 2000 KČ a dostal jsem dopravu zdarma to se hodí..

• Fajne obchod kde maj fajne hadry.
    • Zaťal nic špatného su nenašel. Fakt

Už je mi teplo, co mám tílko. Fajne pocit. Doporučuju

• ;-)

Doporucuji :-P

• Doporucuji, perfektni komunikace, zbozi je kvalitni, urcite doporucuji.

Zbozi dodano rychle, obchod je prehledny, obleceni je velmi kvalitni, mohu jen doporucit.

• Tohoto prodejce mohu jen doporučit. Dobrá domluva a ochota ze strany prodávajících, moc děkuji a všem určitě doporučuji Díky za obchod.

Vše naprosto v pořádku,všem rád doporučuji!!!

• rychlé dodání, profesionální přístup, kvalitní výrobky za skvělou cenu

Jednoznačně doporučuji a nadále budu využívat výrobky tohoto eshopu.

• Rychlé vyřízení objednávky a poslání zboží. Spokojenost se zbožím.

Velká spokojenost.

• výborné