• Dodáno dle dohody
    • Komunikace bez problémů
    • Ochotně poradí i ve svátek po telefonu
    • Zatim o ničem nevím

Objednavala jsem howerboard N4 již v listopadu. Nebyl skladem. Objednávka potvrzena. Naskladnen na začátku prosince a pak dodán do dvou dnů. Nabíjeli jsme den před Štedrym dnem. Měli jsme nějaké potíže, pán okamžitě vzal telefon a poradil. Dnes, o svátcích, po moji sms obratem volal a pomohl s nastavením. Já se tedy přidávám ke kladným recenzním. Kominakace bez problémů. Hoverboard vypadá , ze bude fungovat dobře. Jak se dcera na něm naučí.

Bez komunikace.

• Nevidím žádnou.
    • Zboží jsem objednala 12.11.2018 s tím, že bude dostupné nejpozději do 30.11.2018. 26.11.2018 jsem se e-mailem dotázala, jestli zboží opravdu do 30.11.2018 bude skladem. Žádné odpovědi jsem se nedočkala. Zboží nedorazilo. Objednávku jsem dne 10.12.2018 zrušila. Dělají z lidí blbce. Doporučuji přejmenovat na "Sportovní nachytávky.cz" Nekomunikují. V žádném případě nedoporučují! Objednala jsem jinde. Sice dražší, ale doručené:-)

12.12. Jsem objednala hoverboard pro syna, na strankach bylo uvedeno doruceni do 2 dnu. Po tydnu zadne reakce ani doruceni mnou objednaneho zbozi, jsem psala mail a i volala . Linka obsasena. Takze jsem zacala schanet narychlo darek jinde 5 dni pred vanoci, coz uz bylo velmi tezke

• Zboží mělo dle webu dorazit do 1-2 dnů. Teď je to 12 dnů a stále nic. Na maily nikdo nereaguje, telefon je stále obsazen. Po zkušenosti rozhodně nikomu nedoporučuji.

• Hned když zjistili, ze moje objednávka není na skladě, ihned mne kontaktování a nabídli náhradu.

• Zboží nepřišlo a asi nikdy nepřijde
    • Ještě že jsem kupoval na dobírku a nepřišel o peníze
    • PRODEJCE nekomunikuje

Objednávka potvrzena emailem i telefoním hovorem
    Druhý den potvrzené emailem odeslání zboží
    Zboží dodneška nepřišlo, asi posláno přes Austrálii
    ŠPATNÝ OBCHOD

Zboží jsem objednávala 5.12. a dosud nedorazilo, i když doba dodání byla 2-4 dny. Po tel. hovoru mi bylo sděleno, že odesílají a druhý den mohu čekat doručení. Uběhlo deset dní a nic. Od té doby obchod nekomunikuje a pravděpodobně si zablokovali moje tel. číslo. NEDOPORUČUJI!!!

• Bez komunikace

Nikdo nebere telefony nikdo neodpovídá na mail zbozi neprislo a bylo psano ze je skladem

Pozor na ně byl jsem okraden o 10tisíc
    Stroj dodán ale polofunkční
    Stroj vrácen
    Už 6tydnu a nikdo nebere telefon neodpovidaji na meily....

Dávám je na ČOIka

• nespolehlivý

telefon neberou nebo je vypnutý a na meil taky ne,před deseti dny mi slibovaly že druhý den posílají kolonožku a od té doby se s nimi nelze spojit a nic mi nepřišlo.

• Objednáno 7.12. Dvakrát po telefonu ujištění, že zboží skladem a druhý den odesílají.Do dneška se nic neděje na emaily neodpovídají,telefony nedostupný,volala jsem tam asi 100x.Nejvíc mě mrzí,že to byl dárek k vánocům.Jenom slibují,nic víc. V žádném případě NEDOPORUČUJI.

• 8.12.objednáno, zboží mělo přijít do dvou dnů.Nic ještě 19.12.,bez komunikace a šance se dovolat.Objednavku jsem 19.12.zrušila emailem.Nikdo se mi zpětně ani neozval.Pro syna zkažené vánoce.

Bez komunikace se zákazníkem, zboží nedoručeno ani po11 dnech.

• Dobra cena
    • Siroky sortiment

E-shop ma siroky sortiment zbozi za dobre ceny a navic nabizi kompletni servis, ktery snad nebudu potrebovat.

Zboží nedorazilo,dvakrát mi bylo sděleno ,že balík bude odeslán,ale ani po 14 dnech nedorazil.Objednávku jsem stornovala!

• Nekomunikuji

Nedoporučuji, zboží objednané a zaplacene. Nemáme ani zboží ani peníze. Telefon nezvedaji a na emaily nereagují

Reakce obchodu Sportovní vychytávky

DOBRÝ DEN, JEŠTĚ JEDNOU JSME KONTROLOVALI VAŠI OBJEDNÁVKU, BYLA U NÁS JIŽ DRUHÁ, PRVNÍ ZE 16.9. BYLA HNED DRUHÝ DEN ODESLÁNA A OBDRŽELA JSTE JI, DRUHOU JSTE DĚLALA 7.12., ZBOŽÍ JSTE ROZHODNĚ PŘEDEM NEPLATILA, JAK UVÁDÍTE, BYLO NA DOBÍRKU A KOLEGA NA INFOLINCE VÁS MÁ ZAPSANOU S TÍM, ŽE VÁM SDĚLIL, ŽE ZBOŽÍ NEBUDE MOŽNO Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ ZASLAT. MRZÍ NÁS, ŽE UVÁDÍTE NEPRAVDIVÉ ÚDAJE, PŘIZNÁVÁME ZMATEK V ADMINISTARACI JAK UVÁDÍME NÍŽE, JEN NÁS MRZÍ, ZÁMĚRNÉ LŽI NĚKTERÝCH Z VÁS.

Velice se omlouváme za potíže vzniklé na našem e-shopu sportovnivychytavky.cz. Vzhledem k lidskému pochybení byly některé z objednávek nebo reklamací přesunuty mezi odeslané a vyřízené, byť tomu tak ve skutečnosti nebylo. Situaci jsme začali po zjištění ihned řešit, bohužel k tomu došlo během největšího náporu v předvánočním čase a nebylo v našich silách vše ihned napravit. Nyní dokončujeme kontrolu uvedených seznamů s přehledy od kurýrní služby, abychom dořešili i ostatní případy. Všem z Vás, kterých se to týká, se velmi omlouváme a zašleme ještě email na jejich adresu, ze které objednávku učinili. Bohužel jsme objevili i šest případů, kdy bylo zboží zaplaceno a přestože bylo vedeno jako odeslané, odesláno nebylo. Těmto zákazníkům ihned zasíláme peníze zpět na jejich účet a zároveň posíláme hodnotný dárek jako omluvu. Zároveň jsme přijali opatření, aby již k této situaci nemohlo v budoucnu dojít a web fungoval opět zcela bez problémů a k plné spokojenosti zákazníků tak, jako v prvních měsících svého působení.
    S pozdravem a omluvou tým Sportovnivychytavky.c

• Nekomunikuji
    • Nereagují na zprávy

V žádném případě nedoporučuji. Zásilka nedorazila. Prodejce dvakrát tvrdil jak to druhý den posíla a do teď nic.

• Už nezvednou ani telefón.

Po čtrnáctidenním čekání na zboží, jsem volal do obchodu s dotazem co se stalo , že zboží nedorazilo. Tam mi řekli, že toto zboží nemají (na internetu normálně v nabídce), tak jsem objednal jiný kus (po dohodě s prodejcem)a opět nic. Telefon od rána do večera buď vypnutý, nebo nedostupný. Sportovní vychytávky.cz - už nikdy!!!

Objednávka nedorazila, komunikace zcela žádná, nemožnost se dovolat, na emaily nikdo neodpovídá.