• přehlednost
    • málo podrobný popis zboží, bylo třeba kontaktovat prodejce

cena
    dobrá prodávajíc velice vstřícný a ochotný

• doba vyřízení a odeslání zboží

jestli vám nevadí čekat na objednáne zboží týden a déle tak není problém. Nedoporučuji všem, kteří chtějí mít objednané zboží co nejdříve u sebe.

• velká šíře nakupovaného sortimentu
    • nekonkrétní reakce na dotaz týkající se dodávky zboží. Pro Vaše porovnání rychlosti jsem si objednal zboží od konkurence Skier - objednávka v úterý večer - dodávky ve čtvrtek, jasná telefonická komunikace i s přesným termínem expedice zboží! U Vás objednávka v neděli a dodávka až v sobotu.

Pokud Vám nevadí nekonkrétní odpovědi na dodávky zboží a pomalá expedice = máte čas čekat na zboží, můžete si v tomto obchodu v klidu zboží objednat.

• dobré ceny
    • dlouho trvá,než se objednávka zpracuje a zboží dorazí na místo odběru, určitě by to chtělo do budoucna zrychlit

dobrý obchod, ale pokud na zboží spěcháte, vyberte si jiný obchod, tady to přece jen trochu trvá. Obchod bych doporučila všem, protože mají obré ceny a pokud někdo vyloženě nespěchá na vyzvednutí, bude spokojen.

• vyhoda internetoveho prodeje
    • slabina, nakoupila jsem si termo obleceni a prisel mi katalog se snehovymi retezy

Auto-moto, jako obchodni jmeno odkazuje na specificke okruh produktu, nikdy bych neverila, ze si vyhodne nakoupim obleceni:)

• skvělá komunikace přes internet, ochota po telefonu, rychlé dodání, dobré ceny
    • žádné neshledávám

nakupovala jsem v tomto obchodě v době předvánočního shonu a přesto dodací lhůta byla v nejkratším možném termínu, stejně jako výměna výrobku

• kamenná prodejna je v místě bydliště

• Z první koupě nemohu posoudit, ale jednání bylo rychlé a vstřícné.
    • Po prvním nákupu nemohu posoudit, jsem spokojená.

• Nákup v klidu přes internet, přehledná nabídka.
    • Výborný sortiment nabízeného zboží, přijatelné ceny
    • Dlouhou dobu trvalo doručení zásilky i když jsem ihned po převodu částky na účet odeslala potvrzení o platbě emailem.

zboží jsem objednala před 12 dny a kromě potvrzení o zpracovávání mé objednávky a následně žádosti o vyplnění dotazníku o spokojenosti s nákupem mi nepříšla žádná zpráva z obchodu. nevím tedy, jestli časem zboží dorazí, nebo mám radši shánět jinde

V tomto obchodě jsem nakoupila kvůli dobrým cenám, vše proběhlo o.k.- jsem spokojená, takže můžu doporučit.

• To čo som hladala som v nom našla, dokonca ma kontaktovali telefonicky
    • Prvá objednávka bola úplne v 100% poriadku, teraz mám objednané veci, viem, že to museli doobjednať, ale neviem, či to bude, či nie, som v neistote, zišlo by sa, keby mi napísali, že sa objednávka vybavuje a bude vybavená, poprípade do akej miery, nakoľko idú Vianoce a potrebujem si zariadiť takto darčeky a nechcem čakať na posledné dni.

Ak si neželáte niečo naviac, doobjednať, je super!!!

objednal jsem si u vás Dětskou kuklu Multi sport Kukla, modrá, dětská, Devold za 531,- Kč
    a vy jste mi poslali Devolt A DEVOLD ACTIVE JUNIOR DĚTSKÁ KUKLA která stojí 453,- Kč.
    sice jste mi zavolali že tuto kuklu nemáte a že mi místo Dětskou kuklu Multi sport Kukla, modrá, dětská, pošlete jinou kuklu o třídu lepší, když jsem se ptal na cenu tak jste mi řekli že mi cenu ještě vylepšíte. Ale cenu jste nechali stejnou a ani jste mi nedali cenu za kterou kuklu prodáváte.

• Rychlé dodání, perfektní komunikace, široký sortiment, poradenství.

Skvělá komunikace, široký sortiment, odborné poradenství. Rychlé a bezproblémové dodání. Děkuji a doporučuji.

• ochotu a skvělý přístup prodavačů, kteří mají přehled.
    • na žádná jsem nenarazil

doporučuji bez výhrad

• nemusim pracne schanet obchod kde mam zbozi zakoupit,zbozi mi dovezou az domu

• přehlednost nabízeného zboží, aktuálnost
    • nezaznamenala jsem

zajímavý, přehledný, spolehlivý,

• Nabízí neexistující zboží

Nejdříve je třeba prověřit zda je obchod schopen dodat vystavené zboží a potom teprve objednat.

Reakce obchodu Sportovni-obleceni-prikryl.cz

Toto není pravdou. Zboží bylo skladem, pouze červená varianta, kterou si přál zákazník skladem nebyla. Nabídli jsem proto jiné barevné kombinace a jiné typy židliček (z našeho dalčího e-shopu Eurotrail.cz) s tím, že se nám zakazník ozve, což se nestalo.

• Slušné jednání a okamžitá reakce
    • Expedice zboží až po víkendu u zboží objednaného v pátek.

• rychlý, přehledný nákup přes internet