Dvakrát jsem byla sms upozorněna,že v daný den zboží bude doručeno. Zařídila jsem celodenní přítomnost na adrese a nikdy nebylo doručeno. Musela jsem si je vyzvednout osobně na poště.

• doba vyřízení a odeslání zboží

jestli vám nevadí čekat na objednáne zboží týden a déle tak není problém. Nedoporučuji všem, kteří chtějí mít objednané zboží co nejdříve u sebe.

zboží jsem objednala před 12 dny a kromě potvrzení o zpracovávání mé objednávky a následně žádosti o vyplnění dotazníku o spokojenosti s nákupem mi nepříšla žádná zpráva z obchodu. nevím tedy, jestli časem zboží dorazí, nebo mám radši shánět jinde

objednal jsem si u vás Dětskou kuklu Multi sport Kukla, modrá, dětská, Devold za 531,- Kč
    a vy jste mi poslali Devolt A DEVOLD ACTIVE JUNIOR DĚTSKÁ KUKLA která stojí 453,- Kč.
    sice jste mi zavolali že tuto kuklu nemáte a že mi místo Dětskou kuklu Multi sport Kukla, modrá, dětská, pošlete jinou kuklu o třídu lepší, když jsem se ptal na cenu tak jste mi řekli že mi cenu ještě vylepšíte. Ale cenu jste nechali stejnou a ani jste mi nedali cenu za kterou kuklu prodáváte.

• Nabízí neexistující zboží

Nejdříve je třeba prověřit zda je obchod schopen dodat vystavené zboží a potom teprve objednat.

Reakce obchodu Sportovni-obleceni-prikryl.cz

Toto není pravdou. Zboží bylo skladem, pouze červená varianta, kterou si přál zákazník skladem nebyla. Nabídli jsem proto jiné barevné kombinace a jiné typy židliček (z našeho dalčího e-shopu Eurotrail.cz) s tím, že se nám zakazník ozve, což se nestalo.