Rychlá reakce obchodu, osobní kontakt při doladění objednávky a doručení bez komplikací.

• Výborná komunikace

Velký výběr zboží skladem. Dodací lhůta byla delší, ale to z důvodu objednávky po svátcích, dá se pochopit. Byl jsem o tomto faktu obchodem informován.

• rychlé vyřízení objednávky, milý personál

Veľmi kladne hodnotím ochotu a prontné vybavenie objednávky aby tovar prišiel načas.Veľmi pekne Ďakujem a prajem všetko dobré v novom roku.

• Výborná komunikace
    • Pomoc s výběrem
    • Rychlost vyřízení
    • vzdálenost od bydliště, cena zakoupeného produktu

Rýchle dodanie, super komunikácia, kvalitný tovar presne podľa popisu, určite prídem nakúpiť znova

Skvělé sportovní vybavení. Skvělá komunikace obchodu, když neměli vše skladem.

• uvedení přesných katalogových a popisných kódů na webu, např. u rakety hmotnost 3U a grip G4
    • příjemný kamenný obchod
    • na webu chybí část textového popisu produktu

• Lepší popis zboží

• Rychlé a kladné jednání a následné zaslání zboží.

Obchod doporučuji ,nic záporného jsem nezjistil.

• Solidní ceny
    • Dobrá komunikace

• Rychlost dodání, kvalita, velký výběr

Zboží dodáno rychle a vše bez problémů, doporučuji.

Firma chce prodávat poslední kus zboží, který je však poškozen a tedy mi objednávku zrušili. Dostal jsem nabídku, že se mi ozvou s nějakou jinou nabídkou a nic. Měl jsem k dispozici jinou nabídku, kterou mezitím taky zrušili (už nebylo možné si koupit). 2 objednávky jsem udělat v jeden okamžik nechtěl. Pokud prodávám něco posledního nebo s nějakým omezením bylo by fajn o tom informovat přímo na webu, nečekat až se někdo ozve a bude zklamán. Zboží jsem potřeboval na soustředění dítěte, protože si roztrhla své stávající sálovky a potřeboval jsem řešit hned. Tento obchod mne zklamal.

Reakce obchodu SportOaza.cz

předně Vás prosím, abyste přijal naší omluvu. Chyba opravdu vznikla v komunikaci z naší strany. Děkujeme za Vaší zpětnou vazbu, protože nám tím dáváte prostor ke zlepšení. Věřím, že i díky Vašemu hodnocení uděláme příště vše pro to, abychom se podobné chybě vyvarovali. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé nepříjemnosti.

Rychlé vyřízení

• rychlost dodání zboží

• První zkušenost a na jedničku

• Rychle jednání, expedice téměř okamžitá a o všem me ihned informovali. Zvolil jsem GLS přepravu a druhy den jsem měl raketu doma.