• nízké ceny
    • rychlá komunikace

• Ceny.
    • Nejnižší:-)

S obchodem jsem naprosto spokojen. Pan Jedlička je skvělý a ochotný. Mohu doporučit a určitě se vrátím opět a něco nakoupím s velkou radostí.

• Výborná komunikace
    • Servis
    • Kvalitní doprava

Nakupuji tu už řadu let. Jsem spokojen.

• Skvělé ceny
    • doprava zdarma
    • dárek zdarma
    • komunikace

Elektro kolo na sportmen.cz jsem objednal na základě doporučení o kamaráda. Ten zde už koupil kolo pro sebe a manželku. Do obchodu jsem zavolal a pan Jedlička mi ihned ochotně poradil. Cenu mi dal ještě lepší než je na stránkách.

Protože jsem z Brna a nemám to daleko, tak jsem se domluvil na osobním odběru.

Kolo bylo seřízené, nabité. V perfektním stavu.

Obchod jednoznačně doporučuji.

• Vše proběhlo bez problémů k mé naprosté spokojenosti.
    • Mohu jen doporučit.
    • Nic mě nenapadá.

• Kolo jsem objednal v uterý a v pátek bylo doručeno
    • Nejniší cena na trhu
    • Rychlé a vstřícné jednání
    • Ochota ,vstříctnost
    • Doprava zdarma +dva dárky

Vše bylo v naprostém pořádku,výborná komunikace s p.Jedličkou, ochota dal mi rady.Příště bych zde nakoupil znovu.Jeho ceny nemají konkurenci.

• Nejlepsi ceny
    • Darky zdarma
    • Doprava zdarma

Komunikoval jsem s obchodem o vikendu. Vse fungovalo bezvadne a doporucene e kolo prislo v utery. Serizene a s milym darkem navic. Doporucuji

• Kvalitní servis
    • Rychlost dodani
    • Doprava zdarma + dárek

Kupoval jsem elektrokola pro sebe a manželku.
    Cena byla absolutně nejlepsi. Kola byla serizena.
    Doporucuji

• Spolehlivost
    • vstřícné a rychlé jednání
    • nejlepší cena

Dlouho jsem hledal elektrokolo pro sebe a pro přítelkyni. Vždy jsem narazil na dobrou nabídku a nakonec již nebyli dostupné, nebo nepravdivé. U Sportsmenu jsem našel optimální elektrokola za vyborné ceny. Dále rychlost dodání a vstřícné jednání mě potvrdili, že jsem na správné adrese. Doporučuji tento obchod všem.

Máme z kol velkou radost.

Díky moc!

• Velký výběr
    • Ochota

Sháněl jsem pro maminku elektrokolo. Zde měli nejlepší cenu. Telefon vzali í v neděli, ochotně poradili.

Do dvou dnů od objednání kolo došlo. Takhle by to melo fungovat vsude.

• Ochotný pan majitel
    • Servis

Bydlíme nedaleko a známá už zde nakupovala. Tak na doporučení jsem do obchodu zavolala. Pan Jedlička mi ochotně poradil, doporučil elektrokolo pro mě. Cena byla absolutně nejlepsi. Pro kolo jsme s manželem prijeli. Vše nám bylo ochotně vysvětleno a předvedeno. Jsem moc spokojená.

• Výběr
    • Rychlé doručení
    • Poměr kvallita a cena bezkonkurenční

Kvakitní kola. Mám kolo i s doplňky odsud a je to paráda. Ochotně poradí, jsou to profíci.

• Osobní přístup
    • Montáž kola a seřízení

Objednal jsem elektrokolo Leader Fox.
    Na mě přání mi pan Jedlička ještě odstranil omezovač rychlosti zdarma.
    Vynikající obchod.

• Obrovský výběr
    • Doprava a dárek zdarma

Objednal jsem kolo Superior z roku 2016, které už jinde neměli.
    Přišlo za 3 dny serizene s řádně vyplněný záručním listem.
    Dres zdarma byl příjemným pokusem navic.

• Kvalitní obchod
    • Rychle dodání
    • Ceny

Kolo Head z roku 2016 už nikde jinde nemeli.
    Na Sportmen.cz jsme ho nasli.
    Přišlo za 3 dny. Serizene, a s dárkem navic. Doporucuji

• Osobní přístup
    • Rychle vyrizeni

Objednal jsem pro sebe a manželku 2 elektrokola. S panem Jedničkou jsem se domluvil a osobním vyzvednutí.kila byla nachystaná,seřízení. Baterie sformatovana. Ke kolům jsme dostali navíc zdarma blatniky a svetla. Doporucuji

• Skvělá komunikace
    • Cena, nejlepší na trhu
    • Doprava a dárek zdarma

Objednala jsem si pro své dvě děti jízdní kola na Vánoce.
    Zde byla nejlepší cena. Kola přišla v perfektním stavu neřízená. Dárek byl příjemným bonusem navic.

• Super přístup super jednání rychlost ochota vyhovet zákazníkovi Sportmen je super vřele doporučuji.
    • Nemám nic.

Velice kvalitní spokojenost a ochota pan Jiří Jedlička je na svém místě děkuji mnohokrát za ochotu a vstřícnost vůči zákazníkovi. Seelova Zdeňka.

• výborné služby
    • ceny
    • porada po telefonu

objednala jsem pro malého kolo Superior. Majitel obchodu výborné poradil . kolo přišlo druhý den od objednani. jsem nadsena.

• Výborné ceny
    • Seřízení a předvedení kola

Objednal jsem pro manželku a sebe elektrokola. Prekvapilo mě, že pan Jedlička zvedl telefon í v neděli vecer. Poradil mne, dal ještě lepší cenu. V úterý jsme si pro kola dojeli. Kola byla sestavena, serizena.Jsme nadšeni.
    Děkujeme.