• Nabízí zboží, které je vyprodáno, což sdělili až pět dnů po odeslání objednávky.
    • Registrace do internetového obchodu proti vůli nakupujícího.

Nespokojenost.

Dobrý den paní Potribná,
    omlouváme se za chybu v aktualizaci skladové dostupnosti. Zboží, které jste objednávala bylo objednáváno u externího dodavatele (u nás na shopu máme expedici do 3 dní), ale dodavatel nám zboží nedodal a my jsme si to včas nezjistili.Pracujeme na tom, aby se takové chyby nestávaly.

• I přesto, že měli zboží jako dostupné, dostupné nebylo. A ani se neozvali. Musela jsem je sama kontaktovat.

Dobrý den paní Fialová,

objednávku jste si vytovřila v pátek 7.2. večer, kdy nám byla dostupnost bundy deklerována výrobcem, v pondělí při jejím objednání u dodavatele nám však bylo oznámeno, že je již vyprodaná. V ten moment jste si sama volala, jak to s objednávkou vypadá - informaci jsme Vám sdělili, pokud byste se neozvala sama, do 10 minut byste od nás měla hovor. Pro Váš příští nákup můžete počítat s 10% slevou jako omluvu za nedostupnost bundy.

• -
    • Komunikace se zákazníky
    • Dlouhá doba dodání

Obchod bych bohužel nedoporučila. Dne 12.1. jsem si objednala boty. Dne 13.1. mi paní Fialová volala pro upřesnění objednávky, upozornila mě, že se dodací doba zpozdí o tři dny. Po 14 dnech jsem musela sama zavolat, abych zjistila, jak to vypadá s dodáním zboží. Vysvětlila mi situaci a řekla, že se během dne ozve, jak to vypadá. Nestalo se tak a proto jsem dneska znovu sama volala, opět mi řekla, že zjistí situaci a ozve se mi, zatím stále čekám.

Objednala jsem si zde gymnastický míč, omylem ale jiný průměr (25cm místo 75cm), a za cenu toho malinkého jsem si jinde objednala ten velký. A i když mi obchod nabídl 15% slevu i tak to pro mne bylo stále dražší než v jiném obchodě. Takže jsemobjednávku s omluvou zrušila ale míč i přesto předali dopravci. Kterému jsem předání zásilky zamítla.. Jsem nespokojená s komunikací a s předražeností obchodu

Dobrý den paní Brablecová,

cenovou politiku výrobců neovlivníme, Vámi objednaný gymnastický míč byl značky KETTLER, která si zakládá na kvalitě zboží, což se odráží i na cenách. Pokud se spokojíte s levnější variantou jiného výrobce, nemáme s tím problém, každý zákazník má jiné požadavky.

• výběr zboží
    • nabízí zboží, které nemají skladem
    • komunikace ze strany obchodu není pružná

Ze srdce nerad dávám špatné recenze, ale po přečtení dalších recenzí na tento obchod se musím připojit k těm, kteří píší, že obchod nabízí zboží, které již nemá a nereaguje pružně na objednávky. Je sice pravda, že jsem objednával těsně před vánoci, čímž se mohlo zpozdit vyjádření, ale hlavní problém vidím v tom, že nabízené zboží vůbec neměli. Poněkud absurdní je, že objednávaný zimní kabát mi nabídli dodat až na jaře. Obchod spíše nedoporučuji.

Dobrý den pane Dimmer,

snažíme se omezit nabídku dodavatelů, kteří nám zboží deklarují jako dostupné, ale při objednání jen oznámí, že je již vyprodané - což byl bohužel i Váš případ. O tomto neduhu víme a děláme vše pro to, aby se to neopakovalo a nabídka byla opravdu aktuální. Pokud se něco takového stane, tak je zákazník ihned informován. Děkujeme za recenzi, věřím, že Vás při Vašem příštím nákupu přesvědčíme o tom, že do škatulky nespolehlivých obchodů nepatříme.

Dlouhá doba dodání, hrozně velká a neoriginál krabice na zboží a zboží nijak zajištěno proti otřesu, takže v něm lítalo jak papír. A dárek ke koupenému zboží nebyl přibalen vůbec. Nedoporučil bych obchod svým známým.

• Špatná komunikace. Veškerá komunikace vznikala z mojí strany a týden po tom co mělo být zboží doročeno doma mi bylo vzděleno, že jim ještě ani nedorazilo....

• Polala jsem dotaz k velikosti - odpověd špatná, bohužel štulpny jsou ohromné, naopak set vel. 130 je velký max 122.

Neodpovídá skutečnosti, pozor na velikosti.

• Nabízejí zboží, které nemají k dispozici!!!!!

nedoporučuji

V tomto obchodĕ jsem nebyla spokojena, protože objednané zboží bylo úplnĕ jiného střihu než na uvedeném obrázku.

Dobrý den paní Potencová,

fotografie produktů jsou pouze ilustračního charakteru, co se týká ale Vámi objednané vesty, máte pravdu, že střih realitě moc neodpovídal. S výměnou zboží či vrácením peněz můžete bez obav počítat.

• Nekomunikuji, nedodrží termín.

Dobrý den paní Haynová,
    bohužel Vám musíme oponovat, ale zboží jsme Vám zaslali v daném termínu, ale vrátilo se nám zpět, jako nevyzvednuté. Z naší strany proběhlo vše v pořádku.

• Doruceni zbozi na prodejnu kde si zbozi lze vyzkouset
    • Dlouha doba dodani - misto 3 dnu temer dva tydny. Email s informaci, ze zbozi je pro vas pripraveno na prodejne k vyzvednuti prijde v dobe, kdy zbozi jeste fyzicky na prodejne neni, tim padem zbytecna cesta na prodejnu. Na prodejne malo obuvi na vyzkouseni velikosti

Dobrý den slečno Hnilová,

omlouváme se za předem zaslaný email, zboží bohužel přijelo až odpoledním svozem, s čímž jsme nepočítali. Co se týká málo obuvi na prodejně k vyzkoušení - v showroomu jsou vystavené pouze modely, stačilo se zeptat, zda je možné je vyzkoušet v jiné velikosti a jistě bychom vyhověli - ve skladu máme Crocsů více než dost.

• cean
    • doručení

hodně si to rozmyslet

Hezký den pane Novák,

ve Vašem případě šlo o předem nehlášenou inventuru dodavatele, kvůli které se protáhlo i doručení Vaší objednávky, o kterém jste byl však předem informován.

• Pro mně žádné.
    • Zboží nabízí,ale přitom ho nemá.

Nedoporučuji.
    Žádné zboží jsem neobdržel neboť nebyla skladem ani jedna taška Adidas ze tří nabízených druhů.

Hezký den,

děkujeme za recenzi, s firmou Adidas jsme v začátcích, musíme toho ještě spoustu doladit jako je aktuální skladová dostupnost, den ode dne ale víme, že jdeme správným směrem. Za Vaši objednávku se omlouvám, věřím, že příště Vás nezklameme.