Zboží nabízené na stránkách obchodu nebylo dostupné v uváděné lhůtě ani za uváděnou cenu. Proto jsem objednávku zrušil

• Zboží bylo zaplaceno v prosinci a stále ještě nedorazilo

• Po objednání přes e-shop nulová komunikace, musel jsem si zavolat a vše ještě řešit telefonicky. To vše až po 10ti dnech od objednávky. Když jsem objednával, všechno zboží bylo skladem, do telefonu mi paní řekla, že čeká na zboží, které skladem není. Cena dopravy mi byla sdělena až po telefonickém hovoru. Příště určitě využiji jiný obchod.

Zbozi bylo psano skladem. Po odeslani objednavky mi bylo sdeleno, ze bude nejdrive za 3 tydny.

Dorazilo pouze potvrzení objednávky, ale žádná informace o termínu dodání (na stránkách není uvedeno, zda je zboží skladem) ani informace o ceně dopravy. Po několika dnech přišel e-mail se sdělením, že se "pokusí" odeslat následující týden. Nedorazila informace o odeslání zboží, přepravce nás nekontaktoval kvůli doručení.

• Žádné
    • Komunikace se zákazníkem

Jestli chcete prodlouzit vas nakup, tak si zde objednejte. Pak cekejte 14 dni a dele na slibeny kontakt do 3 dnu a nakonec objednate jinde.

• zboží objednané před 10-ti dny nedorazilo a přitom mi přišlo vyhodnocení nákupu. Jednalo se o žíněnku pro syna k svátku, který už měl minulý týden...:-(