Podle vzhledu původního obalu výrobku byl zářič již několikrát vybalen a zabalen.Dle toho usuzuji, že mi bylo dodáno nejméně jednou již někým vrácené zboží.Samotný zářič ale použit nebyl(to bych poznal podle zástrčky),proto jsem si zboží ponechal

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, zboží je vybalováno u zářičů vždy jelikož je nutné zkontrolovat zda jsou zářivky v pořádku. Zboží může cestou k nám dopravce poškodit stejně tak jako cestou k Vám. Tento samý proces dělá i dodavatel ke kterému zboží cestuje ze zahraničí. Takže ano určitě byl produkt již vybalen. Je to však určitě lepší než odeslat produkt jako vadný.

• Přijatelná cena..
    • DOPRAVA, společností DPD, už NE !!!
    • Komunikace je rovněž slabší než je obvyklé.

Pokud bych si měl zde něco objednat, tak rozhodně by to nebylo s dopravou DPD !
    Na vině není řidič, ale nastavení, sms info o doručení je takové :
    sms přišla po deváté hodině, s obsahem, že zásilka bude doručena dnes mezi 7:30 až 8:30.
    ---
    Na telefonní číslo se nedovoláte, je jen na sms zprávy (je to automat/robot) takže ani na sms odpověď nepřišla !
    ----
    Reakce na e-maily pro DPD, byla až následující den po převzetí zásilky. S obsahem, že zásilka byla doručena, či-li je vše vpořádku .
    ---
    Suma-sumárum > Pokud s touhle dopravou tak si udělejte jeden den volna na převzetí zásilky !!!
    Nebudete první ani poslední !!!

• Tvrdí, že má zboží skladem a přitom nemá.

• Neochota

• Co se týká vyřízení objednávky bylo to v pořádku. Bohužel nastaly problémy při pokusu o výměnu zboží (nevyhovovala velikost). Reklamovala jsem 1.6.15 několikrát telefonicky žádala o postup výměny, po obdržení pokynů čekám, čekám už je 25.6. a stále čekám.

Dobře si změřte velikost jinak se nedočkáte

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, jste si jistá, že píšete komentář na správný obchod? Neevidujeme žádnou nevyřízenou žádost o výměnu velikosti a ani žádné telefonáty.

Sport4outlet

• Prehľadnosť
    • Neuvádzanie cien v eurách

Tovar som vrátil (resp. neprebral) z dôvodu neúmerného navýšenia ceny.

• zboží inzerují a nemají jej

tento obchod raději vynechejte

• Nabízí zboží, které shání až po objednávce, přestože uvádí, že je skladem.

i přes telefonické ujištění a poznačení do poznámek došla jiná tloušťka matrace .

• nevím
    • špatná komunikace

Nezájem o zákazníka

Snad to byla náhoda,chci být optimista, ale pokud nabízené zboží NENÍ, nelze být spokojen. Kladně hodnotím brzkou, byť negativní odpověď.

Objednával jsem si kolečka na brusle, zboží dorazilo během 2 dnů což bylo super, bohužel 2 kolečka byla naprasklá. Zásilka byla velmi laicky zabalená - bylo to omotané kusem z krabice a 100x obalené lepící páskou. Kdyby to dali do normální krabice, tak věřím že by to dorazilo v pořádku + by to aspoň nějak vypadalo :)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nabízí něco, co nemůže dodat !

Palec dolů

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení našeho eshopu. Bohužel i takový produkt nám tam může v tom množství proklouznout. Sport4Outlet

• výhoda pro obchod??? - klamání zákazníků, že mají zboží skladem a do tří dnů je u vás - trvalo to více jak týden
    • nepravdivé informace, ostatní obchody informovali o týdenní dodávce vzhledem k dovolené

již nebudu nakupovat, byl o první a poslední nákup

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, Vaše hodnocení nás mrzí jelikož jste o všem byl informován a zboží skladem bylo, pouze ne v objednaném množství. Někdo by měl radost, že se vše stihlo do dovolené jelikož jinde by se to asi nestihlo vzhledem k dovoleným, netuším tedy jak by jste jinak řešil. Sport4Outlet

• Nedodrzel dobu dodani. Na webu ma uvedeno dodani max do 3 dnu. Kdybych osobne neurgoval tak nebylo dodano ani do 7 dnu. Bohuzel nikdo mne ani nekontaktoval, ze je nejaky problem s dodanim. A to meli zbozi skladem (bylo uvedeno na strankach)

Zbozi dorazilo v poradku, ale ta dodaci doba..

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení našeho eshopu. Omlouváme se za delší dodací dobu, bohužel někdy nastanou komplikace, určitě jsme Vám to však měli dát vědět. Sport4Outlet

• Zboží jsem objednala a zaplatila, ale dorazila jen část, reklamovala jsem, zatím stále čekám na zbytek

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení našeho eshopu. Snad tedy dorazilo vše v pořádku, každý může udělat chybu. Omlouváme se za komplikace. Sport4Outlet

• nic, zboží co jsem měla objednané vůbec nedorazilo, musela jsem vybrat jiné, ale zboží už bylo více než týden zaplacené. Už nikdy více!

Nakupujte někde jinde...

Reakce obchodu sport4outlet

Dobrý den, o této skutečnosti jste byla informována a byla i nabídnuto zrušení objednávky a vrácení peněz. Rozhodně to neznamená, že když platíte zboží dopředu tak musíte vybrat jiné. Dodavatel měl bohužel chybně uvedenou dostupnost zboží a proto se celý problém stal. Omlouváme se za způsobené komplikace. Sport4Outlet

Objednala jsem si kolečkové brusle, velikost byla v pořádku, jen mi byla zaslána jiná barva bruslí, dodávka byla také opožděná. Ostatním bych asi tento obchod nedoporučila.

Dobrý den, děkujeme Vám za hodnocení našeho eshopu. Sport4Outlet