• -
    • komunikace

obchod nekomunikuje, přehazují si vás a nakonec přijde mail, že zboží není skladem (na stránkách stále uvedeno, že je), ať si ho objednáte jinde. Ještě s jejich super poznámkou: věříme, že vám do Vánoc dorazí... hrůza!

• špatná komunikace
    • arogance
    • ignorace

Objednala jsem kufr 14 dopředu, abych měla jistotu, že na narozeniny dorazí. Asi po 8 dnech bez absolutně žádné informace, jsem se podívala na stránky do sledování zásilek, kde bylo napsáno, objednávka zrušena. Po telefonu jsem zjistila, že to byla chyba, že "brigádník to omylem zrušil" a hned posílají. Po dalších 4 dnech jsem opět musela zavolat, kdy se mi "měl ozvat kolega a zavolá mi zpět" a následně mi přišel mail, že zboží bylo KONECNE odesláno. Potřebuji ho zítra, takže další telefonát, kde mi pán sdělil, že se to zítra stihne a na můj dotaz, jestli mám shánět jinde, mi bylo arogantně řečeno, že prý "tento kufr jinde neseženu... mrzí mě, že jsem si nepřečetla dříve recenze, evidentně nejsem ojedinělý případ, rozhodně už zde nenakupuji

• obchod neoznámil, že zboží nedodá, zbytečně jsem 14 dní čekala na doručení

• spolehlivý obchod
    • velký výběr zboží
    • velký výběr typu dopravy
    • rychlé odeslání

už více nenakoupím objednala jsem triko černé barvy s bílým nápisem a obdržela triko bílé se žlutým nápisem takže za mě nikdy už nic neobjednám.. zkazilo mi to veškerou radost protože to byl dárek:-(

Reakce obchodu Sport-world.cz

velice se Vám omlouváme za chybnou spedici, udělali jsme chybu. Zboží nám můžete vrátit a my Vám neprodleně vrátíme zpět peníze. Velice nás mrzí, že jsme pokazili objednávku a vdůsledku i dárek. V případě, že bychom mohli cokoliv udělat pro nápravu, napište nám a rádi Vám vyjdeme vstříc

• Za ne doručení zboží mi byli vráceny peníze hned
    • Ne aktuální skladove zasoby

Nabízene zboží není skladem

Po objednávce jsem několik dnů čekal na nějakou reakci a právě mi napsali, že zboží není k dispozici a objednávka je stornována.

• absolutní nezájem o vyřízení objednávky

nikdy víc

• Zboží jsem objednala protože hlasili dost ks na skladě, objednávka byla potvrzena, ale pak mi bylo mailem napsáno, že zboží není skladem, bohužel zrovna přes víkend prodáno. Byla jsem informovana, ze zjisti info dostupnosti u dodavatele a ozvou se mi nasledujici tyden do středy. Neozvali, psala jsem tedy ja, a na to mi bylo odepsano, s omluvou, že zbozi neni dostupne a nebude. Což dobrá, tedy smůla.. Ale jinak obchod doporučuji.

• kvalitní zboží, rychlé a spolehlivé dodání zboží, bezproblémová komunikace, přehlednost

Objednala jsem si zboží před Vánoci, ale zboží i přes hektické předvánoční období dorazilo včas a v pořádku.

• Zboží je vystaveno na e- shopu,ale už je vyprodané.

Komunikace výborná,bohužel zboží,které bylo vystaveno v nabídce e-shopu,už bylo vyprodáno,takže z obchodu ze strany prodejce sešlo.

• nula
    • co uvádějí, že je skladem, skladem není!

Nedoporučuji! Buď to skladem mám a nebo to je někde u někoho, kdo mi slíbil, že mi to někdy dodá, ale to není skladem!

• rychlost dodání
    • komunikace

Profesionální jednání + odborná rada ohledně mé objednávky.
    okamžitá telefonická domluva ( do půl hodiny po mém objednávce)
    Obchod nabízí více možností způsobu dopravy ( nejen Českou poštu) což je pro mě velké plus.
    Tento obchod Všem doporučuji a určitě zde budu nakupovat i v budoucnu.

• Přehlednost
    • Velká nabídka
    • Komunikace a servis
    • Super ceny
    • žádné jsem neshledal

Vybral jsem si skvělou bundu, ale bál jsem se,že mi nebude přes hrudník, zavolal jsem na infolinku v 6 večer a ještě ten samý den, mi poslali rozměry bundy v místech kde jsem jí potřeboval změřit. Zboží dorazilo,tak jak slíbili a vše v pořádku.
    Skvělá komunikace a super ceny.

• Neaktuální stav skladových zásob,vlastních i dodavatelů.

Napřed se informujte, je li zboží skladem, není to aktualizováno, i když by mělo.

• Dobra komunikace a rychle dodani zbozi

Doporucuji

• zboží skladem nebylo k dispozici, odvolali se na chybu dodání od dopravce, ale podle zákoníku zboží skladem má mít prodejna ihned k odeslání - nevím, proč se obchodníci odvolávají na kecy kolem

nedoporučuji - klamou zákazníka

Reakce obchodu Sport-world.cz

velice nás mrzí, že jste byla s objednávkou nespokojena. Opravdu se zde stal problém z naší strany a je pravda, že jsme Vám telefonicky potvrdili příjem zboží dříve, než bylo naskladněno. U Vámi vybraného zboží uvádíme na webu i na inzertních plochách dodací dobu 2-5 pracovních dní a je pravda, že jsme Vám zboží odeslali až 6. pracovní den.

Těmto problémům se snažíme vyvarovat a snažíme se vždy zákazníkům vyjít vstříc, bohužel se někdy nevyhneme komplikacím, zvláště u zlevněných, či výprodejových položek. Pracujeme na tom, abychom data na webu měli co nejaktuálnější, bohužel se někdy chyby v běžném obchodu stávají.

Omlouvám se Vám za nezvládnutou komunikaci a přeji bezproblémové nákupy do budoucna.

• -rychlost
    • -přehlednost webu
    • -rychlé doručení zboží
    • -dobré ceny
    • nenašel jsem žádnou slabinu

S obchodem jsem byl velice spokojen. Doručení zboží proběhlo rychle. Určitě ještě něco v budoucnu nakoupím.