Email potvrzující přijetí objednávky jsem obdržel během pár minut od objednání. Po týdnu jsem se odhodlat poslat dotaz na stav objednávky na adresu, ze které přišel potvrzovací email. Bohužel se vrátilo jako nedoručitelné. Dnes je to již 9 dní od objednání a kromě mailu potvrzujícího přijetí objednávky nedorazilo nic, žádná zpráva, natož zboží.

Obchod za týden nedokázal objednávku odeslat. Nevím co se děje ale nekomunikují. Tak jaká může být spokojenost s obchodem.

žiadna komunikacia

Vše OK

Děkujeme za recenzi.

• Obchod nedoporučuji, absoultně nedostatečná komunikace. Zboží nedodáno.

• Zboží jsem nutně potřeboval a i když bylo zboží dražší než u konkurence tak jsem dal na pozitivní hodnocení obchodu a zboží si objednal, bohužel. Týden od objednávky i přes dotazy na doručení shop vůbec nekomunikoval.
    • Po více jak týdnu napsali že zboží nemají a jako omluvu posílají malý dárek.
    • Dárek po dalším více jak týdnu doručen nebyl.
    • Obchod NEDOPORUČUJI

Týden od objednávky i přes dotazy na doručení shop vůbec nekomunikoval.
    Po více jak týdnu napsali že zboží nemají a jako omluvu posílají malý dárek.
    Dárek po dalším více jak týdnu doručen nebyl.
    Obchod NEDOPORUČUJI

rýchlo ,v poriadku

Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu Spomat cz

Děkujeme za Vaší spokojenost s naší službou.

• Neutratíte peníze

15 dnů od nákupu nic nedorazilo, po dotazu jak to vypadá s mou objednávkou - žádná reakce.

Reakce obchodu Spomat cz

Vaše objednávka Vám bylo odeslána 15.12.2021 i s omluvou za opoždění zásilky s dárkem zdarma. Zboží se nám vrátilo zpět
    17.12.2021 jako nepřevzaté.Z tohoto důvodu jsme vaší objednávku stornovali. Až budete objednávat příště, máte u nás dárek- bonus 20% z vaší neuskutečněné objednávky což činí 236kč na další nákup. Děkujeme a ať se daří přeje Petr Šedo SPOMAT CZ

• Vstřícnost při storno objednávky

Obchod nekomunikuje

spokojenost

• Velmi dobrá spolupráce s obchodem , po telefonu i s prodavačkami osobně..

Dobré jednání s lidmi , příjemné vystupování , všichni mají přehled o tom co prodávají. Za mne chválím a zajdu nakupovat znovu.

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. (Autor hodnocení nesmí být spřízněný s hodnoceným obchodem)

• Perfektní český obchod. Skvělá komunikace a dohoda, rozumní čestní lidé.

• Nízké ceny
    • Dobrá informovanost personálu
    • Rychlé jednání, ochota a příjemné vystupování

Na eshopu rychlé dodání zboží a velmi dobrá komunikace s obchodem.
    Sortimentu rozumí a poradí ,když je potřeba.
    Hodnotím kladně a firmu dopuručuji

Dobrý den..
    Děkujeme za Vaše kladné hodnocení ..
    A pokud budete mít další přání , rádi Vás tu znovu uvítáme ..
    S pozdravem Váš Spomatcz .. :)

Doba dodání. Od objednání "zboží skladem" - 14 dnů.

Dobrý den .
    Děkujeme za Vaše hodnocení a moc nás mrzí ta delší dodací lhůta , bohužel tato doba v tomto směru moc nepřeje . Doufám že vše brzy přijde k lepšímu a i my zapracujeme na zrychlení i zlepšení našich služeb.
    S pozdravem Váš Spomatcz ..

U zboží bylo špatně uvedeno, že je skladem. Den po objednání mi zavoláno, že je to chyba a že dodání se dá očekávat nejdříve za měsíc, jestli chci objednávku zrušit. Objednávku jsem zrušil. Placeno dobírkou, takže peníze nebylo potřeba vracet, vystupování příjemné.