• Skvělý popis velikostí a délek, možnost vrácení šatů zpět v případě, že nesedí.

Objednávala jsem šaty pro dceru, jedny padly výborně, druhé bohužel neseděly a ty jsme vrátili. Vše proběhlo v naprostém pořádku i vrácení peněz zpět na účet. E-shop můžeme určitě doporučit i ostatním nakupujícím.

• perfektní komunikace, přesný popis zboží ,rychlost dodání
    • nemá

Šaty nádherné ,objednávala se strachem jestli sednou (xxl postava) ,ale šaty perfektně sednou ,doporučuji a určitě zase nakoupím

• -pěkné společenské šaty za velmi dobré ceny
    • -velký výběr šatů ve větších a nadměrných velikostech
    • -odpovídající rozměry šatů

Objednala jsem si několik šatů, s tím že si nechám ty, které mi budou nejlépe sedět, ostatní vrátím. Vrácení šatů proběhlo naprosto bez problémů, peníze mi přišly na účet dva dny po vrácení zboží.

• Nabídka společenských šatů i ve větších velikostech.
    • Ve větších velikostech, již bylo méně modelů na skladě.

Doporučuji, spokojenost po všech stránkách.

• pohodlí domova

• Pěkný výběr šatů větších rozměrů, rychlá reakce, velmi rychlá dodávka - tedy pokud nezahpruje pošta :-).

Líbily se mi šaty, perfektně seděl popis rozměrů i to, že v okrajových velikostech budou šaty vypasovanější.
    Již jsem doporučila kamarádce - shání plesové šaty.

S celým nákupem a také kvalitou zboží jsem byla velmi spokojená. Děkuji a ráda využiji služeb obchodu Společenské šaty znovu.

• Větší velikosti oděvů

• Nevím

Spokojenost

Veľká spokojnosť.Šaty mi padli ako uliate.

• nevím o žádných

• přehlednost,ceny,sortiment,doplňkové zboží

koupila jsem luxusní šaty za směšnou cenu,padly mi hned do oka, klidně bych zaplatila dvojnásob.Jsou nádherné,barvy + materiál prostě krása.Koupila jsem i neviditelnou podprsenku,ale ještě jsem nevyzkoušela.Nějak nemám odvahu na své 4ky ve 45letech lepit kousky papíru a doufat,že zastoupí funkci klasické podprsenky.No uvidím,ale to už je detail.Moc děkuji

• Není možnost si zboží vyzkoušet. Bohužel mi šaty neseděl a musela jsem je vrátit.

Ochota velmi dobrá,možnost vrácení zboží bez problémů.

Reakce obchodu Společenské šaty

Děkujeme za recenzi, ale všechny šaty můžete u nás osobně vyzkoušet a taky toho hojně zákaznice využívají.-)

• spoločenské šaty aj pre nadmerné veľkosti - univerzálne riešené

odporúčam

• Velký výběr i větších velikostí.
    • Šaty přicházejí v balíčku lehce zmačkané (je to očekávatelné při jejich složení).
    • Šaty jsou z levné látky - předpokládám dovoz z Asie a působí levným dojmem (na místo luxusu, který je na fotkách).
    • Velikost je dělaná tak, že úzké šaty jsou rozšířeny ve všech směrech, bez respektu k ženským proporcím.
    • NAVÍC - ŠATY PO VYZKOUŠENÍ VRÁCENY A Z CENY STRŽENA ČÁSTKA 300 KČ.
    • VYJÁDŘENÍ OBCHODU: "Šaty přišly hodně pomačkané, zmuchlané a s menším odérem, tudíž jsme je museli dát vyčistit. Započítali jsme ten nejmenší možný poplatek á 60Kč/šaty (kontrola, čistírna, žehlírna, napařování). Tedy náklady na uvedení zboží do původního stavu byly 300,-Kč."
    • Po upozornění, aby šaty neuváděli do původního stavu, že budu ještě dořešovat přes ČOI, odpovězeno:
    • "Dobrý den, písemné vyjádření jste již obdržela v minulém emailu.
    • Před uzavřením smlouvy na dálku jste o tomto byla vyrozuměna a vytvořením objednávky jste s podmínkami souhlasila.
    • Odstoupila jste od smlouvy, peníze Vám byly obratem vráceny a zboží bylo opětovně uvedeno do prodeje po uvedení do původního stavu. Tímto věc bereme z naší strany za vyřízenou."
    • NAJEDNOU JSOU ODKAZY A STRÁNKY NEFUNKČNÍ.
    • !!!NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Společenské šaty

Paní *** je mírně řečeno problémový zákazník. Objednala si 5ks šatů, které vrátila v nejdelším možném termínu, poničené, špinavé, použité. I přesto ji byly vráceny peníze do druhého dne a byl naúčtován poplatek 60,-Kč/za jedny šaty. Tento poplatek jsme účtovali poprvé, neboť v takovém stavu se nám šaty ještě nevrátily. Cena 300Kč za to, že nám paní *** zničila patery šaty v hodnotě cca 10.000,-Kč je velice mírná reakce z naší strany. Ještě před vrácením částky se nám paní *** do emailu omlouvala, děkovala za krásné šaty a pod. a jakmile zjistila, že ji byla částka ponížena o 300Kč obrátila svoji rétoriku a začala nám vyhrožovat udáním u ČOI a soudu. Bereme toto hodnocení jako nemravné a tuto zákaznici ostatním obchodům nedoporučujeme.

• Velká nabídka, rychlé dodání, kvalitní materiál a ušití, správně uvedené míry šatů na webu - sedí perfektně
    • Žádné

Krásné výborně padnoucí šaty, rychle vyřízené dodání, velmi dobrá komunikace ohledně objednávky. Obchod doporučuji!

• kvalitní zboží za přijatelnou cenu
    • nevím o nich

Doporučuji!

• Nádherné šaty aj vo vačších veľkostiach za prijatelnu cenu s rýchlou dodávkou...super :-)
    • nenašla som

vrele doporučujem všetkým....

• špatná komunikace !

šaty byli krásné a ceny přijatelné , ale obchod bych nedoporučila z důvodu neochoty komunikace!

Reakce obchodu Společenské šaty

Mrzí nás reakce paní Romany Loudové, které jsme poslali 4 emaily k jedné objednávce během 2 dnů. Na každou odpověď dostala obratem odpověď. Šaty objednala 2.12.2016 ve 13:32 a ten samý den ji byly šaty odeslány a doručeny následující den 3.12.2016! Omlouváme se, ale nebereme tuto recenzi jako seriózní. Děkujeme za pochopení.

• rychlost dodávky
    • nenašla jsem slabé místa

Rozhodně doporučuji nakoupit v tomto obchodě.