Píšou do 2 dnů už je to deset dní a pořád nic už je nepotřebuji ale na tento obchod není spolehnutí

Nikde jsem nenasla reklamacne a ani telefoni cislo na firmu.

Reakce obchodu Společenské šaty

Dobrý den, stačí mrknout na náš e-shop - http://www.spolecenskesaty.cz/reklamacni-rad/

S přáním pěkného dne - http://www.spolecenskesaty.cz

Objednala jsem si přes tento obchod svatební závoj. Zboží v pořádku dorazilo, nicméně do zboží na fotografii z webových stránek mělo hodně daleko; nejlevnější materiál, hrozné provedení, barevné odchylky... Nebyla přiložená faktura.

• Nekomunikace ze strany prodávající. O prosbu o radu nereagovala. Pouze odkázala ma webové stránky.

Reakce obchodu Společenské šaty

Paní zákaznici jsme nikdy neviděli ani se s ní nebavili. Od paní přišla internetová objednávka na jméno jejího manžela, který si šaty osobně vyzvedl. Při osobní návštěvě o šaty nejevil zájem, jen vyzvedl balíček. Následně nám přišel email, zda máme stejné šaty, které si paní objednala v menší velikosti a na to jsme ji obratem odpověděli, že nikoli. Další dotaz od zákaznice nevzešel. Následně manžel přijel šaty vrátit. Shrnuto: paní Annu jsme nikdy neviděli, nekomunikovali a viděli jsme jen 2x jejího manžela, který se o šaty nezajímal a na nic se nezeptal.

• Velký výběr i větších velikostí.
    • Šaty přicházejí v balíčku lehce zmačkané (je to očekávatelné při jejich složení).
    • Šaty jsou z levné látky - předpokládám dovoz z Asie a působí levným dojmem (na místo luxusu, který je na fotkách).
    • Velikost je dělaná tak, že úzké šaty jsou rozšířeny ve všech směrech, bez respektu k ženským proporcím.
    • NAVÍC - ŠATY PO VYZKOUŠENÍ VRÁCENY A Z CENY STRŽENA ČÁSTKA 300 KČ.
    • VYJÁDŘENÍ OBCHODU: "Šaty přišly hodně pomačkané, zmuchlané a s menším odérem, tudíž jsme je museli dát vyčistit. Započítali jsme ten nejmenší možný poplatek á 60Kč/šaty (kontrola, čistírna, žehlírna, napařování). Tedy náklady na uvedení zboží do původního stavu byly 300,-Kč."
    • Po upozornění, aby šaty neuváděli do původního stavu, že budu ještě dořešovat přes ČOI, odpovězeno:
    • "Dobrý den, písemné vyjádření jste již obdržela v minulém emailu.
    • Před uzavřením smlouvy na dálku jste o tomto byla vyrozuměna a vytvořením objednávky jste s podmínkami souhlasila.
    • Odstoupila jste od smlouvy, peníze Vám byly obratem vráceny a zboží bylo opětovně uvedeno do prodeje po uvedení do původního stavu. Tímto věc bereme z naší strany za vyřízenou."
    • NAJEDNOU JSOU ODKAZY A STRÁNKY NEFUNKČNÍ.
    • !!!NEDOPORUČUJI!!!

Reakce obchodu Společenské šaty

Paní *** je mírně řečeno problémový zákazník. Objednala si 5ks šatů, které vrátila v nejdelším možném termínu, poničené, špinavé, použité. I přesto ji byly vráceny peníze do druhého dne a byl naúčtován poplatek 60,-Kč/za jedny šaty. Tento poplatek jsme účtovali poprvé, neboť v takovém stavu se nám šaty ještě nevrátily. Cena 300Kč za to, že nám paní *** zničila patery šaty v hodnotě cca 10.000,-Kč je velice mírná reakce z naší strany. Ještě před vrácením částky se nám paní *** do emailu omlouvala, děkovala za krásné šaty a pod. a jakmile zjistila, že ji byla částka ponížena o 300Kč obrátila svoji rétoriku a začala nám vyhrožovat udáním u ČOI a soudu. Bereme toto hodnocení jako nemravné a tuto zákaznici ostatním obchodům nedoporučujeme.

• špatná komunikace !

šaty byli krásné a ceny přijatelné , ale obchod bych nedoporučila z důvodu neochoty komunikace!

Reakce obchodu Společenské šaty

Mrzí nás reakce paní Romany Loudové, které jsme poslali 4 emaily k jedné objednávce během 2 dnů. Na každou odpověď dostala obratem odpověď. Šaty objednala 2.12.2016 ve 13:32 a ten samý den ji byly šaty odeslány a doručeny následující den 3.12.2016! Omlouváme se, ale nebereme tuto recenzi jako seriózní. Děkujeme za pochopení.

• .Rychla dodavka
    • Tezko hodnotit obchod podle dodaneho zbozi, problem muze byt ve tvorbe stranek a fotografii, popisu ci mereni satu. Jedny mely velkou vadu v usiti a druhe mely byt bile, max.se svetlouncd modrymi detaily a nakonec u nich byl k te bilosvetlemodre nevkusne vysity velky vzor zlatohnedymi koralky a nitkami, coz na obrazku videt nebylo, mozna napsali "vysivka" bez podrobnejsiho popisu.

Zkousejte , prinejhorsim zbozi vratite.

saty mely skvrny + nebyly v poradku všude kazy a rezate kazy

Šaty mi sice přišly, ale byly špinavé od make-upu a čehosi dalšího. Ramínka byla vytahaná a téměř vytrhané stehy.

Reakce obchodu Společenské šaty

Zákaznice šaty vrátila a my jsme na nich neshledaly jedinou vadu - ani nebyly poničené, ani nebyly od make-up. Paní Petra šaty vrátila ve lhůtě 14ti dnů a byly ji vráceny veškeré finanční prostředky. Zákazníci mají právo vrátit zboží ve lhltě 14ti dnů BEZ UDÁNÍ DŮVODU. Není potřeba si něco vymýšlet, aby jste mohli zboží vrátit a dostali peníze zpět:-)

-šaty dorazili poškodené
    -farba šiat bola úplne iná ako na obrázku
    -absolútne nekorešpondovala napísaná veľkosť šiat zo skutočnosťou

Reakce obchodu Společenské šaty

Zákaznice nám nenapsala jediný email, že by nebyla spokojená. Nevíme jaké poškození šatů má namysli. Obecně i konkrétně u všech šatů zdůrazňujeme, nechť se zákaznice neorientují dle velikostí, ale dle rozměrů, které mají šaty u sebe konkrétně napsané. velikosti jsou zavádějící. Každý je zvyklý dle určitých obchodů, kde nakupuje na "nějakou" velikost, ale různí výrobci mají konfekční velikosti trochu posunuté. Zákaznice se nejspíš nepoměřila a objednala šaty mimo své rozměry.

• Velký výběr i ve větších velikostech a v klidu se dá vše prohlednout.Byla jsem překvapena urgentním vyřízením mé reklamace.
    • O slabinách nelze mluvit, ale byl to můj první nákup a zřejmě jsem si řádně nepřečetla o jaký materiál se jedná, ale barva ani velikost neodpovídaly obrázku.Nemám konfekční velikost a to se špatně vybírá.

Nenechte se odradit mým špatným výběrem šatů a okamžitým vrácením šatů.Přeji dalším zakazníkům dobrou volbu a pokud budete vracet zboží peníze na účet přijdou obratem.ý

• Dodací lhůta krátká. Zboží dorazilo okamžitě.
    • Vzhled zboží neodpovídá fotce. Zboží dorazilo bez brože. Vráceno mi bylo o 40,- Kč méně bez udání jakéhokoliv důvodu.

Zboží v tomto obchodě je levné, ale také nekvalitní.

Reakce obchodu Společenské šaty

Zákaznice byla po odeslání zboží obratem kontaktována, že jsme bohužel zapomněli brož (která není součástí dodávky) přibalit a brož ji na naše náklady hned druhý den odesíláme. Zákaznice toto odmítla. Zboží poté vrátila. Fotografie je reálná fotografie šatů, které si paní Lenka objednala. Naše zboží je kvalitní a odpovídá fotografiím. Šaty po návratu bylo nutno vyčistit, vyprat, vyžehlit... Za toto uvedení do původního stavu jsme paní Lence naúčtovali 40,-Kč. Navíc tato zákaznice využila dne dopravy zdarma, kterou jsme tedy hradili za ni. Na možný poplatek za uvedení do původního stavu byla zákaznice před uzavřením smlouvy upozorněna a byla s ním srozuměna. Částka 40,-Kč za vyčištění společenských šatů je dle našeho názoru spíše symbolická.

• Žádné
    • Vse

Hrůza, nespokojenost, komunikace s obchodem také hrozná

Reakce obchodu Společenské šaty

Prosíme naše zákazníky, aby této recenzi nepřikládali žádnou váhu. Byli jsme předem upozorněni, že tuto negativní recenzi obdržíme. Jedná se o negativní recenzi na objednávku. "Zákaznice" v našem eshopu zakoupila nejlevnější produkt podprsenku Be-Up za 59,-Kč, aby mohla získat přístup k recenzím. Nejedná se o normální "zákaznici". Více se k jejímu hodnocení nemá smysl vyjadřovat. Hodnocení se nezakládá na pravdě. Bohužel i tyto prakticky konkurence musíme snášet.

• Zboží které jsem si obědnala vypadalo jinak jak na obrázku.Protože psaly že je to více velikostí a vzadu je žabka z gumi aby šaty se roztáhly popřipadě zmenšily myslela jsem si že mi budou sedět.Opak byl pravdou a ještě bych do nich musela minimalně 20kg.přibrat.Takže nejsou vhodne od velikosti 40 jak udávaly.Já mám velikost 44

Reakce obchodu Společenské šaty

U všech šatů jsou přesné rozměry. Paní si objednala šaty v rozměrech 115-126 cm přes prsa, 104-114 cmpřes pas a 147 cm délka šatů. Několikrát na našich stránkách upozorňujeme, že velikosti jsou jen orientační, nechť šaty vybírají dle rozměrů. Zákaznice si objednala přesné rozměry, ne velikost. Bohužel toto ovlivnit nemůžeme. Mrzí nás, že náš obchod nedoporučuje, i když nám dává 90%, ale výběr zákazníka ovlivnit nelze.

• První dojem byl super, krásné šaty na foto, široký výběr za bezva ceny. Střih příznivý.
    • Taft na šatech "neforemný", mašle zcela se už během krátkého zkoušení zcela pomačkala (takže hlavně nesedat :-)

Krásné šaty, ale pro mne nevhodné pro celovečerní používání.

• cenová dostupnost zboží
    • velice úzká nabídka velikostí i zboží

Pozor na uváděné velikosti...vůbec neodpovídá skutečnosti.

Reakce obchodu Společenské šaty

Recenze nás mrzí hlavně v tom, že se nezakládá na pravdě - u všech šatů jsou napsány konkrétní rozměry, ve kterých jsou šaty k dispozici - víc reálně již velikost nelze popsat. Máme v nabídce několik stovek šatů skladem od velikosti 38 po velikost 60. Jsme eshop s jednou největší zásobou šatů skladem. Mrzí nás, že se paní Ivaně šaty asi nelíbily, ale objednala si šaty v konkrétních rozměrech a vybírala si ze cca 400 šatů skladem......

• jediné co odpovídá je barva šatů
    • Zboží které nabízíte na internetu neodpovídá zboží ketré dorazilo ve skutečnosti...na internetu vypadají šaty nádherně a dorazily šaty bez tvaru a materiál je hrozný...a byly mi velké,musela jsem je dát ke krejčové na přešití !!! a šál je nepoužitelný jelikož je ůplně průsvitný takže na nic...

Nedoporučuji !!! jen pokud vám nevadí že vám místo šatů dojde umělotina co vypadá jako záclona...když jsem na sebe šaty oblíkla málem jsem se rozbrečela...

Reakce obchodu Společenské šaty

Zákaznice nás nikdy nekontaktovala, nevyužila svého práva vrácení zboží ve lhůtě 14ti dnů. Zboží zákaznice objednala 12.1.2015 a zvolila platbu předem. Jakmile platba byla připsána na náš účet, byly jí šaty zaslány - a to 14.1.2015, dodány byly 15.1.2015. Nechápeme hodnocení dodací lhůty, která byla nejkratší možná. Zákaznice nás nikdy nekontaktovala, nenapsala žádný email ani nezavolala - tudíž nechápeme hodnocení kvality komunikace. Materiál šatů je taft a organza. Šál kolem ramen je ušitý z organzy, což je průhledný materiál a toto vše je u šatů popsáno. U šatů jsou taktéž napsány přesné rozměry a není v našich silách ovlivnit, jak se zákaznice změří a vybere šaty. Také nás zaráží hodnocení až po měsíci po přijetí dotazníku spokojenosti. Kdyby nás zákaznice kontaktovala, že není spokojena se zbožím, ihned bychom ji navrhli vrácení zboží, na které má nárok.

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nekvalitní meteriál, potrhané šaty

Reakce obchodu Společenské šaty

Jedná se o nekalou praktiku konkurence, o které víme, že tyto recenze píše. Podvodná objednávka, která se buď nevyzvedne nebo se zboží obratem vrátí, a to většinou poničené. Recenze se nezakládá na pravdě. Další komentář není potřebný. Mrzí nás toto jednání, ale není možné jej úplně eliminovat.