Jsem, jako vždy, s tímto obchodem spokojená.

• Spolehlivá rychlost - jeden den objednám, druhý den mám
    • Dobré ceny
    • Věrnostní program
    • Široká nabídka
    • Hodnocení produktů

Rychle, kvalitně. Mazlíček spokojen.

rychlé dodání

• Vždy SUPER Haf

ok

• nakupuji zde pravidelně a jsem spokojená

• přehledné stránky
    • široká nabídka zboží
    • rychlost dodání
    • nevím o žádné

Sháněla jsem plenky pro svého inkontinenčního pejska. Potěšila mě rozumná cena a rychlost dodání - v neděli večer jsem objednala, v pondělí expedovali, v úterý jsem je měla.

• Rychlé doručení

Pejsek je nadmíru spokojený, tak páníčkové taky.

Ok

Dobrý den obchod bezva rychlost zboží sedí ale bylo by potřeba přidat zasilovnu Ajax Dlouha 24. Kaprova v těch davech lidi je šílenost. Díky

• Super

Spolehlivý eshop, opakovaný nákup, velká spokojenost, doporučuji

Rychlé dodání zboží

Jsem stálou zákaznicí tohoto obchodu, který je prostě skvělý! Rychlé dodání, široká nabídka, hodně dobré ceny, super komunikace. Spokojený pes nezklame!

Skvělé, rychlé dodání na vybranou pobočku. Dobré ceny, rychlá a milá obsluha. Kvalitní zboží samozřejmostí. Moc děkujeme.

• rychlost dodani spokojenost

• Velký výběr zboží za příznivé ceny
    • Možnost výběru více dopravců
    • V poslední objednávce jsem obdržel také Verm X 100 gr, což má být přírodní prostředek na odčervení psa ve formě malých kůstek. V eshopu bylo toto zboží vyobrazeno v uzavíratelné dóze, v dodávce dorazil sáček zatavený v průhledné fólii s nalepeným českým překladem popisu zboží a jeho dávkování. Jelikož jsem nikde nenašel datum spotřeby (expirace), kontaktoval jsem prodejce, s tím že zboží budu vracet. Po výměně několika emailů jsem se dozvěděl, že musím zatavenou folii otevřít a po rozdělání sáčku najdu datum expirace na jeho dně. Byla mi přeposlána komunikace obchodu s jedním z řetězce dodavatelů: „Pokud by takových reklamací bylo víc, tak bychom se pokusili to s dodavatelem nějak vyřešit, pokud ale máte jen tuhle jednu, tak zatím necháme tak jak je.“ Po této instruktáži jsem expiraci skutečně našel a rozhodl se zboží si ponechat. Nicméně se domnívám, že datum spotřeby by mělo být umístěno tak, aby bylo viditelné před otevřením balení. Dále se domnívám, že kostečky v ceně cca 3 tisíce Kč za kg, by si zasloužily alespoň balíček s opakovaně uzavíratelným provedením (když už ne dózu vyobrazenou v eshopu). Podotýkám, že po mém upozornění eshop vyobrazení balení změnil, nyní už odpovídá reálu.

V eshopu Spokojený pes nakupuji opakovaně a byl jsem vždy spokojen. Nicméně po poslední zkušenost asi kromě nákupu granulí další experimenty s jiným sortimentem omezím.