• vystavuje něco, co už nemá a tím mate zákazníky

zboží mají pěkné, ale když je u něčeho napsáno SKLADEM, tak by to tak mělo být. Ale komunikace s obchodem je jinak v pořádku

• Některé věci kde jinde nemají
    • Přehlednost,dostupnost zboží

• délka dodání zboží od zaplacení více než týden bez komunikace

Reakce obchodu SPOKE.cz

Velmi se omlouváme za naší chybu při ověřování platby.

Libor Kubík, SPOKE, s.r.o.

• přeposilatel, malé skladové zásoby...

• Jako jeden z mála se chvástal tím, že má zboží skladem. Po objednání mi přišel mail, že bude skladem ta týden a za týden přišel mail, že bude skladem zase za týden...objednal jsem 18. a dneska je 30. a pořád zboží nikde...
    • Komunikace přes maily na nule...

Naposledy.

Reakce obchodu SPOKE.cz

Vámi objednaná kamera GoPro HD Hero 2 je bohužel od začátku roku nedostupná. Na webu, jsme měli celou dobu informaci, že bude dostupná přibližně 25.1. (informace od dovozce). Kamery však nejsou momentálně dostupné ani v Evropě a tak se termín prodloužil (o této skutečnosti jste byl informován). Nejsme schopni ovlivnit v jakém datu k nám zboží dorazí a proto se musíme spokojit s informací od dovozce. Je to záležitost, kterou ovlivňuje mnoho faktorů (dostupnost zboží u výrobce, doprava, odbavení na celnici...). Děkujeme za pochopení.

• přijatelné ceny
    • nazaznamanal jsem

Bez připomínek.Doporučuji.

• spatna komuinikace-na mail mi chodili zmatecne maily - ze zbozi je/neni/ze jsem ho zaplatila a pritom jsem ho neplatila, nakonec ani nebylo na skladu a nabidli mi jiny typ, ten jsem radeji teda vzala

zmatecnost v elektronicke komunikaci se snazi napravit telefonickym kontaktem, jsem spise zklamana

Reakce obchodu SPOKE.cz

byl Vám odeslán jeden mail špatně - náš pracovník se spletl a dal do Vaší objednávky špatný stav, proto jsme spolu také mluvili telefonicky, aby se situace vysvětlila. Jelikož byl Vámi vybraný produkt dlouhodobě nedostupný, nabídl jsem Vám o řád vyšší model za cenu původního, který byl skladem. Myslel jsem, že je vše vyřešeno k Vaší plné spokojenosti. Za komplikace se tedy omlouváme.

• komunikace se zákazníkem

nakupujte

• Přehledný katalog a příznivé ceny
    • Poslal mi něco úplně jiného než sem si objedal.. jejich problém, ale rozhodně už bych si tam v životě nic neobjednal.. Kdo ví co pošlou příště

Tomuto obchodu se vyhněte, chcete-li dostat opravdu to, co si objednáte.

Reakce obchodu SPOKE.cz

Objednal jste gripy Sting v bílo-modrém provedení a přesně ty jsme Vám také do týdne dodali. Pokud máte jiný názor, stačí nás kontaktovat a problém vyřešit.

Libor Kubík, BIKESTUFF.cz

• Velmi dobra cena, skvely vyber, dobry prehlad v tovare.
    • Zatial len cena dopravy na Slovensko, ale to nie je vec obchodu, ale dopravcov.

Vyborny prehlad v tovare, rychle bezproblemove zaregistrovanie, rychly pohyb v nakupnom kosiku, rychly mail potvrdzujuci objednavku. Odporucim tento obchod mojim znamym. V neposlednom rade ocenujem kladny pristup obchodu k mojmu stornu objednavky, nakolko som zistil, ze objednany tovar mi nebude pasovat k ostatnym komponentom.

• Nizke ceny

Velmi rychle jednani a vyrizeni objednavky

• objednávka prebehla 5.4.2010
    • potvrdenie 9.4.2010
    • odoslanie 13.4.2010
    • na internetový obchod je tu dlhá doba vybavenia a expedovania tovaru

Reakce obchodu SPOKE.cz

při výběru zboží, které není skladem musíte počítat s delší dodací lhůtou. Objednávku jste uskutečnil 5.4. večer a byla tedy vyřízena do 5 pracovních dnů, jak bylo uvedeno v detailu produktu.

Libor Kubík, BIKESTUFF.cz

• otřesná komunikace se zákazníky, neupozornění na nedostupnost zboží

nenakupovat

Reakce obchodu SPOKE.cz

dostupnost Vámi objednaného zboží byla korektně zobrazena už při objednávání. Položky, které jsou označeny dostupností "na dotaz" dodáváme/informujeme zákazníka běžně do týdne. Ve Vašem případě jsme čekali na potvrzení dostupnosti od našeho dodavatele, které se zpozdilo. Omlouváme se tedy, že Vám nepřišlo potvrzení dodací lhůty dříve.

Libor Kubík, BIKESTUFF.cz

• Ve Vašem eshopu jsem objednal MTB pláště,výhradně s hustotou 120 TPI.Máte je v nabídce.Plus navíc jsem to zapsal do poznámek.Pláště dorazili s hustotou 60 TPI. Považuji to za velmi neprofesionální přístup!

Přehledný eshop s poměrně rychlím vyřízením objednávky a však na úkor zboží.Jinými slovy,dejte si pozor co skutečně dorazí...

Reakce obchodu SPOKE.cz

Náš personál bohužel pochybil a expedoval jiné zboží. Nejedná se o běžnou praxi! Zakázník byl již kontaktován ohledně vyřešení problému a kompenzace komplikací.

• žádná komunikace, 10 dní jsem nevěděl co se děje, stále čekám již 11 dní

Reakce obchodu SPOKE.cz

Omlouváme se, za komplikace může pravděpodobně nejaký problém při emailové komunikaci. Pokud se s námi nemůžete spojit elektronicky, určitě nás zastihnete na telefonu.

• žádné nejsou
    • komunikace se zákazníkem

raději si vyberte někde jinde

Reakce obchodu SPOKE.cz

Mrzí nás pokud jste nebyl spokojen s našimi službami. V případě problémů při komunikaci přes mail můžete využít naše tefefonní čísla.

• že jsem našel zboží které jsem hledal
    • šíleně dlouhá doba od obědnání než zboží dorazí

jestli budede obchod víc pružnější tak to bude dobrý

Reakce obchodu SPOKE.cz

U některých méně obrátkových položek je nutné počítat s delší dodací lhůtou. Pokud není známa, je možné si dopředu tuto lhůtu ověřit.

• Cena, ale jen toho zboží, které jsem si objednal
    • Nepravdivé údaje o době dodání

Pokud na to nechvátáte, tak vám to možná dodají.

Reakce obchodu SPOKE.cz

Dodací lhůta v detailu produktu je pouze orientační. U položek, které nejsou skladem může být obtížné ji přesně určit.