• cena ale uplně za něco jiného než si človek obedná
    • komunikace ,výmluvy!

jesi potřebujete něco a je vám jedno značka proc ne ale jak chcete něco určityho ani to nezkousejte

Reakce obchodu Spojovace.cz

Děkujeme za Vaši objednávku a hodnocení. Český zástupce značky nám dodal náhradní 3 krabičky spon, které jsou shodné jako objednané. Rozdíl byl akorát v tom, že na krabičce byla napsána jiná značka. Dodané spony jsou stejně kvalitní a stejně funkční. Ale přesto chápeme, že zákazník chtěl mít na krabičce napsáno něco jiného. Nabídli jsme mu možnost vrácení nebo výměny- nevyužito. Příště objednávku pozdržíme a budeme lépe zákazníka informovat. Děkuji

Za firmu EMICO 1989 s.r.o.
    Jiří Kacerle
    Zástupce pro prodej

• je to pohodlné,nemusím do obchodu,donáška až do domu.
    • Sponky su slepené a nejdou vystřelovat ze sponkovačky

nemůže tvrdit je to můj první nákup,...akorát si budu muset sponky koupit někde jinde.

Reakce obchodu Spojovace.cz

Bohužel nevíme, kde je problém. Může být ve sponách, na sponkovačce, ve špatném tlaku vzduchu nebo někde jinde. Každopádně, pokud spony nebudou fungovat, není problém je vrátit po domluvě i po 14 dnech od zakoupení. Pokud je nějaký problém po zakoupení, je dobré nás ihned informovat, abychom ojedinělou záležitost mohli co nejrychleji vyřešit.

S paní jsme v kontaktu, doufám, že najdeme problém nefunkčnosti a rychle ho vyřešíme k oboustranné spokojenosti.
    Děkuji

Za firmu EMICO 1989 s.r.o.
    Jiří Kacerle
    Zástupce pro prodej