• Obchod na balík napsal špatně příjmení a měla jsem problém s vyzvednutím balíku na poště.

Reakce obchodu Spodní prádlo Lenka

velmi se omlouváme za překlep v příjmení. Byla to opravdu naše chyba.
    Mrzí nás, že se domníváte, že se zákazníkem nekomunikujeme.
    Zboží jste objednala 1. 11. 2014, což byla sobota. Zásilka byla odeslána v pondělí 3. 11. 2014. Informovali jsme Vás jak o potvrzení objednávky, tak o jejím odeslání. V obou případech Vám bylo odesláno potvrzení na e-mail, který jste uvedla v objednávce.
    Jako způsob dopravy jste si zvolila Českou poštu - doporučený balíček. U tohoto druhu dopravy je uvedeno, že dopravce negarantuje dobu doručení. Obvyklá doba dodání je v tomto případě 2 - 5 dnů. Zásilka Vám byla doručena 6. 11., ale vzhledem k tomu, že jste nebyla zastižena, byla uložena na poště.
    Doba dodání odpovídá vybranému způsobu přepravy a rozhodně není naší chybou.

Lenka Kroutilová

• na email mi nepřišla obědnávka, ani mi nepřišlo zboží, které jsem si obědnal

Reakce obchodu Spodní prádlo Lenka

obratem po obdržení objednávky jsme Vás informovali e-mailem, že zboží již není skladem a máte možnost objednat si zboží náhradní.
    Byl jste upozorněn, že pokud tak neučiníte, bude Vaše objednávka stornována.

Upozornění bylo odesláno jak na e-mail, který jste uvedl v objednávce, tak na telefonní číslo formou sms zprávy, které jste rovněž uvedl v objednávce.

Pokud jste neobdržel e-mail, mohl se stát, že jste uvedl nesprávnou e-mailovou adresu. Ale zcela jistě Vám byla doručena sms zpráva.

Proto nás velmi překvapuje Vaše reakce, že zboží nebylo odesláno.

Za Spodní prádlo Lenka
    Lenka Kroutilová